Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 11:39, sinir napisał:

Gdzie mogę/mogłem dostać book of secrets ? i u kogo ?

W lokacji, do której zostajesz przeniesiony po walce z Abaddonem - bodajże Throne of Secrets. Tam pogadaj z jednym z Forgottenów na samej górze, tuż przy portalu. Książkę wymieniasz u Keepers of ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:46, Krejt napisał:

> ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------< ;
;
> br />Dziesiaj przeszedłem misję z abaddonem. Gdzie mogę/mogłem dostać book of secrets
? i
> u kogo ?
Zapraszamy do ponownego ubicia Abaddona.
Keeper of Secrets rozdaje książki.

Dzięki... Abaddon! przybywam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem już Abaddona i dostałem book of secrets. I teraz tak: Chcę sobie kupić cały pancerz Primeval. Żeby go zdobyć muszę mieć 80k + 10k(materiały). Book of secrets jest bardzo wartościowym przedmiotem, a ja mam już zapomniany miecz, więc teraz nie wiem czy ją sprzedać czy wydowbyć z niej jakąś broń i dopiero ją sprzedać? Co jest bardziej warte i za ile mogę to sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 12:42, sinir napisał:

Co jest bardziej warte i za ile mogę to sprzedać ?


bardziej opłaca się sprzedawać ''surową'' Book of Secrets (cena to jakieś 9-12k, po tyle widywałem oferty). nabywca sam wymienia sobie książkę na to, czego akurat potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Gdzie się teraz najbardziej opłaca farmić ? Jak wiadomo cena Ecto schodzi na psy. Pytam, bo muszę wyciułać jakieś 100 - 110k na Kurzick 15k i nie wiem gdzie najszybciej udałoby mi się zdobyć tę kasę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Mam już Nightfalla i EotN. Chciałbym dokupić sobie jeszcze jedną część. Którą bardziej się opłaca. Faction czy Propheices. Z góry thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:30, tomiz12 napisał:

Mam takie pytanko. Mam już Nightfalla i EotN. Chciałbym dokupić sobie jeszcze jedną część.
Którą bardziej się opłaca. Faction czy Propheices. Z góry thx za odpowiedź.


bierz Propha, GWEN nawiązuje fabularnie właśnie do tej części - głupio byłoby przechodzić grę od końca ;]

o w mordeczkę! opcja edit! x__X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, pomógłby mi kto w wykonywaniu zadań w Factions - ja mam w Factions 15 Ranger/Mesmer na głównej wyspie. Albo kto pofarmi z moim 16 Dervish/Elementalista Punkty Słonecznych Włóczni w Nightfall''u??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:55, Pazurex napisał:

Ej, pomógłby mi kto w wykonywaniu zadań w Factions - ja mam w Factions 15 Ranger/Mesmer na
głównej wyspie. Albo kto pofarmi z moim 16 Dervish/Elementalista Punkty Słonecznych Włóczni
w Nightfall''u??

W obecnym etapie nie warto farmić tychże punktów. Przejdź grę, i na Hardmode farm od razu SS/LB. Czyli Sunspear Points oraz Lightbringer points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 15:22, patrYX93 napisał:

> Ej, pomógłby mi kto w wykonywaniu zadań w Factions - ja mam w Factions 15 Ranger/Mesmer
na
> głównej wyspie. Albo kto pofarmi z moim 16 Dervish/Elementalista Punkty Słonecznych Włóczni

> w Nightfall''u??
W obecnym etapie nie warto farmić tychże punktów. Przejdź grę, i na Hardmode farm od razu SS/LB.
Czyli Sunspear Points oraz Lightbringer points



Tylko, że mam quest na to żeby wyfarmić range generała albo zrobić taka misje z korsarzami, której nie daje rady sam zrobic z henkami chyba, że ktos mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się farmieniem bossów bo mają ładne prezenty i znalazłem odpowiedni do tego build dla 55hp monka. http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/E_SoA_Sliver
Tylko mam małe wątpliwości, jak Sliver Armorem ubić bossa, tego jednego foe, skoro jak pisze w SA to najbliższy foe obrywa 25 dmg... Jak stanę blisko bossa, a przecież jego bodybuardzi będą też stali blisko mnie to jak to tak? Na filmiku widziałem że boss obrywał, no ale co jak tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj jak działa, grunt że działa.
Owszem, czasem się zdarzy że Sliver Armor namierzy kogoś innego niż bossa, dlatego potrzeba nieco wprawy i szczęścia.
Ja akurat czasem farmię asasyńską wersją buildu, z Shadow Form.

EDIT: test funkcji "edytuj". ;)
No no, nawet działa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:06, Krejt napisał:

(...) dlatego potrzeba
nieco wprawy i szczęścia.


No właśnie, gościowi na filmiku wychodzi za pierwszym razem, więc to kwestia wprawy :P Czyli sposobu na to, jak pomóc Sliver Armorowi aby namierzył bossa? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:32, Yanek12 napisał:

Ile Waszym zdaniem warte takie cuś :P ?

Sądze, że do mercha, całkiem nie przydatne upy +%dmg i przedłużające bleeding w staffie są bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać położenie jakiejś/paru/wszystkich(jest ich 12) skrzyń ze skarbem w Nightfallu ? na razie znalazłem 4 skarby, a potrzebuje kasę na primeval armor. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:49, sinir napisał:

Może mi ktoś podać położenie jakiejś/paru/wszystkich(jest ich 12) skrzyń ze skarbem w Nightfallu
? na razie znalazłem 4 skarby, a potrzebuje kasę na primeval armor. Byłbym wdzięczny za pomoc.


Tam znajdziesz z mapkami nawet -> http://gw.gamewikis.org/wiki/Treasure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować