Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 10:12, oOreVenOo napisał:

Zrób sobie z tej rangerki FFF Runera R/A z Shadow Formem + skille runujace. I skocz na FFF
runy jako DR(surv), nabijesz R3 Surviviora w jeden dzień jak by się uparł.

Jakimś szyfrem do mnie piszesz. ;) Podejrzewam, że chodzi o FFF Lutgardis runner (czy jakoś tak), ale nie wiem co to robi, jaki build (choć na szczęście wszystkie buildy PvE z GWWiki mam na dysku), a poza tym z tego co pamiętam jest to do robienia w Factions co mnie średnio bawi, bo tejże części wprost nienawidzę. :/ Na razie i tak na skopanie czeka Doppel i dopiero wtedy będę mógł się zanurzyć w inne kompanie - po prostu nie chcę stracić 50k exp za ubicie go, bo jeśli zrobię Nahpui Quarter w Factions lun The Hunted! w Nightfall to będzie pozamiatane. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:42, Pajonk78 napisał:

Ja tam się cieszę na na nadchodzący weekend: akurat zrobiłem sobie niedawno Rangerkę i chcę
nabić jej Legendary Survivora

Tzn. nie możesz jej pozwolić ani razu się zabić?
Czy są jeszcze trudniejsze tytuły zrobienia, czy to jest ten najtrudniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o Lutgardis Faction Runner, musiał byś być Door Manem, tzn jeżeli jakaś drużyna skończy już biegać i zrobi questa wtedy Ty go bierzesz i wychodzisz, czekasz na drużyne bierzesz ich i wchodzisz szybko. Fakt zajęcie nudne jak dłubanie w nosie, ale exp leci naprawdę szybko. Teraz mam nogę złamaną więc się nie ruszam nigdzie, pograłem trochę i 1 mln exp''a nabiłem w 3-4 godziny, bardzo szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najtrudniejszy.. tylko w moim przypadku nie robiłem logoutów, bo po co? Zawsze wychodziłem z bitki cało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:22, Olamagato napisał:

Tzn. nie możesz jej pozwolić ani razu się zabić?


Ani razu, chory tytuł jak cała reszta. ;P

Dnia 02.05.2007 o 10:22, Olamagato napisał:

Czy są jeszcze trudniejsze tytuły zrobienia, czy to jest ten najtrudniejszy?


Chyba jedynie Balthazars Hero. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie jakoś przejrzyściej rozmawiac o GW? Bo kurde za cholerę nie mogę zrozumiec tej waszej paplaniny a napewno byłaby mi bardzo pomocna ponieważ sam gram rangerem i nie wiem jak go rozwijac. Na razie jest to Ło/Me na 13 lev i nie wiem jak go rozwijac. O i jeszcze jedno- moglibyście dawac nazwy umiejętności po polsku chociaż w nawiasie bo się trochę gubię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w takim razie co powiesz na Defender of Ascalon? IMO nie ma bardziej debilnego tytułu do zdobycia, a Survivor to raczej niezła zabawa - prawda jest taka, że na chwilę obecną tylko raz zrobiłem rezone, bo poszedłem w Pre na Charry i trochę mnie pocharatały. ;)

Olamagato dokładnie tak: nie możesz dać się zabić do czasu, aż zdobędziesz 1337500 exp, choć pierwszy tytuł masz od razu po nabiciu 20 poziomu, czyli po zdobyciu 140600 exp. A czy są trudniejsze do zdobycia? Hmm ciężko określić: dla każdego coś innego będzie trudne/głupie/monotonne. :D

Zieloonnyy pograsz trochę, poznasz slang i będzie dobrze. Będąc na 13 poziomie nie bardzo masz jak rozwijać postać, gdyż nie ma ona dostępu do 80% skilli. Ja w tej chwili (15 poziom) gram jako Beastmasterka i jest super: pet się świetnie sprawdza. ;) Na podawanie nazw po polsku nie licz - po to są słowniki, aby niektórzy z nich korzystali. Poza tym 90% Polaków do tej pory gra po angielsku, więc to Ty i inni Tobie podobni powinniście się dostosować do większości, a nie odwrotnie. Czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn: wydanie kurierowi 02/05/2007 07:50:30 Przesyłka wychodząca z sortowni RZE

mam pytanko: czy jak takie coś pisze to znaczy ze moja package już do mnie jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 10:22, Olamagato napisał:

Tzn. nie możesz jej pozwolić ani razu się zabić?
Czy są jeszcze trudniejsze tytuły zrobienia, czy to jest ten najtrudniejszy?

Zalezy co rozumniesz przez "najtrudniejszy". Jezeli robisz go sam/z herosami i henchami to jest trudny, jezeli robisz z kumplami to niezly ubaw.
Jak dla mnie najtrudniejszym, najbardziej bezsensownym i najbardziej porabanym jest Legendary Defender of Ascalon. Tylko dla chorych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:32, SyNu510346071 napisał:

Magazyn: wydanie kurierowi 02/05/2007 07:50:30 Przesyłka wychodząca z sortowni RZE

mam pytanko: czy jak takie coś pisze to znaczy ze moja package już do mnie jedzie?


W wypadku Masterlinka to nie za bardzo wiadomo, oni rozne rzeczy na stronie tracka przesylki wypisuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, defender of ascalon jest głupi bo trzeba moby levelować ;/
Po za tym te tytuły to caraz głupsze są, jak np ten sweet tooth. Wydaj ze 100k na słodycze a potem szpanuj, jakimś pseudo prestiżowym napisem pod nickiem :/
A i gamera znerfili bo na bitwach na śieżki to dostawało się 10 punktów za zwycięstwo, a tu na Dragon Arena jest 5 punktów a na wyścigach żuków 7 za pierwsze miejsce i 1 punkt za niższe.
Ja sam w czasię świąt nabiłem Skillz no i brakuje mi 800 punktów do Pro Skillz ale nie mam siły do dragon arena po 20 razie gdy mi noobów wylosują lub po prostu jest to nudne.
Bitwy na śnieżki były najlepsze..... a jak mi leciały punkty baltazara: 60k w tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:37, kisuro napisał:

> Magazyn: wydanie kurierowi 02/05/2007 07:50:30 Przesyłka wychodząca z sortowni
RZE
>
> mam pytanko: czy jak takie coś pisze to znaczy ze moja package już do mnie jedzie?

W wypadku Masterlinka to nie za bardzo wiadomo, oni rozne rzeczy na stronie tracka przesylki
wypisuja...


aha... to super... pisze bo zamówiłem NF :) no i dzisiaj jest ten pierwszy dzień roboczy po wysłaniu ale pewnie dopiero w piatek przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:32, SyNu510346071 napisał:

mam pytanko: czy jak takie coś pisze to znaczy ze moja package już do mnie jedzie?


Tak przesyłka już powinna iść do Ciebie, wyszła z sortowni w Rzeszowie jak mniemam.

@Zieloonnyy

Jeżeli chcesz się nauczyć grać/nauczyć gry musisz grać na ang języku, przez to że będziesz grał na pol nic nie będziesz rozumiał a do tego nie złapiesz kontaktu z graczami bo przedmioty,skille,pancerze inaczej nazywają się po ang, przy czym ten język stanowi gdzieś 85% jak nie więcej języka "codziennego" prawie wszystko w grze poprzez kontakt z graczami załatwia się po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:37, Outlander-pro napisał:

Po za tym te tytuły to caraz głupsze są, jak np ten sweet tooth. Wydaj ze 100k na słodycze


Wszystkie tytuły są zbędne i głupie taka prawda nie licząc może Treasure Huntera, Seeker of Wisdom, Sunspear, Lightbringer i może jeszcze Lucky (daje większą szanse na otwieranie Lockpickem), potrzebne tytuły są te co dają korzyści, a co mi z takiego Sweet Tootha ? Przecież głupszego tytułu już chyba stworzyć nie mogli, masakra po prostu. Wszystkie tytuły są po to żeby coś wprowadzić, dodać ale wcale one nie są takie rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:35, kisuro napisał:

najbardziej bezsensownym i najbardziej porabanym jest Legendary
Defender of Ascalon. Tylko dla chorych ludzi.

Dlaczego? Co trzeba robić, żeby go pociągnąć? (nie czytam guildwiki i nie ciągnę buildów bo generalnie nie chcę sobie psuć zabawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:39, oOreVenOo napisał:

> mam pytanko: czy jak takie coś pisze to znaczy ze moja package już do mnie jedzie?

Tak przesyłka już powinna iść do Ciebie, wyszła z sortowni w Rzeszowie jak mniemam.

tak, w Rzeszowie :) Thanx Podobno jest takie coś ze można sie zgadać z kurierem jak na przykład nie ma mnie rano w domu. Is that true?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:42, Olamagato napisał:

Dlaczego? Co trzeba robić, żeby go pociągnąć? (nie czytam guildwiki i nie ciągnę buildów bo
generalnie nie chcę sobie psuć zabawy).


Tytuł Legendary Defender of Ascalon dostajesz gdy Twoja postać osiągnie 20 level w pre-searingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować