Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 07:17, Chlorofil napisał:

Witam. Chciałem się was o coś spytać:
Mam woja 20lv i znudził mi się już :/

Chciałbym czegoś nowego i dlatego proszę was o radę:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??


Nie masz pomysłu? Skorzystaj z doświadczenia innych... Zajrzyj tu: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:34, Budo napisał:

Pajonk---> no, już mi ktoś przypomniał pare postów wyżej, że farmi się w misji.


Mówicie o tym farmie z Oink''iem? Chyba nerf. Ostatnio parę razy chodziłem i dopiero za 5 czy 6 pojawiła się skrzynia, a dropy byle jakie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:32, VanPickUp napisał:

Otóż wcale nie tak do końca legalny. Poniżej oficjalna odpowiedź NCSoft w kwestii Texmoda.
Wynika z niej jasno, że używanie w celu osiągnięcia przewagi nad innymi graczami jest naruszeniem
umowy (tekst pogrubiony). Można go natomiast uzywać do zmiany wyglądu własnej postaci i iinych
"zabawek" (tekst podkreślony). Poza tym, to jednak obca aplikacja i byłbym ostrozny.

"Problem" w tym, że używanie Texmoda np. do mapowania nie gwarantuje Ci przewagi nad innymi graczami: to jest tylko i wyłącznie zmiana tektur na Twoim kompie i w żaden sposób nie wpływa na innych graczy. :> Zresztą zauważ, że jest info na jego temat na oficjalnej GWWiki wraz z już stworzonymi modami - logicznym jest, że gdyby coś tam było nielegalne to AN by to usunęła, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:50, Pajonk78 napisał:

"Problem" w tym, że używanie Texmoda np. do mapowania nie gwarantuje Ci przewagi nad innymi
graczami: to jest tylko i wyłącznie zmiana tektur na Twoim kompie i w żaden sposób nie
wpływa na innych graczy. :> Zresztą zauważ, że jest info na jego temat na oficjalnej
GWWiki
wraz z już stworzonymi modami - logicznym jest, że gdyby coś tam było nielegalne
to AN by to usunęła, prawda? :>


Na GWW jest dokładnieto, co w odpowiedzi - swoje "sprawy" możesz modyfikować. Dla mnie to zresztą i tak nie ma znaczenia, bo mnie takie "zabawki" nie rajcują. Po prostu - doradzam ostrożność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg mnie daje to przewagę- skoro twoja mapa wyglada inaczej i łatwiej jest ci zrobić cartographera, to znaczy że masz przewagę nad kimś kto robi carto bez tego. Żeby to zdanie miało sens (z pzewagą) nie jest konieczny wpływ na innych graczy... jakoś naokoło do tego podszedłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie bardzo rozumiem o co chodzi... tzn odpalasz gw, logujesz się i masz ekran postaci tak? Wybierasz postać i nic sie nie dzieje? Lagi to akurat czasami każdy ma, może jest to wina Twojego łącza- jeśli jest wolne to może być taki efekt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:07, Budo napisał:

/.../

Wg mnie daje to przewagę- skoro twoja mapa wyglada inaczej i łatwiej jest ci zrobić cartographera,
to znaczy że masz przewagę nad kimś kto robi carto bez tego. Żeby to zdanie miało sens (z pzewagą)
nie jest konieczny wpływ na innych graczy... jakoś naokoło do tego podszedłeś ;]

Hmm ale jaka to przewaga, skoro Cartograph w żaden sposób nie wpływa na to jak grasz. Dla mnie przewaga to wykorzystywanie exploitów, które np. umożliwiają umieszczenie na skill barze więcej niż jedną elitkę. Zresztą ja odpalam moda najwcześniej mając 90% odkrytej mapy - dziś biorę się za kończenie Elony, bo wczoraj po zmapowniu Vehjin Mines wbiłem wreszcie na ponad 90%. :D Z Canthą bez moda miałbym problem - przyznaję się bez bicia - ostatnie 0.2% było w... Imperial Sanctum podczas walki z Shiro, ale w miejscach, o których nawet nie pomyślałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:21, Budo napisał:

" to gain any advantage over players that are not using these tools"
Zwracam uwagę na słówko "any" ;]

Spoko - widziałem je, ale nadal uważam, że używanie takiego modu to żadna przewaga tym bardziej, że:
a) robienie tytułów nie jest przymusowe;
b) bardzo wiele osób olewa takie tytuły - ja do niedawna również zapierałem się, że nigdy nie będę ich robił, a teraz po zrobieniu LS-a Rangerką chcę zrobić te, które dam radę. :)
Ot kwestia spojrzenia na zagadnienie i podejścia do niego: dla mnie przewagą jest wykorzystywanie exploitów jak chociażby ten wymieniony powyżej, który miał swego czasu miejsce, albo ten, który umożliwiał klonowanie Ambrace of Truth - to faktycznie daje przewagę nad innymi graczami. . ;)
Zresztą chyba pamiętasz jak robiłem LS-a: czy mimo tego uważasz, że jestem osobą, która idzie na łatwiznę lub chce "nieuczciwie" zdobyć przewagę nad innymi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz dziury w całym, mody są akceptowane przez AN. Masz tutaj, jak dalej powątpiewasz ;]
As a general rule of thumb, we don''t mind if you do things like this to make your own playing experience more fun. Some people really like to mod, and we recognize that this can often be a valuable learning tool. When you''re doing it, though, keep in mind that we ask that you don''t use our content to mod other games. Please do not attempt to extract anything from your GW.dat with the intent to use it in a mod for another game or project. Also keep in mind that we can''t support any changes you make.- Emily Diehl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:26, DRETTAX napisał:

> Witam. Chciałem się was o coś spytać:
> Mam woja 20lv i znudził mi się już :/
>
> Chciałbym czegoś nowego i dlatego proszę was o radę:
> - jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
> - jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??
Fajny jest Necro np MM a pozniej SS w sumie uniewersalna postac:))


Necro to rozumiem że nekromanta tak ? A co to jest MM lub SS ??

Ponawiam pytanie:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 13:42, Chlorofil napisał:

Necro to rozumiem że nekromanta tak ? A co to jest MM lub SS ??

Jeśli "nekromanta" czyli inaczej Necro popularniej jest MM, to znaczy że ma build oparty na przyzywaniu minionów pomagajacych w walce, najczęściej jest on oparty na elite skillu Animated Flesh Golem. Zaś SS to Spiteful Spirit (bodajże, nazwę pewnie przekręciłem ;p) czyli również popularny build z tymże skillem. Popularny w walce z wieloma przeciwnikami (przez co uniwersalny).

Dnia 05.10.2007 o 13:42, Chlorofil napisał:

Ponawiam pytanie:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika

A jaką chcesz- każda ma to coś.

Dnia 05.10.2007 o 13:42, Chlorofil napisał:

- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??

To samo co wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 13:42, Chlorofil napisał:

Necro to rozumiem że nekromanta tak ? A co to jest MM lub SS ??

Ponawiam pytanie:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??

MM - Minion Master.
SS - Necro, którego build jest oparty na skillu Spiteful Spirit.

Jeszcze raz odpowiem: to zależy od Ciebie - tylko i wyłącznie - więc nie proś innych o podpowiedzi co do tego jaką profesją grać. :P Lubisz walkę w zwarciu to weź Derwisza, lubisz grać jako support to weź Paragona, itp. itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

tutaj masz ogólne zdanie na temat modów, natomiast wyżej masz konkretnie napisane czego nie wolno robić. Więc sprowadza się to do prostego pytania:"czy wykorzystanie modów do mapowania i robienia cartographera daje przewagę nad graczami, którzy mapują bez modów?". Jeśli odpowiesz "tak", to wiadoma sprawa, jak odpowiesz "nie" to jesteś dla mnie dziwny. Chociaż w Twoim i Pajonka przypadku mam opinię już wyrobioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 13:42, Chlorofil napisał:

Ponawiam pytanie:
- jaką postać zrobić sobie w kampanii proph oprócz wojownika
- jaką postać zrobić sobie w kampanii NF oprócz wojownika ??


A zajrzałeś w linka, którego Ci podałem? Tam masz setki postaci do PVP, PvE i na wszystkie kampanie. Ja sobie tak zmontowałem assa.

Patrz tu, czytaj i szukaj: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoko, mojego linka też nie przeczytał, zrobimy inaczej

Chlorofil---> zrób koniecznie nekromantę/elementalistę!! Super klasa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować