Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zobaczymy. Na chwilę obecną jestem pewien w 99%, że te misje nie będą dostępne dla osób, które kupią GW:EN. Natomiast jeśli AN udostępni to w późniejszym terminie dla wszystkich za darmo to może być jazda. :D
BTW: uważam, że niektóre (a kto wie czy nie wszystkie) pliki niezbędne do poruszania się po tym mission packu już mamy na naszych kompach. :> Tak samo było z dodaniem SF: pliki ściągnęliśmy wcześniej, a dostęp do tej lokacji AN włączyło później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te misje powinny być dodane jako bonus przy przedpremierowym zamowieniu GW:EN :P wtedy mialo by to sens :P chyba, ze ANerf wierzy ze ma taką bogata community, ze nas na wszystko stac zwiazanego z gw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:34, Wolvi napisał:

chyba, ze ANerf wierzy ze ma taką bogata community, ze nas na wszystko stac zwiazanego z gw ;p

I czy nie mają racji? Wyobraź sobie, że Polacy w GW to jedynie mały odsetek :]

Ja tymczasem wkleję parę skrinów o innej tematyce :P

20070706114030

20070706114246

20070706114339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:49, kebab1234 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko.Czym sie rozni GW:Factions od GW:Factions Assasin PL?


Nie ma czegoś takiego jak GW:Factions Assassin PL. Zapewne chodzi Ci o okładkę pudełka. Są 2 na jednym jest Rytualista a na drugim Assassin. Niczym się nie róźnia.. tzn. tylko okładką (opakowaniem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:49, kebab1234 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko.Czym sie rozni GW:Factions od GW:Factions Assasin PL?

Obrazkiem na pudełku. I w tym drugim masz wszystkie instrukcje i papierki po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:49, m4teU5z napisał:

Gratulacje :P. A ja myślałem, że ten Smoczy Festiwal jest dopiero od piątku od 21...

Też tak sądziłem, ale gwałtowny wzrost liczby osób ze statusem (Away) na mojej Friend-Liście dał mi do myślenia :P

Fajne questy są, zrobione na retrospekcje wydarzeń sprzed roku. No i dostaje się 240 VicTokenów za 20min questowania, razy siedem postaci + nagrody za żuczki i inne...Mmmm, Sweet Tootha sobie nabiję :D

@kebab
Grafiką na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:07, qrczak90 napisał:

> Najczęściej zdecydowanie gine jednak pod kosami asków :/
A od czego masz NSa, Trolla, Throw Dirta, Whirling Defenses itd itp? :P

Używam Dodge zamiast NS''a.Zupełnie zapomniałem,że przy ataku ele NA by pomógł :/ Throw Dirt nie mam(znowu o nim zapomniałem) a Whirling czasem nie pomaga,bo typy mają skille przechodzące przez blok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co i gdzie można zrobić z tokenami za zadania festiwalowe? Gdzie można je zamienić i czy będzie coś ciekawego dla Mesmera/Rytualisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie sprawdzić tego nie mogę, ale wczoraj gdy wiele osób z gildii na nie narzekało ja miałem stały ping <200ms. Cholera wie co się dzieje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 12:33, m4teU5z napisał:

Kto ma dalej lagi? Bo u mnie nie mineły... Mogliby coś zrobić z serwerami..

Hehe, chyba zainteresowanie DFem większe niż przewidywali. Za parę godzin powinny zniknąć. W sumie mnie to rybka, bo i tak AFKuję w kółkach :D

@Jarzy
Dodge jest dużo mniej przydatny w walce. Przydaje się tylko przy bieganiu. A ten skill o którym piszesz, to Expose Defenses. Na to jedyną radą jest blind :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie cieszę, że w ten weekend jako event jest DF. Akurat wybywam z domu i nie pogram, a festiwal nie ma nic, co przyciąga moją uwagę ^^
Słówko o mission packu. Mogę sobie pomarudzić na ANet, ale coś czuję, że i tak się skuszę. Z nałogiem się nie negocjuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:23, walgierz napisał:

Ja się w sumie cieszę, że w ten weekend jako event jest DF. Akurat wybywam z domu i nie pogram,
a festiwal nie ma nic, co przyciąga moją uwagę ^^
Słówko o mission packu. Mogę sobie pomarudzić na ANet, ale coś czuję, że i tak się skuszę.
Z nałogiem się nie negocjuje...


AN zachęca do kupna GWEN przez ich sklepik, dodatkowych slotów nie potrzebuję mam 10. Zobaczymy co zaoferuje CDP przy premierze GWEN ;> Jak mówisz z nałogiem się nie dyskutuje, a ja obecnie jestem na odwyku więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:28, boogie85 napisał:

AN zachęca do kupna GWEN przez ich sklepik, dodatkowych slotów nie potrzebuję mam 10.

Mnie by się dwa przydały. Inaczej nigdy mesa i paragona nie stworzę ^^ A i jedno dodatkowe by nie zaszkodziło - na jakąś postać pvp ;]

Dnia 06.07.2007 o 13:28, boogie85 napisał:

Zobaczymy co zaoferuje CDP przy premierze GWEN ;> Jak mówisz z nałogiem się nie dyskutuje, a ja obecnie jestem na odwyku więc...

Ja też po cichutku (aczkolwiek bez przekonania) wierzę, że CDP czymś nas zaskoczy w kwestii mission packów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:23, walgierz napisał:

Ja się w sumie cieszę, że w ten weekend jako event jest DF. Akurat wybywam z domu i nie pogram, a festiwal nie ma nic, co przyciąga moją uwagę ^^


Jak dzis przyjdzie do mnie Factions to będę żałował, że akurat w ten weekend jest DF, bo jeszczenie brałem udziału. Ale pocieszam się myślą, że rozrywek mi i tak nie zabraknie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować