Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 11:15, boogie85 napisał:

Chetnie również bym spojrzał z czym to się je.

Spoko majonez: tym większe szanse są na pokazówkę, bo mam dziś odwołaną próbę, więc po powrocie z pracy mam wolne - oczywiście po zakończeniu wykonywania "obowiązków domowych i powinności małżeńskich". ;)

Dnia 31.05.2007 o 11:15, boogie85 napisał:

ale zawsze okazja spojrzec jak pro farmi :)

Nie trzeba być żadnym pro, aby farmić - wystarczy build i świadomość co do czego i dlaczego - reszta to tylko powtarzanie tych samych czynności. ;) Mystic Mo/D 55hp zrobiłem już czas jakiś temu, a później zauważyłem, że jest już na stronie - ja nie miałem tylko na początku Holy Strike tylko Balthazar''s Aura lub Symbol of Wrath - ale uciekanie z AoE na HM przeszkadzało wtedy dość mocno - HS i tak służy mi głównie do walki z bossami, bo resztę załatwia się bez niego. :D

Jak tylko będę w grze to piszcie - pójdziemy sobie na wyprawę w "nieznane". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że dresy 60k dostępne są po skończeniu ostatniej misji w przypadku GWF :/ W GWP były odpowiednie miasta i gitara.A w F AN zmusza ludzi do przechodzenia gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 08:14, Pajonk78 napisał:

natomiast wychodzenia z Bergen Hot Springs: za mało mobów + grupy z mnichem, a nawet dwoma
- takich nie ma się szans rozwalić choćby skały sr...

Mnisi to łatwizna, nawet dwaj (bazują na infuse i healing breeze), to Cleric sprawia kłopoty (ale jak w jednej grupie jest Cleric - omijam).

Zaś w misji jest jedna przeszkoda - boss ranger. Jakim cudem go załatwiasz, skoro wali Debilitating i, co gorsza, Consussion Shotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 08:56, Pajonk78 napisał:

Walgierz jak będziesz dzisiaj w grze, gdy i ja się w niej pojawię to pokażę Ci co i jak. ;)

Pewnie będę (uzależnienie to nie przelewki ;P), ale dopiero po 20, bo wcześniej dopadła mnie ponura rzeczywistość (praca).
Musze tylko odblokować skill derwa, ale to potrwa chwilkę.

--> Jarzy

Dnia 31.05.2007 o 08:56, Pajonk78 napisał:

dresy 60k

OMG, powaliłeś mnie tym tekstem :D

--> Boogie
Nie marudź tylko podpakuj monka. A poza tym chyba wczoraj mówiłeś, że farm to nie dla Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:12, Jarzy napisał:

Szkoda tylko,że dresy 60k [...]


Piękne określenie :D

Mi bez różnicy, gdzie są te armory, ponieważ... nie stać mnie na te za 15k (za element:/) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:49, DragonLord napisał:

Mnisi to łatwizna, nawet dwaj (bazują na infuse i healing breeze), to Cleric sprawia kłopoty
(ale jak w jednej grupie jest Cleric - omijam).

Hmmm Cleric pada bardzo szybko - mnisi za to zbyt dobrze leczą, więc nie wiem o co chodzi. :/ W dualu za to nie ma problemu, jeśli tylko ma się na sobie AV/SV. ;)

Dnia 31.05.2007 o 12:49, DragonLord napisał:

Zaś w misji jest jedna przeszkoda - boss ranger. Jakim cudem go załatwiasz, skoro wali Debilitating
i, co gorsza, Consussion Shotem?

SoJ wrzucam zawsze przez zagrowaniem go - to po pierwsze. Po drugie - musisz dobrze wymierzać używanie skilli, bo inaczej lipa - przerwanie + Dazed = zejście z tego ziemskiego łez padołu. :/ Po trzecie - niekiedy nie daję rady go rozwalić, choć to akurat zdarza się dość rzadko. ;) DS nie jest problemem tak długo jak długo są inne moby, które nabijają Ci energię - solować tego bossa raczej się nie da: trzeba go załatwić póki żyją jego "pomocnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:02, Pajonk78 napisał:

Hmmm Cleric pada bardzo szybko - mnisi za to zbyt dobrze leczą, więc nie wiem o co chodzi.

Jak są 2 mnisi (a zazwyczaj są) pod koniec farmu, to da się ich ubić (mimo, że leczą, a potem nawet wskrzeszają 2 ghule), trzeba się tylko trochę pobawić. Za to 2 mnisi + cleric są już nie od ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:49, walgierz napisał:

--> Boogie
Nie marudź tylko podpakuj monka. A poza tym chyba wczoraj mówiłeś, że farm to nie dla Ciebie
xD


Tja monka cały czas szkolę, ale do shiverpeaks daleko :)

Co do farmu to racja ja go NIENAWIDZĘ, ale choćbym nie wiem ile chuchał i dmuchał to sam drop podczas normalnej gry nie wystarczy niestety :/ Tak więc od czasu do czasu trzeba bedzie się katować majac na uwadze, że to kolejny kroczek by coś sobie kupic.
Nic nie poradzisz trzeba zacisnac zeby albo chodzic ubrany jak pierwszy lepszy noob :P Znów mnie Budo wysmieje :P musze sobie nowe wdzianko sprawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:22, boogie85 napisał:

Co do farmu to racja ja go NIENAWIDZĘ, ale choćbym nie wiem ile chuchał i dmuchał to sam
drop podczas normalnej gry nie wystarczy niestety :/

Mam dokładnie to samo: stronię od typowych MMORPG (Manotonne Masówki Oparte o Rozwijanie Postaci Godzinami) polegających w 90% na stałym grindzie, bo mnie to nudzi jak jasny... Niestety w GW ekonomia jest z du... pupy wzięta i bez farmienia ciężko na cokolwiek zarobić. Dla "równowagi" AN z uporem maniaka utrudnia wiele farming spotów jak i skilli wykorzystywanych w buildach do farmienia nie robiąc nic z ekonomią gry - dziwne działanie jak dla mnie, ale co zrobić? :/ Szkoda tylko, że w ten sposób jestem niejako przymuszany do gry w stylu, którego nie trawię. :( Dobrze, że robię sobie również w między czasie Ragerkę to nie jest źle: poza tym ja nie potrzebuję drogich itemów i armorów: na szczęście to nie jest wyznacznik zdolności gracza w GW. ;)

Dnia 31.05.2007 o 14:22, boogie85 napisał:

Za to 2 mnisi + cleric są już nie od ruszenia.

Hmmm nie widziałem nigdzie w okolicach BHS takiej konfiguracji. Poza tym tak jak mówię: mnie się jeszcze nigdy nie udało ubić grupy, w której był choć jeden mnich, a te z Klerykiem rozwalam bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Mam pytanie/prośbę. Czy jakaś dobra dusza mogłaby się podzielić trialem do Nightfalla?

Grałem baaardzo dawno temu w GW podstawowe, teraz naszła mnie znów ochota (a nie mam już gry od wieków) i przed zakupem chciałem sprawdzić, czy gra znów mnie wkręci, bo słabo już ją pamiętam :)

Dzięki wielkie - kontakt na imkao@o2.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:12, Jarzy napisał:

Szkoda tylko,że dresy 60k dostępne są po skończeniu ostatniej misji w przypadku GWF :/ W GWP
były odpowiednie miasta i gitara.A w F AN zmusza ludzi do przechodzenia gry :/


Dresy 60k kupisz też w Vasburg Armory i Leviatan Pits(?). Tak, więc do tych nie musisz kończyć całej gry, tylko jej połowę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:54, graczomaniak napisał:

Dresy 60k kupisz też w Vasburg Armory i Leviatan Pits(?). Tak, więc do tych nie musisz kończyć
całej gry, tylko jej połowę ^^.

Vasburg/Leviathan w połowie gry?! Przecież to są lokacje między Eternal Grove/Gyala Hatchery a Unwaking Waters. Potem są już tylko 3 misje do końca, łącznie zajmują jakieś 2 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra..., niech Ci będzie, musisz sie nacieszyć zanim w rosół pójdziesz...
Są one dostępne w 3/4 drogi do końca gry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk widze, że ty tu jesteś Pro Farmer i znasz dobrze ten farm w GoK, i tu nasuwa mi się pytanie do ciebie skierowane. Czy można by tam farmić Necro 55HP(SS, Shield of Absorption,Shielding Hands, reszta jak przy Mo55) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:35, Zieloonnyy napisał:

To jak można połączyc 2 guildy (konta) bez posiadania karty rejestracyjnej do jednego z nich?

Nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:47, Earthshaker napisał:

Może mi ktoś powiedzieć ile stoi teraz Drago''s Flatbow bo guru mi siada ostatnio

25-30k, za tyle ostatnio sprzedałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować