Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 16:30, Konrad512 napisał:

Czy ktoś może potwierdzić, że HoM bierze tylko max title? Jeszcze nie mam drugiej tapety do
HoMa, więc sam sprawdzić nie moge :P


Czekaj chwilkę, właśnie wchodzę o HoM, narazie mi się trochę sciąga.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:35, Konrad512 napisał:

Wiedz, że do tych monumentów potrzeba tapet, żeby je aktywować. Dostaniesz tylko jedną na początku
więc dobrze wybierz monument :p

Tapet? Szkoda, że tu tak dużo spoilerowania, pomijam to że nie każdy może zamówić w ogóle grę a co dopiero nie mieć pre order packa i czekać na samą grę. Ja myślałem, że HoM to zbiór monumentów aktywowanych już. Ale widzę, że wszystko jest przemyślane odpowiednio, tylko żeby więcej grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:35, Konrad512 napisał:

Wiedz, że do tych monumentów potrzeba tapet, żeby je aktywować. Dostaniesz tylko jedną na początku
więc dobrze wybierz monument :p


Jedna na postać, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Te tapety to po prostu item potrzebny do aktywowania monumentu. Gdy wejdziesz do HoM i pogadasz z Gwen, wręczy ci pierwszą tapetę. Możesz jej użyć do aktywowania dowolnego monumentu. Kolejne tapety dostajesz po wypełnieniu odpowiednich questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krejt dał zdjęcia tego miejsca, ale jest cudowne... :D
Mógłby ktoś wycenić mój pierwszy green z GWEN?
Wie ktoś może, o co chodzi z tymi art. spożywczymi?

20070824174632

20070824174725

20070824175037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:50, Nadrill napisał:

Krejt dał zdjęcia tego miejsca, ale jest cudowne... :D

Cudowne jest to, co później robią króliki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się ujawni ze wspaniałym i funkcjonalnym interfejsem GW?

Sam wciąż dopracowuje własnego i chętnie rzuciłbym okiem na niestandardowe, dobrze działające pomysły w tej dziedzinie. Żeby nie było spamowania załączam swój, który jak na razie sprawdza mi się, ale są momenty gdy mógłby być lepszy.

20070824180307

20070824180331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HM każdy boss pluje elite tyomami-nawet te leszcze w Kamadanie.

GWEN-póki co obrazki ładne.Ciekawe jak sie będzie grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, otóż po włączeniu jej albo laduje sie w nieskończoność lub pojawia się komunikat o błedzie 058.Mimo że grę reinstallowałem i nawet poszperałem w ustawieniach firewalla to nadal mam ten problem i to już od tygodnia. CZy ktoś może mi pomóc?

P.S proszę bez fachowych nazw bo jestem noobem jeśli chodzi o sprawy internetowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak dla Ciebie czat na środku to czytelny interfejs to nie mam pytań i nie pomogę xD

Nadrill---> jak ładny skin to sprzedawaj szybko nawet za kilkadziesiąt tysięcy zanim będzie ich więcej :)
Koniecznie krzycz że green z gwen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:44, Budo napisał:

/.../

Jak dla Ciebie czat na środku to czytelny interfejs to nie mam pytań i nie pomogę xD

Nadrill---> jak ładny skin to sprzedawaj szybko nawet za kilkadziesiąt tysięcy zanim będzie
ich więcej :)
Koniecznie krzycz że green z gwen :)


Na zdjątku jest skin. Krzyknąłem od niechcenia czekając na wycenę, że sprzedam, i zostałem zalany ofertami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nadrill---> zarobisz trochę, nowe skiny zawsze w cenie :)

btw szykują sie chyba ostre nerfy niektórych skilli... np taki low blow... jak atak za 6 adrenaliny ma bonus do obrażeń +70 i powoduje zniszczenie zbroi to ja nie mam pytań ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:03, Olamagato napisał:

Kto się ujawni ze wspaniałym i funkcjonalnym interfejsem GW?

Ja mogę się ujawnić :)
Mi się na moim całkiem wygodnie gra :)

Dnia 24.08.2007 o 18:03, Olamagato napisał:

Sam wciąż dopracowuje własnego i chętnie rzuciłbym okiem na niestandardowe, dobrze działające
pomysły w tej dziedzinie. Żeby nie było spamowania załączam swój, który jak na razie sprawdza
mi się, ale są momenty gdy mógłby być lepszy.

Hmm jeśli dobrze patrze to masz chyba ustawiony domyślny czyli średni rozmiar interfejsu, polecam wziąść najmniejszy jaki się da, troszkę miejsca się zaoszczędzi a IMO interfejs nie traci wogóle na czytelności :)
Szkoda, że nie da się ustawić jeszcze mniejszej wielkości interfejsu, bo chętnie bym sobie jeszcze zmniejszył :)

20070824185201

20070824185246

20070824185329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Zerknij na mój - dopasowany jest przede wszystkim na potrzeby monka. Pasek ze skillami jest tuż nad oknem składu grupy i jest w dwóch rzędach: umiejętności 1-4 rzucam z klawaitury, gdyż są blisko przycisków WASD, 5-8 myszką. Ponieważ zwykle koncentruję się na wybieraniu sojusznika z listy i rzucaniu zaklęcia, a oba panele są obok siebie, to nie muszę biegać kursorem po całym ekranie. Resztę okienek porozmieszczałem tak, aby moim zdaniem zostało jak najwięcej miejsca po środku :)

BTW. Literówka się wkradła w wyraz "Markonici" :P

20070824190532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować