Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 08:58, Budo napisał:

Że niby jak? Hmmm zobaczymy jaką cene na gwen wymyśli cdp, jak taką samą, to ja chyba sie skusze
na packa... ale zagranie faktycznie nie fair..

Taka sama na pewno nie będzie. Dość napisać, że Prophecies i Factions obecnie kosztują 30 "ojro", a Nightfall aż 45.
A że nie fair? Dla Polaczków na pewno tak; myślisz że mieszkańcy Zachodniej Europy będą patrzeć na to, czy zapłacą 30 Euro w sklepie czy 35 w sklepie ANet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dla "Polaczków"? Dlaczego tak piszesz, to normalne że u nas się na kasę patrzy... poza tym niektórym zależy na jakimś pudełku, plakatach i innych dodatkach, a w sklepie AN zdaje sie dostajesz parę cyferek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie śmiesznego buga znalazlem w GW a dokładnie na pustyni w propie. Zobaczcie sami. Przypatrzcie się imieniu tego potwora :D

20070706093447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie co do GW Legacy ultimate edition, z tego co wyczytałem na stronach wszystko opiera się na jednym artykule, krótkim bo krótkim ale zawsze coś ;) z artykułu wynika że ta edycja powinna się pojawić w czerwcu
a tu czerwiec minął i o edycji nic nie wiadomo ;( z utęsknieniem na nią czekałem ale nic ;( jeśli wiecie coś na ten temat to proszę o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 08:20, Piotrbov napisał:

A dlaczego nic płatnego? Kupuje się grę w sklepie GW i za darmo dostaje się dodatkowe misje,
co w tym dziwnego? To jest po prostu taki mały bonus dla tych co korzystają ze sklepu w grze
i tyle.


Dla mnie to jest takie danie problematycznego wyboru... Albo dodatkowe misje w sklepie on-line, albo to, co znajdzie się w paczce w przesyłce "niecyfrowej" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozluźnienie daje dość śmieszną literówke z GW i parę mniej śmiesznych screenów. <;

Ale z tym Mission Packiem nieźle, nieźle. Nawet ciekawe momenty tam będą, ale nie będe specjalnie dlatego kupował na stronie AN. Wolę mieć pudłeczko które dumnie wygląda na półce. <;

20070706101426

20070706102320

20070706102347

20070706102355

20070706102413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:25, ad0 napisał:

...nie będe specjalnie dlatego kupował na stronie AN. Wolę mieć pudłeczko które dumnie wygląda na półce. <;

Czytanie ze zrozumieniem FTW! Ten zestaw nie będzie dostępny normalnie, ba... jego się nie kupuje. Dostaje się go "gratis" jeśli wyda się w konkretnym czasie odpowiednią ilość kasy w sklepie AN. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:51, Pajonk78 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem FTW!

To chyba Ty masz jakies z tym problemy.
ad0 napisal, ze nie bedzie specjalnie kupowal w sklepie Anetu, bo jakis tam dodatkowy pack nie jest dla niego powodem, by tracic mozliwosc posiadania pudelka z gra na polce (nie napisal, ze chodzi mu o pudelko z tym packiem, tylko zapewne o GW:EotN)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał przedmówca - chodziło mi o kupowanie czegokolwiek na stronie AN żeby dostać w bonusie ten Mission Pack. Więc, że tak pozwolę sobie zacytować:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa bardzo zrównoważona przyznam!Asek daje teleport i wroga powoala,warem podlatuje i dołącza sie a R wali jakimś Crip- albo Burning shotem.W sumie nie mam problemów podczas AB z praniem typów,bo walenie Burning Shotem jest naprawde efektywne!Klasy magiczne padają jak muchy,aski czasem sie boją a wojak dostaje strzała a potem ja daje noge :> Najczęściej zdecydowanie gine jednak pod kosami asków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:01, Jarzy napisał:

Najczęściej zdecydowanie gine jednak pod kosami asków :/

A od czego masz NSa, Trolla, Throw Dirta, Whirling Defenses itd itp? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że wolisz mieć "pudłeczko które dumnie wygląda na półce. <;" i to mnie zmyliło, aczkolwiek... Czy ktokolwiek ma pewność, że te misje dostaniemy wraz z zakupem GW:EN? Ja jakoś nigdzie nie widzę takowej informacji, więc skąd Wasze tak dalece posunięte wnioski? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena $29 USD właściwie jak ulał pasuje mi do ceny, jaka może być ustalona za GW:EN, na złotówki to mniej więcej 90 zł. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie to forum i inne poświęcone GW: szybko zrozumiesz, że prawdziwa gra zaczyna się dopiero po zdobyciu max poziomu, czyli 20-tego. Co wtedy robić? Oj uwierz mi, że zbyt szybko nudzić się nie zaczniesz. :>

Jeszcze co do tego "darmowegp" packa: przeczytajcie dokładnie tamto info: wyraźnie jest napisane, że ten mission bonus pack zostanie wydany w LISTOPADZIE! Skoro tak, to dlaczego mieliby go udostępnić od razu w GW:EN, które wyjdzie pod koniec SIERPNIA? Jedynie osoby, które dokonają zakupów w podanym terminie będą się mogły nim cieszyć natychmiastowo - reszta z nas najwyraźniej (przynajmniej tak mi się wydaje z tego info) otrzyma go za darmo w terminie późniejszym. Ciekawe co z tego wyniknie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:15, kebab1234 napisał:

Super dzieki za wyczerpujaca odpowiedz lol. Co wy ludzie robicie jak nabijecie juz max lv cap?to
chyba nie jest mmo na 5 dni....w tej grze sa instanty,dungeony albo cos w tym rodzaju?


Zdradzę Ci teraz wielką zagadkę wzechświata.

W grach MMO nie chodzi tylko o to, żeby nabić maksymalny możliwy level. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastnawiałem, jak to właśnie wprowadzą. Ale chyba będzie tak, że każda z tych misji będzie osobną kampanią, bo o ile jeszcze Gwen można wprowadzić bez więksych problemów, to już te misje "historyczne" - nie całkiem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować