Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dzisiaj byłem na tombach i na koniec wypadł mi taki green. Jest on coś warty wogule? bo z tego co mi się wydaje to totalny crap... Btw ten farm nie jest jakis super dochodowy, jesli nie wypadnie ecto to praktycznie sie nie opłaca, chyba że jakis green pod koniec spadnie ale nie wiem czy sa wartosciowe. Średnio kasy tego mam jakieś 3.5 k na jeden run, a gram jakieś 1.5-2h. Więc to się nie opłaca... chyba, że te greeny są jakoś niewyobrażalnie drogie...

20070418171618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:15, Randalf99 napisał:

Apropo Asury, można miec 2 Asury na jednym kącie, oczywiście po wprowadzeniu dwóch kluczy??


Nie. Możesz sobie kupić w grze za parenaście playtnek i możesz mieć ich ile chcesz, ale klucz możesz wpisać tylko jeden.

I pisze się "koncie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:15, Randalf99 napisał:

Apropo Asury, można miec 2 Asury na jednym kącie, oczywiście po wprowadzeniu dwóch kluczy??


Nie można. Jeden kod na jedno konto. Tak samo jak nie można dwa razy zagrać w triala Factions z CDA. Inaczej ludzie by kradli ze sklepów tylko kody do triala/Asury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie oświeciłeś! Teraz już przestaję patrzyć na podpięte posty we wszelkich forach (tylko nooby je czytają). W taki sam sposób działa każda wycena? Ciekawe... czyli jako rozumiem jak szukam jakiejś wyceny golda/greena czy cuś to nie mogę patrzyć na pierwszy post... Mam przeszukiwać SETKI stron by znaleźć poszukiwany przeze mnie skin/green (z dziesiątek możliwych + różny req + różny bonus), razem tysiące kombinacji... Albo po prostu zrobię temat PC, gdzie albo mi go zablokują i dostanę warna/ban (w przypadku greena), albo nikt nie odpowie (nigdy nie udało mi się uzyskać tam wyceny tarczy, w wyceny goldów inny playerzy biorą ceny właśnie z pierwszego posta z wycenami goldów, a zdania takich noobów mnie przecież nie obchodzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:45, DragonLord napisał:

W taki sam sposób działa każda wycena? Ciekawe...

Napisałem, że na takiej zasadzie działają cenniki na GWGuru - nie próbuj mi wpierać czegoś czego nie napisałem albo naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym inteligentny człowiek skumałby, że najbardziej aktualne ceny są na... końcu danego wątku i zacząłby przeszukiwanie właśnie od ostatniej strony. Tak też zrobiłem i jak widać znalazłem Asurę dużo taniej niż "wielki, wspaniały, nieomylny i okrutnie leniwy redaktor z gw.pl, któremu wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadał". Dziwi mnie fakt, że będąc redaktorem na gw.pl nie masz pojęcia o cennikach GWGuru. :/ W sumie idealnie pasujesz na jakiegokolwiek ministra w Polsce: oni też nie mają pojęcia o tym co robią.
P.S. Weź się lepiej za przygotowania do matury i odpuść GW na ten czas, a tym bardziej zaprzestań wykłócania się o własną rację, która nijak ma się do stanu rzeczywistego.
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:16, m4teU5z napisał:

Dzisiaj byłem na tombach i na koniec wypadł mi taki green. Jest on coś warty wogule? bo z tego
co mi się wydaje to totalny crap... Btw ten farm nie jest jakis super dochodowy, jesli nie
wypadnie ecto to praktycznie sie nie opłaca, chyba że jakis green pod koniec spadnie ale nie
wiem czy sa wartosciowe. Średnio kasy tego mam jakieś 3.5 k na jeden run, a gram jakieś 1.5-2h.
Więc to się nie opłaca... chyba, że te greeny są jakoś niewyobrażalnie drogie...

Ten nóż to po prostu żart AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogóle do czego on się zalicza??? do mieczy??? bo mi się coś wydaje, ze to psikus naszego grubego informatyka... taki green w Tombach... jokas nieudany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh....Tak też myślałem, że to jest nic nie warte. A co do reszty greenów które wypadają w tombach są tam jakieś które będzie można sprzedac za jakąś ładnąsumkę, czy raczej nie ? Bo jak nie to sobie chyba odpuszcze te tomby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:28, Łeber napisał:

wogóle do czego on się zalicza??? do mieczy??? bo mi się coś wydaje, ze to psikus naszego grubego
informatyka... taki green w Tombach... jokas nieudany :/


Jak się nie wie, o co chodzi, to logiczne że nieudany :P Jak zobaczyłem tą broń, to sobie aż pomyślałem "WTF?!". Ale po przeczytaniu opisu na wiki wszystko jest jasne, całkiem niezły joke :D

This weapon is a reference to an audio skit made by the Dead Alewives, a comedy group. In the skit, which is about Dungeons & Dragons, one character proudly announces that he has such a knife - "It''s got a plus nine against ogres!" This skit was reproduced in the game Summoner by Volition and, more recently, by 8-bit Theater fans under the title 8-bit D&D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:17, Muro napisał:

No to wreszcie sie na coś przyda mój trud, 7 postaci ukończyło 3 kampanie :D. Brawo AN wreszcie
czuje sie doceniony :D, może by tak podarowalii jeszcze jakiegoś peta za skonczenie wszystkich
części :)

Może Muro mini-peta? :P

Qrczak->chodziło mi dokładnie o Stygiana.Można go też zastosować w Battle Of Turais Procession-tam jest margów od groma :D

Łeber->to ma kształt blood knife''a,który jest focusem dla necro opartym na blood.

M4teusz->(jak ja nienawidze jak ludzie piszą w formie"t3xt speak" czy jak to tam)zielsko z Tombów niewiele jest warte.Jest chyba jedna tarcza coś warta,ale dokładnie nie pamiętam jej nazwy.
W Tombach ponadto wypadają Crystalline Swordy ,które w formie perfekt warte są nawet 15mln!

Pajonk->podaj IGN''a to sie skonatakujte z Tobą w następną sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować