Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 13:08, Jarzy napisał:

Mnie sie udało wczoraj zhandlować Elite Monk Tome za 10,5k :) Byzzr jest frajerem,ale tomy
czasem rzygnie :)


mówisz że Byzzr Wingmender wywala tomy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia OLA urządziła sobie małą imprezkę wczoraj, ale na całe szczęście ktoś to nagrywał. Tak więc na moim gramsajcie (także na google video ale na GS jest trochę lepsza jakość) znajdziecie kilka screenów i dwa filmiki.

W każdym razie zabawa była przednia i mam nadzieję, że będzie więcej takich imprez.

Lord Asgaroth także nagrywał więc jego filmiki mogą być lepsze.

PS. Post ten nie ma zamiaru reklamować mojego GS''a tylko pokazać ten mini event :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:43, totek11 napisał:

jak oni nto nagrywaja pewnie jeden z tych ktorzy tancza nagrywa to

Zwykle tak, ale niektóre lepsze są też montowane np. taki:
http://pl.youtube.com/watch?v=7Z0pD5NNxew
Żeby zrobić najprostszy filmik wystarczy zainstalować sobie program fraps, wyłączyć panele interfejsu przez ctrl+shift+h, przybliżyć obraz tak aby widzieć "oczami" postaci i włączyć nagrywanie.

Dnia 24.08.2007 o 13:43, totek11 napisał:

ja wlaczyc panel druzyny

klawisz "P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:49, gothicsheep napisał:

Aaa! GW:EN zmiażdżyło mnie już z samego początku :D!


Ke? Ty w to już grałeś? Ostatni screen.. Myślałem, że Sneak Peak GW:EN jest od piątku o 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:37, graczomaniak napisał:

Screeny fajne, tylko czemu kojarzą się z Kurzick''ami?:P


Może dlatego że to lochy i jest ciemno? ;]

Patryk---> hehe świetne filmiki, zbijaka sie kiedyś powtórzy w większych składach, linki jeszcze trzeba wrzucić na gildiowe forum ;]
Czekamy na filmy Asgarotha :P
btw parę screenów z impry na dole :)
lolfy górą ;P

20070824144612

20070824144656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny ogladacie na wlasna odpowiedzialnosc - zwlaszcza ostatni ;). Choc, musze przyznac, ze zima nie jest moja ulubiona ''kraina''. Tym bardziej licze na szybkie zejscie do podziemi, by sprac troche ''Destroyerow'' :P

gw172 - glupi hench mi wszedl w piekny widok. Glupi, glupi, glupi ;)
gw175 - Jotun. Stworki... 3 strzaly i moja meska prawie lezy ;P. Fajne, bardzo fajne
gw177 - roooaaaar!!!
gw173 - HoM od srodka. Ciekawie, choc, w moim przypadku, pusto -nie robie prawie zadnych tytulow ;)...
gw171 - ??? Ostrzegalem, prawda? No...


Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony. Zwlaszcza takim jednym questem, gdy szukamy kogos/czegos. Sek w tym, ze... i tutaj zakoncze opowiesz ;). Sami sie przekonacie, ze czegos takiego w GW nie bylo ;) A przynajmniej ja sie jeszcze nie spotkalem

20070824145358

20070824145450

20070824145516

20070824145707

20070824145730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie jedno forum i wpadła mi w okienko jednaciekawa rzecz. Otóż na południe od Fort Ranik czy w Regent Valley mozna znaleźć gniazda ptaków Moa, przy czym z jednego można wziąść jajo. Ale co dalej z tym jajem to nie wiem :P Może ktoś z was juz spotkal sie z tym i opowie troszke szczegółów ;)

BTW Poproszę o wycenke ;)

20070824161722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:17, wip_01 napisał:

BTW Poproszę o wycenke ;)


1,3 i 4 to na pewno merch. Młotek (numerek 2) req 9 może być coś warty, ale podejrzewam, że niewiele.

<edit> właśnie zobaczyłem, że nie ma żadnego bonusa do obrażeń. Czyli szmelc - też merch niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Słyszałem, że do oryginalnej gry dołączane są również dwa klucze "trial" czyli można je wykorzystać przez 10h i przez określony termin- 14 dni. Chciałbym przetestować tą grę zanim kupię pełną wersję. I tu nasuwa się moje pytanie. czy mógłby mi ktoś "podesłać" przez moje Gadu Gadu (nr. 5318566) taki jeden klucz?
Byłbym bardzo wdzięczny :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować