Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 21:29, Outlander-pro napisał:

Zmniejszyli drop? Przecież podobno tylko na jeden dzień, potem było już jak dawniej.


No właśnie na jeden dzień, chciałem uzupenić posta ale wywaliło mi błąd i dałem se spokój. Drop ecto wrócił do normy, ale ciagle leci mniej kasy, zwykłych przedmiotów itd. Bez zmian jest drop goldów i rzadkich przedmiotów. Dziwnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem w Kamadanie oferty sprzedaży Ecto za 6k sztuka. Aż się zdziwiłem. Ehh ktoś coś ostro kombinuje na rynku. Normalnie jakies malwersacje giełdowe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:33, HumanGhost napisał:

Dzisiaj widziałem w Kamadanie oferty sprzedaży Ecto za 6k sztuka. Aż się zdziwiłem. Ehh ktoś
coś ostro kombinuje na rynku. Normalnie jakies malwersacje giełdowe. ;-)


I teraz dylemat, kupować póki tanie, czy sprzedawać bo będzie gorzej ;]
Marny ze mnie ekonomista i sie na tym nie znam, ale jak zaczęły vigory tanieć to swoje posprzedawałem szybko, straciłem na tym 14k.... wole nie wiedzieć po ile stoją teraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:22, Outlander-pro napisał:

Coś słyszałem żę farm w UW zostąl ułatwiony i smity już nie uciekają jak sięidzie W/Rt Vengeful
was Khanei.
To prawda ?


od kiedy wprowadzili Hard Mode to Normal Mode jest latwiejszy, mozna walic AoE a nikt nie ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:35, Budo napisał:

wole nie wiedzieć po ile stoją teraz ;]


Hehe widziałem oferty za 19k niedawno. A dziś nawet nie sprawdzałem. Swoje runy też sprzedałem juz wcześniej a i tak straciłem na tym.
Ecto nie sprzedaję, bo ogólnie zbieram materiały żeby zapełnić storage, choc 250 Ecto wydaje mi się ilością kosmiczną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 21:37, HumanGhost napisał:

Hehe widziałem oferty za 19k niedawno. A dziś nawet nie sprawdzałem. Swoje runy też sprzedałem
juz wcześniej a i tak straciłem na tym.


19k? Kurdee mogłem sprzedawać jak były po 30, ale dobrze chociaż że opchnałem dwa po 23, widzę że jest jeszcze gorzej. Mam nadzieje że sie jakoś sytuacja ustatkuje, bo teraz to nie wiadomo co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:46, Wojman napisał:

Skoro nie zamierzasz udzielac informacji to po co wogole cos takiego piszesz na forum. Juz
raz od Domka dostales degrad za podobne przewinienie, mysle wiec, ze degrad -1 za spam
czegos cie nauczy.


Proszę mi podać definicję spamu, bo widać jest coś o czym nie wiem.

Dnia 01.05.2007 o 19:46, Wojman napisał:

A dzis jeszcze dokladnie przejrze ten watek.


Proszę bardzo, poleciłbym zwrócenie uwagi szczególnie na kilka użytkowników. Nie będę ich wymieniał, wszak nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Prawda, panie moderatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:16, oOreVenOo napisał:

Farm w UW został bardzo ułatwiony, nie wiem czemu. Można się spodziewać drastycznie niskich
cen ekto, no chyba że drop zmniejszą wtedy będzie lipton ice tea.

Sweeeeeet :> W końcu ecto zaliczy mordą glebe i kupie sobie FoW''a za mniej niż 1,5mln :D Ach *_* GG AN!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, teraz się loguję do gry, a tu info o nowym weekendzie! Tym razem podwojone XP za złapanie elitka...Niby fajnie, bo wreszcie jakaś motywacja do zrobienia Legendary Skillhuntera, ale...to już było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było, było i to chyba nawet w tym roku, a jak nie w tym to może w zeszłym :P Nie mają już co wymyślać.. mi generalni to nie potrzebne... mogli by zamiast podwjnego expa dawac kase znaczy gold :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:48, qrczak90 napisał:

Tym razem podwojone XP za złapanie elitka...


Yyy, mam deja vu, czy to już było i to nie tak dawno? :)
Ja już bym wolał większą szansę na drop farbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo dobre, nawet bardzo dobre!! Genialne wręcz!! Jesteś boski... ale czy ktoś z AN może na to wpaśc... wątpie, chyba że kiedyś takie weekendzik był.. (ale nic mi o tym nie wiadomo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:54, Łeber napisał:

ooo dobre, nawet bardzo dobre!! Genialne wręcz!! Jesteś boski... ale czy ktoś z AN może na
to wpaśc... wątpie, chyba że kiedyś takie weekendzik był.. (ale nic mi o tym nie wiadomo)


Aż taki mądry to ja nie jestem.
Double chance dropu dye był krótko po premierze NF. Myślę, że poczekamy na GWEN z następnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa no chyba, ale pomysł "żenial" :P Nie to, żebym się podlizywał Moderatorom :D
Ciekawe jakie tytuły dojdą w GWEN?? :D tak się zastanawiam od dłuższego czasu.. może ktoś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh... Ecto idzie w dół, więc sie narobi masa luda z FoW armorami. Trochę głupio, FoW powinien być bardziej unikatowy i trudniejszy do zdobycia, tak jak do tej pory. Teraz jak ecto bedzie po 5-7k, to nawet ja zaoszczędze na fowa :D, choć z drugiej strony bardziej podobają mi się 75k armory niż te z FoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:08, Łeber napisał:

GWEN może będzie innaczej... miejmy nadzieje, ze dojdą nowe materiały i nowe, bardziej unikatowe
zbroje itp.


Nowych materiałów już praktycznie na pewno nie będzie, ale może diamond się na cośprzyda ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie teraz byłem 2x w UW i coś nie leci, więc mógł drop spaść i wtedy nie będzie tak sweet bo ecto poleci ostro w górę więc radził bym Ci się tak nie "jarać" Jarzy. xD Prawda jest taka że FoW nie jest już żadnym rarytasem i niestety Vabbian jest dużo rzadszy od niego ( jedyne 350k) a mniej ludzi w nim biega niż w FoWie, paranoja ? Chyba lekka bo jak pamiętam jak zaczynałem grę może było parędziesiąt osób w FoWie a teraz są tysiące, więc jednym słowem z FoWu taki unikat jak ze mnie baletnica. :)

Ranger może oswajać wszędzie zwierzęta skillem "Charm Animal", musisz mieć owego skilla na pasku. Bo przybliżeniu się do zwierza użyj go. Rada ode mnie, graj na ang języku bo z 80% ludzi się nie dogadasz, ang to podstawa w tej grze jak i na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować