Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Gates of Kryta to przecież misja, a skoro ją się soluje to nie warto dać się zabić.

A morale boost wcale nie przeszkadza, wiem bo robiłem GoK kilka razy, na potrzeby Guardiana Tyrii, i nie ma z tym najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:34, Matir007 napisał:

Hm, bo pierwszy boss jest po 2 grupkach umarlaków, a potem tam gdzie jest bagno i most - jest
mnóstwo mobów którzy mnie z 65hp ubijali na regenie +15 ;/


Akurat na bagnach jedną grupkę warto przepuścić, choć i tak zwykle się to robi bo jest już zwykle poza bagnem, kiedy my tam się dostajemy. Do przeżycia na bagnie wystarczy trochę zimnej krwi i spamowanie PS (gdy hp spada do okolic 10-20), który leczy dzięki punktom w DF.

A regen masz faktycznie na poziomie 6-7 strzałek, w końcu poison, bleeding i hex mesa robią swoje.

Gdyby ci nie szło z przepuszczoną jedną grupką, przepuść dwie i jak już będziesz sobie radził z mniejszą, spróbuj ponownie z większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie...Trochę się namęczyłem ale wreszcie przeszedłem podstawkę:D W sumie nie było tak trudno wystarczyło się zmotywować i uwziąć na dwie ostatnie misjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:31, vBoguSv napisał:

A morale boost wcale nie przeszkadza, wiem bo robiłem GoK kilka razy, na potrzeby Guardiana


Hmm, no mój błąd, zapomniałem że sie w misji farmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:06, Matir007 napisał:

Ha, dałem popalić umarlakom, dzięki za dobre rady BoguS :D Farciarsko zdobyłem deadbow mam
nadzieję że coś warty :)


Dead bowy nie są już rare skinem. Sam mam dwa perfecty(req 9, 15^50) i nie ma jak tego sprzedać. W dodatku nie oszukujmy się, wyglądają nie za rewelacyjnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:30, Matir007 napisał:

Eh, trudno, to do mercha, a +29hp tez raczej nie sprzedam? :/


Niestety nawet +30 do bowa to taniocha, handel jest popsuty :(
Może za 1k komuś wciśniesz, ale to skórka nie warta wyprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:30, Matir007 napisał:

Eh, trudno, to do mercha, a +29hp tez raczej nie sprzedam? :/


Budo ma rację - nerwy stracisz wołając. +30 sprzedałem ostatnio za 5k, ale na amerykańskich serwerach. 29 możesz zostawić dla swojego hero, albo opchnij do mercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh pamiętam czasy ja ecto chodziło po 14k, a greeny po 50k co niektóre, a nawet więcej. Goldy takie jak Stormbowy i inne tego typu rzeczy to było coś, a FoW armor to też było coś! A teraz....eh...szkoda gadać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 07:01, Łeber napisał:

Eh pamiętam czasy ja ecto chodziło po 14k, a greeny po 50k co niektóre, a nawet więcej. Goldy
takie jak Stormbowy i inne tego typu rzeczy to było coś, a FoW armor to też było coś! A teraz....eh...szkoda
gadać ;/

Zapomniałeś dodać że Black Dye też spadło na psy... teraz prawie każdy jest czarny a kiedyś żeby spotkać czarnego trzeba było się trochę naszukać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się was o coś spytać:
Mam woja 20lv i znudził mi się już :/

Chciałbym czegoś nowego i dlatego proszę was o radę:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Czy ktos moze mi pomoc i odpowiedziec na pytanie:dlaczego po zalogowaniu nie wczytuje mi sie mapa gry,a jak sie wczyta to lagi nie z tej ziemi:))Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 07:17, Chlorofil napisał:

Witam. Chciałem się was o coś spytać:
Mam woja 20lv i znudził mi się już :/

Chciałbym czegoś nowego i dlatego proszę was o radę:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??

Fajny jest Necro np MM a pozniej SS w sumie uniewersalna postac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:25, Matir007 napisał:

Zaraz, zaraz... teraz się skapowałem, jak ja mam farmić w Gates of Kryta 55hpekiem bossów skoro
po zabicu takiego delikwenta mam juz 65hp! :/ no i co tu zrobić? (bo przecież lud tam farmi...)

Przez całą misję spotyka się 4* bossów: jednego prawie na początku, drugiego na moście, trzeciego tuż przed bagnami oraz na samym końcu jest ostatni z nich. Da się ubić wszystkich, zrobić bonus i zniszczyć wszystkich Undeadów na niej bez większych problemów**.

Budo solo misja + zgon = resign. ;)

Łeber

Dnia 04.10.2007 o 17:25, Matir007 napisał:

Eh pamiętam czasy ja ecto chodziło po 14k

A ja pamiętam czasy, gdy Ecto kosztowało >20k, Storm Bow kosztował około miliona i... co z tego? Pomijam fakt, że w tamtych czasach 55hp Monk z jednego runu w UW wynosił nawet i 20 Ecto. :/

Chlorofil Ty grasz, więc wybierz klasę jaka Tobie odpowiada - proste i logiczne. :>

*- albo 5: nie pamiętam czy na samym końcu nie jest ich dwóch, bo dawno tam nie farmiłem. :D
**- jedyny problem stanowi Sayad the Bloodless ze swoim Debilitating Shotem oraz Concussion Shotem- jeden błąd w walce z nim oznacza koniec. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:12, venpl napisał:

Zapewne pewna część z szacownych forumowiczów wie, że istnieje coś takiego jak Texmod. Jest
to mod (legalny, A-net się nie czepia o to, ale nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione
w wyniku niewłaściwego używania tego moda). I jest taka opcja, że podmienia się tekstury mapy,
ta, że widać gdzie się jeszcze nie było. Jak zapewne zauważyliście, dołączyłem obrazki, a moje
pytanie brzmi: dlaczego mi nie działa? Ponoć ma na to wpływ karta graficzna (moja to GF Ti200)?
Mam 99,9% Canthany (Kintaju) i nie mam pojęcia gdzie szukać, a nie chce mi się wszystkich lokacji
po kolei z nosem przy ścianie zwiedzać.


Otóż wcale nie tak do końca legalny. Poniżej oficjalna odpowiedź NCSoft w kwestii Texmoda.
Wynika z niej jasno, że używanie w celu osiągnięcia przewagi nad innymi graczami jest naruszeniem umowy (tekst pogrubiony). Można go natomiast uzywać do zmiany wyglądu własnej postaci i iinych "zabawek" (tekst podkreślony). Poza tym, to jednak obca aplikacja i byłbym ostrozny.
Dla mnie to nic innego jak kolejny "game spoiler", a tytuły to mam...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------
Response from NCsoft Helpdesk:

Thank you very much for contacting the Guild Wars Customer Support Team.

You may not use “TexMod” or any other Third Party Tool in conjunction with Guild Wars to gain any advantage over players that are not using these tools (which would be the case your inquiry is about). This is regarded as a violation of our rules and can result in your account being permanently banned. For your reference you can find our rules and regulations on our official website: http://eu.guildwars.com/support/category/listing/legal/

You are currently allowed to use TexMod for your own enjoyment. In layman’s terms this means that you can for example change your character’s face texture to look really stupid, or you can put a funny hat on your Xunlai Agents. If you are unsure about any other specific change you would like to make, please feel free to contact us again, and we will be able to let you know if this specific change is within the rules.

Important: Please note that the use of any Third Party Tool is not supported by ArenaNet or NCsoft. If you decide to use TexMod or to change the Guild Wars client in any way, you recognize that this may result in damage to your Software and/or Hardware, and that ArenaNet/NCsoft can not be held responsible for this, nor will the Support be able to help you with any problems resulting from the use of TexMod or a modified client.

If you have any further questions or concerns, please feel free to contact us again.

Regards
GM Benito

Guild Wars Customer Support
NCsoft Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować