Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Widoki są dużo ładniejsze niż w innych częściach, a co do narzekań- powiedz co słyszałeś, a my albo potwierdzimy, albo zaprzeczymy- wg mnie warto o ile lubisz pve, tak jak wspominałem wcześniej. Ursan Blessing rozwiązuje wszystkie problemy na pve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, graficznie GWEN absolutnie wymiata i pozostawia w tyle wszystkie najtfole i inne fekszynsy z ich pustyniami i skamieniałymi lasami :)

Ale narzekania owszem są - za krótkie to wszystko jest, przerzucenie ciężaru gry na farmienie tytułów, tragicznie rozwiązane wrzucanie tytułów PvP do HoM, minimalne zmiany w PvP itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I tam, nie zgodzę się że za krótkie. Zrobienie fabuły wraz ze wszystkimi loszkami trochę czasu zajmuje, chyba że ktoś jest nałogowcem i gra 24/7 to sie w tydzień wyrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:32, Budo napisał:

I tam, nie zgodzę się że za krótkie. Zrobienie fabuły wraz ze wszystkimi loszkami trochę czasu
zajmuje, chyba że ktoś jest nałogowcem i gra 24/7 to sie w tydzień wyrobi..

Sama fabuła jest dramatycznie wręcz krótka. W Polu kilka osób ukończyło ją w sobotę (tak jest - dzień po premierze gry), jeszcze więcej w niedzielę...Ale uwzględniając dungeony rzeczywiście ten czas wydłuża się dwukrotnie.

Bzdurą jest zwiększony poziom trudności, o którym tak ochoczo pisał Monk w recenzji w CDA. "Misjo-questy" w fabule stoją mniej więcej na poziomie misji w Kournie w NF. Na 18 dungeonów 3, może 4 są naprawdę wyzwaniem (Shards of Orr, Frostmaw''s Burrow, Slavers'' Exile i może Cathedral of Flames). Niektóre skille PvE-only są na tyle potężne, że przejście wszystkiego w GWEN (poza wspomnianym Slaversem) jest możliwe tylko i wyłącznie z henczami. I to bez problemów, znanych chociażby z Gate of Pain czy Madness w Nightfallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:47, HumanGhost napisał:

> /ciach/ Cathedral of Flames /ciach/

Tak się zapytam: a co jest trudnego w tym dungeonie? ;)


Sam się dziwię, ale widziałem naprawdę sporo jojczeń na tego dungeonu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:40, qrczak90 napisał:

Sama fabuła jest dramatycznie wręcz krótka. W Polu kilka osób ukończyło ją w sobotę (tak jest
- dzień po premierze gry)


U nas też wielu skończyło ją w sobote, czy niedzielę- no, ale cóż, napisałem coś o nałogowcach ;]

Dnia 02.10.2007 o 15:40, qrczak90 napisał:

Bzdurą jest zwiększony poziom trudności, o którym tak ochoczo pisał Monk w recenzji w CDA.


No cóż, fabułę zrobiłem całą z henkami, a ostatnią misję z pugiem za pierwszym razem, to prawda. Ale pamiętaj, że mamy tutaj dużo, dużo lepszych henczów- za cholerę nie przeszedłbyś wielu rzeczy z henkami z propa ;]
Dungeony- ja bym odjał stąd Cathedral (robimy codzień, czasem po parę razy, pół godziny na run, też z henkami), a dodał Catacombs of Kathandrax, no ale to już kwestia co komu sprawia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:47, HumanGhost napisał:

> /ciach/ Cathedral of Flames /ciach/

Tak się zapytam: a co jest trudnego w tym dungeonie? ;)


wszystkie dungeony sa latwe
jedynie co wkurza to te 60%DP

zwykle dochodze do +10% a potem zawsze jest jedno miejsce na ktorym spadam do 60%dp

ale juz opanowalem walke z koncowymi bosami na 60%DP :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm. . .mając odpowiednie itemki jak choćby powerstony (lub coś takiego nie pamiętam dawno nie grałem w GWEN -sorki:/) , które można spokojnie kupić 60% dp to żaden problem w lochach. . .po osiągnięciu 60% aplikujesz sobie jeden i z powrotem masz 10%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to już było na tym forum może nie, ale pomysł z Favor of gods jest do d... stary system w HoH był o niebo lepszy:/ kiedyś europa nie miała Favor max tydzień. . . a teraz to średnio 3 razy na dzień cały swiat traci fava.. . . mam nadzieje, że przywrócą stary system. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 17:15, SatanSan napisał:

Erm. . .mając odpowiednie itemki jak choćby powerstony (lub coś takiego nie pamiętam dawno
nie grałem w GWEN -sorki:/) , które można spokojnie kupić 60% dp to żaden problem w lochach.
. .po osiągnięciu 60% aplikujesz sobie jeden i z powrotem masz 10%:)


juz raz go uzylem (ale szkoda marnowac :P)
zuzylem za to wszystkie inne dopalacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 17:18, SatanSan napisał:

Może to już było na tym forum może nie, ale pomysł z Favor of gods jest do d... stary system
w HoH był o niebo lepszy:/ kiedyś europa nie miała Favor max tydzień. . . a teraz to średnio
3 razy na dzień cały swiat traci fava.. . . mam nadzieje, że przywrócą stary system. . .


imho aktualny system jest lepszy

pozatym sa odpowiednie scrolle wiec rownie dobrze moglo by w ogole nie byc favora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 17:03, Arkadiusz napisał:

wszystkie dungeony sa latwe

Slavers'' nie jest, robiąc bez wcześniejszego przygotowania.

@SatanSan
To był swego rodzaju ukłon w stronę Taiwańczyków, Japończyków i innych Azjatów, którzy w normalnym układzie mieli favora raz na, chyba nie przesadzam, kilka dni.
To, że teraz świat traci favora jest wynikiem wyjścia GWEN, ludzie nadal farmią tamtejsze tytuły. Przed premierą było po tysiąc, dwa tysiące i więcej minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:12, Tovaries napisał:

watrte to cos?

Coś na pewno warte, wszak gold rare skin i prawie perfect. Kiedyś to by było 100k + x ecto, teraz nie mam pojęcia. Ale pod żadnym pozorem nie oddawaj merczowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:12, Tovaries napisał:

watrte to cos?


Hmm, to jest storm bow, chyba pożadany skin (mi się nie podoba, no ale cóż), hmm perf upy lecz req psuje wszystko. Perf Strombowy na guru kosztują około 70k, ale to przestarzałe ceny, no iten req, hmm jak dla mnie to jest crap, ale sprzedać go można za max 40 k a minimum 10 k. Coś takiego. Bo same upy są tanie, a każdy, jeśli mu wydropi złoty strombow, może sobie pokombinować z upami. Zobaczymy co inni powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:12, Tovaries napisał:

watrte to cos?

około 35k +/- 2-3k. Dzis nie wiem czemu stormbowy tak spadły ale sam miałem takiego kupionego za 25k , wiec 35k to MAX o +/1 jest po to ze ceny lubią czasem skakać.

Qrczak -> to było kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:21, Solstheim napisał:

> watrte to cos?
około 35k +/- 2-3k. Dzis nie wiem czemu stormbowy tak spadły ale sam miałem takiego kupionego
za 25k , wiec 35k to MAX o +/1 jest po to ze ceny lubią czasem skakać.

Qrczak -> to było kiedyś

powinno byc +/-. GRAM.PL moze kiedys doda EDIT.
Outlander w zyciu nie sprzeda tego za 40k chyba ze z dawką szczescią równemu "pi" x "równik" kwadrat po pierwiastkiem szczesciennym razy czystaczyciesciczy.(333)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:23, Solstheim napisał:

> > watrte to cos?
> około 35k +/- 2-3k. Dzis nie wiem czemu stormbowy tak spadły ale sam miałem takiego kupionego

> za 25k , wiec 35k to MAX o +/1 jest po to ze ceny lubią czasem skakać.
>
> Qrczak -> to było kiedyś
powinno byc +/-. GRAM.PL moze kiedys doda EDIT.

Napisałeś to samo...

Dnia 02.10.2007 o 19:23, Solstheim napisał:

Outlander w zyciu nie sprzeda tego za 40k chyba ze z dawką szczescią równemu "pi" x "równik"
kwadrat po pierwiastkiem szczesciennym razy czystaczyciesciczy.(333)


Czytaj ze zrozumiem min 10k, max 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować