Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 18:52, Budo napisał:

btw szykują sie chyba ostre nerfy niektórych skilli... np taki low blow... jak atak za 6 adrenaliny
ma bonus do obrażeń +70 i powoduje zniszczenie zbroi to ja nie mam pytań ;]


Czemu niby? To jest skill pve, a niektóre z nich od dawna są zbyt mocne, chociażby seed of life...

@KonLee Trudno je wycenić, są jeweled czyli zwykle wkłada się do nich inskrypcje Measure for Measure i wyjmuje surowce licząc na kamienie. Na pewno warte są co najmniej kilka k, ponieważ tyle można z nich wyciągnąć tym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:49, lukasz.rodzinka napisał:

Czy ktoś z was ma już grę Guild Wars: Eye of the North.
Czy warto tą cześć kopić?


Nie, nikt tutaj nie ma tej części. Premiera tej gry jest 31 sierpnia. Te screny które widzisz pochodzą owszem z GW:EN i nawet pare osób już w GW:EN gra, ale tylko dlatego ponieważ jest taki... jakby to powiedzieć... wekkend kiedy można zagrać przed premiera. W poniedziałek rano się konczy.

Czy warto kupić? To zależy. Jeśli grałeś w poprzednie części i Cię wciągneły to napewno warto. A jeśli nie grałeś jescze nigdy w GW to nawet tego nie kupuj. Żeby zagrać w GW:EN musisz mieć jedną z 3 poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:46, PirO 17 napisał:

@KonLee Trudno je wycenić, są jeweled czyli zwykle wkłada się do nich inskrypcje Measure for
Measure i wyjmuje surowce licząc na kamienie. Na pewno warte są co najmniej kilka k, ponieważ
tyle można z nich wyciągnąć tym sposobem



Kilka czyli dokladnie ile ?:) jesli nie bedzie kamieni to co moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wycenę tej tarczy:

PS. Czy inskrypcje pojawiły się jako nowość w GWEN? Bo wcześniej ich nie zauważyłem. I czy można je normalnie kupić, czy tylko poprzez wyjmowanie z przedmiotów? I czy są one coś więcej warte niż u mercha?

20070824204456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:46, tomas92 napisał:

Poproszę o wycenę tej tarczy:


nie jest wiele warta. Pospolity skin, wysoki req. słaba inskrypcja (ale to nie problem) dałbym to swoim hero, albo do mercha

Dnia 24.08.2007 o 20:46, tomas92 napisał:

PS. Czy inskrypcje pojawiły się jako nowość w GWEN? Bo wcześniej ich nie zauważyłem. I czy
można je normalnie kupić, czy tylko poprzez wyjmowanie z przedmiotów? I czy są one coś więcej
warte niż u mercha?


Inskrypcje pojawiły sie po raz pierwszy w NF. Inskrypcje do broni kupujesz od graczy ale można wyjmować ze znalezionych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:46, PirO 17 napisał:

Czemu niby? To jest skill pve, a niektóre z nich od dawna są zbyt mocne, chociażby seed of
life...


Tzn co, skille do pve nie powinny być zbalansowane? To od razu zróbmy "target foe loses all health" i wszyscy będa happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend mnie bardziej zdenerwował, niż zadowolił. Głównie przez HoM. Wg gry przez 2 lata grania nie osiągnałem niczego w kwesti tytułów. Guru już się całe trzęsie na te idiotyczne rozwiązania. Mam nadzieję że to poprawią... Inaczej ciężko mi będzie kupić GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:14, Konrad512 napisał:

Ten weekend mnie bardziej zdenerwował, niż zadowolił. Głównie przez HoM. Wg gry przez 2 lata
grania nie osiągnałem niczego w kwesti tytułów. Guru już się całe trzęsie na te idiotyczne
rozwiązania. Mam nadzieję że to poprawią... Inaczej ciężko mi będzie kupić GW2.


Jeżeli dobrze zaobserowałem, to monument odpowiedzialny za tytuły bierze (z tytułów PvE) pod uwagę tylko KoBD i przejście (sam fakt ukończenia) fabuły każdej z kampanii, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:12, Budo napisał:

Tzn co, skille do pve nie powinny być zbalansowane? To od razu zróbmy "target foe loses all
health" i wszyscy będa happy.


Nie muszą... Skille do pve dają ci tylko przewagę nad mobkami których nie dotyczą reguły w stylu 20lvl max, 200 ap itd. Balans dotyczy pvp jedynie, jeżeli nie wierzysz, to spróbuj sobie wyobrazić co by było, gdyby skille pve udostępnić na pvp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:29, Adamzzz napisał:

A, ja mam pytanko - za ile sprzedać mój nowo zdobyty ele elite tome?


Osiem ka albo dać mojej elemce. :>
Budo: łuk nie poszedł, za 20k chciałem, nikt nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ukończyłem już primary questy z tego, co zaoferowała AN na Sneak Peek Weekend GW:EN oraz więszość zadań pobocznych (pozostały dwie walki na arenach i 2-3 inne zadanka).

Czuję niedosyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:37, Nadrill napisał:

> A, ja mam pytanko - za ile sprzedać mój nowo zdobyty ele elite tome?

Osiem ka albo dać mojej elemce. :>
Budo: łuk nie poszedł, za 20k chciałem, nikt nie wziął.


Ten łuk ma takei same staty jak Elsyth Lonbow, który chodzi za 1 - 3 k więc nie wiem jak będzie z tym łukiem. Sprubój za 10 k, może 15 ale tu trochę wątpię. W końcu green z GWEN :) A jak chcesz możesz dać mi za free jeśli ładny skin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:39, lordfett napisał:

Swoją drogą, ukończyłem już primary questy z tego, co zaoferowała AN na Sneak Peek Weekend
GW:EN oraz więszość zadań pobocznych (pozostały dwie walki na arenach i 2-3 inne zadanka).

Czuję niedosyt :D


Quest z poszukiwaniem jak najbardziej rządzi IMO. Mnie jeszcze troszkę czeka. Wiesz może, o co chodzi z art. spożywczymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo się nie kwalifikuje :P Słyszałem że bierze tylko max title (nie wiem czy w formie koBD, czy osobno każdy wymaxowany tytuł) no i przejście kampani. Czyli tak, masz rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:45, Outlander-pro napisał:

Jak myślicie czy z jaja Moa wykluje się słodki mini Moa ? :* :P :P Zdobyłem 10 jajek, chyba
tyle wystarczy xD

Nie sądzę, by zrobili coś takiego... :) Za dużo by ich było :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować