Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Na GuildWiki już nie ma buildów więc kieruje do was prośbę, czy mógłby ktoś mi podać ile AP mam dać i w co i czy brać Burst of Aggresion czy inny skil dla BoA Aska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz!Vabbian nie jest wcale taki drogi jeśli sie porobi questy w Vabbi i pobiega za skarbami.Zwykle w jednej rundzie(jednorazowe zebranie wszystkich)zbierania skarbóe dostaje mi sie 2-3 klejnoty.Zakładając,że nie chce kupić Vabbiana każdej postaci to spokojnie moge sie zmieścić w 100k za zbroje.
Co do FoW-nie chodzi mi wcale o to czy jest to unikat.Po prostu mi sie podoba i tyle.Nie rób na siłe z siebie gwazdy,bo biegasz w vabbianie.FoW nadal jest unikatem i nadal będzie.Trudno oczekiwać,że będzie stała liczba graczy w FoW''ach i nigdy sie nie powiększy,bo giera ma już 2 lata i Ci co zaczynali gre ze startem GWP spokojnie teraz mają po kilka FoW''ów a inni swoje wyfarmią.Vabbiana możesz "na spokojnie" kupić w mieście a za FoW''em musisz dodatkowo biegać,robiąc questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee gwiazdy bo biegam w Vabbianie ? Jarzy weź skoczy po coś na główkę bo Ci się przyda. Prawda jest taka że więcej uświadczysz FoW armorow niż Vabbianow, gdzie ten drugi jest o jakieś 4-5 razy tańszy przy i łatwy do zdobycia. FoW nie jest już tym czym kiedyś i ludzie wolą kupować zabawki typu rare Elemental Sword czy Crystalline lub jakiegoś głupiego rzadkiego minipeta, ponieważ FoW to prestiż niestety prestiż już dawno temu wygasł dlatego ludzie w co innego inwestują, chociaż nadal oczywiście kupują FoWa ale bardziej chyba po to żeby mieć niż rżnąć kozaka bo teraz nie ma już czym. Wie ktoś po ile może chodzić ten minipet Gwen ? Bo zastanawiam się nad kupnem Dżina albo Gwen ale nie wiem co lepsze, może ktoś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:36, Zieloonnyy napisał:

Gdzie można kupowac minipety??


1. Było.
2. Wszędzie. Polecam Kamadan/Kaineng Center/LA. Ewentualnie na guru, ale tam są nierówne ceny (możesz na tym zarówno stracić, jak i zyskać, ale prędzej to pierwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:44, qrczak90 napisał:

1. Było.
2. Wszędzie. Polecam Kamadan/Kaineng Center/LA. Ewentualnie na guru, ale tam są nierówne ceny
(możesz na tym zarówno stracić, jak i zyskać, ale prędzej to pierwsze)


1. Mozesz dac linka?
2. możesz podac nazwę mniejwiecej lokalizację w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:47, Zieloonnyy napisał:

1. Mozesz dac linka?

Siur - http://www.guildwarsguru.com/auction/ i tam masz wyszukiwarkę.

Dnia 02.05.2007 o 00:47, Zieloonnyy napisał:

2. możesz podac nazwę mniejwiecej lokalizację w mieście?

Tzn nazwę i lokalizację czego? Przecież minipety się kupuje od graczy a nie od mercha ~~
W tych miastach po prostu najłatwiej trafić na kogoś sprzedającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na to. Wiem, że skiny pospolite, ale zastanawiam się czy warto bawić się w sprzedawanie na guru.
Pzdr.

20070502015106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:27, oOreVenOo napisał:

Eee gwiazdy bo biegam w Vabbianie ? Jarzy weź skoczy po coś na główkę bo Ci się przyda.

Dni i miechy mijają a Ty nadal zaczynasz posty od zaadresowania paru słów :/ Może nie jest to tak chamskie jak wcześniej,ale i tak źle o Tobie świadczy.

Nadal FoW cieszy sie wiekszym prestiżem niż Vabbian i tylko Ty myślisz chyba inaczej.Dla mnie godniejszy podziwu jest FoW,bo jak już go kupisz to możesz sobie powiedzieć "oh yeah!tyle na niego zbierałem!".Vabbian jest popularny jak każdy inny a,że ludzie wybierają inne rodzaje pancerzy to już nie jest zależne od prestiżu.Ot co.Mini pet-Dżin.

Walgierz->nie są nic warte i zapamiętaj,że takie bonusy dyskwalifikują broń o ile nie ma ona miejsca na inskrypcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:51, walgierz napisał:

Zerknijcie na to. Wiem, że skiny pospolite, ale zastanawiam się czy warto bawić się w sprzedawanie na guru.

Nic nie warte, oddaj do mercha. Bonus w swordzie chyba najgorszy jaki jest, tarcza też ''''while hexed" (i to nawet nie perf) zbyt pożądana nie jest. Do tego jak sam zauważyłeś - skiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę na na nadchodzący weekend: akurat zrobiłem sobie niedawno Rangerkę i chcę nabić jej Legendary Survivora co przy 2x exp za złapanie elita może się bardzo szybko spełnić. :D Najważniejsze zadanie dla mnie to zabić przed weekendem Doppelgangera, a później łapać elity w Elonie, bo tam najszybciej i najłatwiej o nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa Legendary Surivor!!! Ja mam Surivora pierwszy poziom :D Mam ponad 400k expa, no ale cuż jak to jest z moim szczęsciem... dobra opowiem... już nie mogę dalej zbieraćexpa na ten poziom :S Pewnego Razu dostałem takiego laga, że !O mój Boże!.. no to się gierka "odlagowała" i chwile później leżałem gryząc glebe... myślałem, że normalnie wyskoczę pzez balko na podwórko!!! cholera jasna!grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GuildWiki już nie ma buildów więc kieruje do was prośbę, czy mógłby ktoś mi podać ile AP mam dać i w co i czy brać Burst of Aggresion czy inny skil dla BoA Aska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:42, Pajonk78 napisał:

Ja tam się cieszę na na nadchodzący weekend: akurat zrobiłem sobie niedawno Rangerkę i chcę
nabić jej Legendary Survivora co przy 2x exp za złapanie elita może się bardzo szybko spełnić.
:D Najważniejsze zadanie dla mnie to zabić przed weekendem Doppelgangera, a później łapać elity
w Elonie, bo tam najszybciej i najłatwiej o nie. :D

Nie zapominaj,że w czasie łapania elitów zawsze możesz pójść do piachu jak źle rozegrasz bitwe.Jak masz hajs to lepiej spraw sobie power lv.

Łeber->jakie to straszne.Ja próbowałem swoją derwką zrobić Survivora,ale już na wyspie noobów myślałem,że dam rade solo kilkunastu harpiom lv 2 gdy sam miałem z 10-11lv.Skończyło sie gryzieniem gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w00t!! Rozwaliły Cię moby na 2lvl??? omg... Ale ja nie mogłem się pozbierać po tym jak dostałem tego przeklętego laga! No nic mam tylko surivora :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:41, Ziloh napisał:

Na GuildWiki już nie ma buildów więc kieruje do was prośbę, czy mógłby ktoś mi podać ile AP
mam dać i w co i czy brać Burst of Aggresion czy inny skil dla BoA Aska?


LOL ^^ Jak BoA Sin to logiczne że BoA, sama nazwa mówi...Ale zostało znerfione jakiś czas temu, więc polecam Tiger Stance lub Flail zamiast tego. Co do atrybutów:
Shadow Arts 4
Deadly Arts 7
Critical Strikes 10
Dagger Mastery 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:47, Jarzy napisał:

Nie zapominaj,że w czasie łapania elitów zawsze możesz pójść do piachu jak źle rozegrasz bitwe.Jak
masz hajs to lepiej spraw sobie power lv.

Prawda jest taka, że w GW można pójść do piachu właściwie zawsze i wszędzie. Niebezpiecznie było przy Frost Gate (a nawet już w Pre była jedna akcja, która mi podniosła adrenalinę) jak robiłem bonus: na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale było "ciepło". W sumie Rangerka stanie się chyba moją główną postacią, którą nawet mam zamiar robić inne tytuły, choć najbardziej zależy mi na tym LS. ;) Jeden olbrzymi plus przy robieniu LS Rangerem: ustawienie go jako beastmastera - dzięki temu nie dość, że ma się +1 "gracza" to na dodatek jest on bardzo skuteczny jako tank jak i damage dealer. :D Od wczoraj mam już również herosów, więc powinno pójść znacznie szybciej i łatwiej - jeszcze tylko muszę kupić max armor dla mojej postaci i powinno być już naprawdę dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależnie jak pancerz by nie był, dla mnie armory już dawno straciły swój prestiż i już nie jest to co kiedyś. Dni i miechy* mijają a my nadal mamy odmienne zdanie.

@Pajonk78

Zrób sobie z tej rangerki FFF Runera R/A z Shadow Formem + skille runujace. I skocz na FFF runy jako DR(surv), nabijesz R3 Surviviora w jeden dzień jak by się uparł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować