Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 08:28, Budep napisał:

Wy to macie fajnie , jakieś super itemki będziecie mieli i przewage nad innymi graczami. Trochę
nie sprawiedliwe ;(


świat nie jest sprawiedliwy, przyzwyczaj się do tego. chcesz pograć (jeszcze przez dwa dni)? kup sobie pre release packa i przestań narzekać.

Jarzy ->zdecydowanie nie chciałbym być takim bossem ;] ale przynajmniej bym się nie nudził :P
aha, Outlander wie, że nie pisze się ''ruszczka'' ;] błąd celowy, nawiązanie do jednego z nicków Kogoś Z Tego Forum :P

Qrczak -> taaa... abstrahując troszkę od tego co piszecie z Pirem. wczoraj, chcąc pograć sobie na AB trafiłem na jakiegoś Polaka. byliśmy w drużynie, razem z jakimiś obcokrajowcami. miał polski nick, więc zapytałem go, czy ''jest polakiem'' :P no cóż, odpowiedział, że "tak, ale nie gadam po Polsku, szczególnie z ludźmi którzy używają postaci PvE do grania PvP"... no padłem po prostu. poczułem się dotknięty i zdyskryminowany. że co? że nie mogę sobie pograć PvP swoim warkiem? pfff! rozumiem, gdyby mnie zbeształ za posiadanie jakiegoś nędznego tytułu (60% cartographer, 1 rank ss/lb itp) - ale moje 100% Tyrii chyba świadczy o jakimś obyciu z grą, nie? może nie jestem PvP uber mastah, ale traktuję to bardziej jako rozrywkę niż poważne rozgrywki między graczami... humpf! strasznie się wtedy zdenerwowałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodzi o to, że wielu ludzi używa swoich postaci pve do gry pvp podczas gdy nie są w ogóle przygotowane- bez run, odpowiednich insygni, dobrych broni, skilli itd. Idź na pvp postacią pve dopiero wtedy, gdy masz pewność że nie zrobiłbyś wiele lepszej przez pvp. A 100% Cartographera dla mnie nie znaczy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:20, Budo napisał:

/.../

Dnia 25.08.2007 o 09:20, Budo napisał:

Chodzi o to, że wielu ludzi używa swoich postaci pve do gry pvp podczas gdy nie są w ogóle
przygotowane- bez run, odpowiednich insygni, dobrych broni, skilli itd. Idź na pvp postacią
pve dopiero wtedy, gdy masz pewność że nie zrobiłbyś wiele lepszej przez pvp.

1. nie jestem wieloma ludźmi ;]
2. nie mam wolnego slotu na postać pvp :P

Dnia 25.08.2007 o 09:20, Budo napisał:

A 100% Cartographera
dla mnie nie znaczy nic.

Budo, czy ja już mówiłem, Jak Ty Się Nie Znasz? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:22, Azrathel napisał:

1. nie jestem wieloma ludźmi ;]


Przypomnieć Magma''s Shielda? Ta sama sytuacja, tarcza bez statów na hard mode.. tak sie nie robi ;]

Dnia 25.08.2007 o 09:22, Azrathel napisał:

2. nie mam wolnego slotu na postać pvp :P


Tya, wytłumaczenie każdego, one nie są drogie. A jak chcesz zagrać pvp postacią pve to tak jak mówiłem- przygotuj ją.

Dnia 25.08.2007 o 09:22, Azrathel napisał:

Budo, czy ja już mówiłem, Jak Ty Się Nie Znasz? ;P


A co to tak naprawdę znaczy? Że ściągnałeś moda i pobiegałeś po ścianach tam, gdzie mapa ma inny kolor tak? Jaki to ma związek z obyciem, albo w ogóle z pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram budo. To ze masz Nawet "Kind of big dea"l nic nie swiadczy. Moze jestes po prostu "no-lifem". Bo jakim odzwierciedleniem tytułów pve są umiejętnosci pvp? Moze i masz obycie z grą . ale to ja spędziłem 1,5tygodnia w gildia HA only i to jest za***...zarąbiscie cięzka praca. Przygotowanie buildu , skili , itemów , wyfarmienie FB /zdobycie tego w pve. Na 3-4h grania w hA kolejne 3-4h poświęcałem włąsnie na to. I to naprawde jest fajne. Więc Azrathle nie gadaj głupot ze masz 100% to jestes lepszy od innych w pvp. Widziałem ja i WArriorów w fow armorze(to wkoncu tez o czyms swiadczy) z medingiem na Ab, no to sory... ale nie wiem co o takim myslec : Czy jest tak prosty umysłowo ze umie naciskac 8skili na zmiane w uw i nie potrafi wymyslec nic sensownego , czy moze jest taki zadufany w sobie i mysli ze jest pro a Meding to prawie jak monk w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 09:28, Budo napisał:

Przypomnieć Magma''s Shielda? Ta sama sytuacja, tarcza bez statów na hard mode.. tak sie nie
robi ;]

cicho, błąd naprawiony - zapomnijmy o tym ;]

Dnia 25.08.2007 o 09:28, Budo napisał:

> 2. nie mam wolnego slotu na postać pvp :P
Tya, wytłumaczenie każdego, one nie są drogie. A jak chcesz zagrać pvp postacią pve to tak
jak mówiłem- przygotuj ją.

toć zawsze jest przygotowana.

Dnia 25.08.2007 o 09:28, Budo napisał:

A co to tak naprawdę znaczy? Że ściągnałeś moda i pobiegałeś po ścianach tam, gdzie mapa ma
inny kolor tak? Jaki to ma związek z obyciem, albo w ogóle z pvp?

wyraźnie napisałem, że nie jestem wymiataczem w pvp.
a to, że mam 100% świadczy o tym, że przez jakiś czas już w tę grę gram (oczywiście, są inne bardziej uber-pro tytuły, nie zaprzeczę) i raczej nie będę latał z Mendingiem i Fire Stormem. aaale, to już jest sprawa indywidualna - dla mnie to fajny tytuł i zamierzam zrobić jeszcze dwa pozostałe.
nie odchodźmy jednak od tematu - AB traktuję jako zabawę (tak samo jak całe GW) - i nie widzę powodu, aby dyskryminować kogoś za to, że gra tam postacią pve. zdarzają się n00by itp. - ale nie powinno się każdego tak traktować. ''nie jesteś uber-pro - nie zagrasz ze mną, bo ja jestem''? no wybornie... AB to raczej nie jest czyste pvp gdzie każdy ułamek sekundy się liczy, nie? ja już po kilku walkach wiedziałem co i jak - więc baaardzo skomplikowane to to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:36, Solstheim napisał:

Popieram budo. To ze masz Nawet "Kind of big dea"l nic nie swiadczy.

masz rację. mój argument jest do bani.

Dnia 25.08.2007 o 09:36, Solstheim napisał:

Moze jestes po prostu "no-lifem".

2:0

Dnia 25.08.2007 o 09:36, Solstheim napisał:

Bo jakim odzwierciedleniem tytułów pve są umiejętnosci pvp?

żadnym. 3:0

Dnia 25.08.2007 o 09:36, Solstheim napisał:

/blablabla :P/

no cóż, może trochę przesadziłem - ale po prostu chciałem gdzieś wylać swoje żale :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskich disach jest to samo-w miare pusto i nic sie nie dzieje.

L.Asgaroth->czaje mniej więcej ocb.Nie chodzi przypadkiem o Cinusia i jego postać "Wale z ruszczki"?

Yanek->widze,że jesteś kolejnym "dersiarzem" w GWF :/ Taka wygrana to nic nowego-trafiłeś po prostu na drużyne przeciwnika,która po paru minutach w większości sie poddała i walczyłeś w większym niż przeciwnik składzie.

Azrathel->bycie takim bossem jest lipne :) Pewnie myśli "Znowu dostane wpier...od tego napaleńca :/".Szkoda,że tak rzadko Scar Eater zostawia prezenty-pewnie dlatego Krejt go bezskutecznie męczy :D Co do tego typa-nie przejmuj sie.Żadna to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o Cinusa :P
Faktycznie, podniecanie się z takiej wygranej jest...śmieszne ;] Wygrać, kiedy najpierw przegrywa się 300 do 100 paru punktów i wykonać wielki comeback, to jest coś :-) A jakie emocje przy zajmowaniu każdej kolejnej kapliczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Zeby nie było nie uważam ze jestes noobem tylko ze ten twoj argument był serio do bani. Imo jedynym odzwierciedleniem umiejetnosci pvp To Fame i Gladiator(acz gladiator mniej).

Teraz z innej beczki ze sprawy około gw-owej. Czy tylko ja mam problem z wejsciem w zakładke "Moje zamowienia"? bo co chwile wyskakuje mi błąd i ni jak tu sprawdzic status przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wyszukiwarka w tym wątku już odmawia współpracy, a moje screeny na dysku poszły sie chrzanić wraz z formatem, ale miałem już zwycięstwa do 25, albo z kolei 502:507 czy coś w tym rodzaju :)
Fotki sa gdzieś w tym wątku, ale znaleźć je teraz niepodobna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:05, Budo napisał:

Fotki sa gdzieś w tym wątku, ale znaleźć je teraz niepodobna ;]


dam Ci nową ;]
[oczywiście wygraliśmy :P ]

Solstheim -> aye, doceniam to.

20070825112539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:05, Solstheim napisał:

PS. Zeby nie było nie uważam ze jestes noobem tylko ze ten twoj argument był serio do bani.
Imo jedynym odzwierciedleniem umiejetnosci pvp To Fame i Gladiator(acz gladiator mniej).

Dnia 25.08.2007 o 11:05, Solstheim napisał:



No i jeszcze "czampy" :P. Champion Pointy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:53, Lord Asgaroth napisał:

Nie, nie chodzi o Cinusa :P
Faktycznie, podniecanie się z takiej wygranej jest...śmieszne ;] Wygrać, kiedy najpierw przegrywa
się 300 do 100 paru punktów i wykonać wielki comeback, to jest coś :-) A jakie emocje przy
zajmowaniu każdej kolejnej kapliczki ;-)


Na ab to są emocje :) Np przegrywaliśmy 350 - 100 i wygraliśmy na końcu, zresztą wrzuciłem tu gdzieś te screeny :)

Budo - na ja też miałęm zwycięstwa 500 - 17 itp albo wynik 509 - 503 dla nas. Oj było gorąco, zresztą też screeny gdzieś tu są :P

Jarzy - taak ''ruszczka" to błąd celowy nawiązujący do Tibii oraz kogoś z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:53, Lord Asgaroth napisał:

Nie, nie chodzi o Cinusa :P
Faktycznie, podniecanie się z takiej wygranej jest...śmieszne ;] Wygrać, kiedy najpierw przegrywa
się 300 do 100 paru punktów i wykonać wielki comeback, to jest coś :-) A jakie emocje przy
zajmowaniu każdej kolejnej kapliczki ;-)

Wiesz gdzie są emocje w zajmowaniu kapliczek?W Gate Of Madness kiedy z ekipy 8 ludzi zostajesz Ty,Twój ziomek i jeden hero.Ja tak miałem :D Na środku został Lich,bo Shiro przypadkiem dał sie pierwszy zabić :D Efekt taki,że misje zrobiliśmy na mastera.Co prawda Ziloh dostał DC,ale mnie sie udało na koniec wygrać,ale tylko dzięki temu,że moja Tahlkora rzucała na mnie Protective Spirit a ja używałem potem Whirling Defence i kiteowałem pociski Licha :D Fajnie było :) Udało sie Rebirthem całą ekipe rezować i wygrać na koniec :D Mam raptem jeden screen z wyderzenia :D

20070825123238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie mianowicie
Mam problem z grą kiedy ją uruchomię i wpiszę hasło to albo gra ładuje się w nieskończoność albo pojawia się komunikat o błedzie 058.Miałem kilka razy taką sytuację ale trwała krótko a teraz mija już tydzień proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:17, Gall historyk napisał:

Powtórzę pytanie mianowicie
Mam problem z grą kiedy ją uruchomię i wpiszę hasło to albo gra ładuje się w nieskończoność
albo pojawia się komunikat o błedzie 058.Miałem kilka razy taką sytuację ale trwała krótko
a teraz mija już tydzień proszę o pomoc


Hmmm. Sprawdź czy wszystko w porządku z netem. Owszem 058 zdarzało mi się czasami, ale trwało maksymalnie kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 13:17, Gall historyk napisał:

Powtórzę pytanie mianowicie
Mam problem z grą kiedy ją uruchomię i wpiszę hasło to albo gra ładuje się w nieskończoność
albo pojawia się komunikat o błedzie 058.Miałem kilka razy taką sytuację ale trwała krótko
a teraz mija już tydzień proszę o pomoc

http://www.plaync.com/us/support/doc_3104.html?p_faqid=3104
use a "google" young padawan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 13:19, walgierz napisał:

Hmmm. Sprawdź czy wszystko w porządku z netem. Owszem 058 zdarzało mi się czasami, ale trwało
maksymalnie kilka godzin.


Sprawdziłem mianowicie reinstalowałem grę pogadałem z dostawcą neta sprawdziłem czy firewall nieblokuje gry i czy nie jest no zawirusowana ale żaden z tych zabiegów nie dał efektu więc nadal pls help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować