Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 04:03, Lord Andre 1 napisał:

Mam takiego mini peta i mam pytanie czy jest to ogóle coś warte?


Jeśli jest unded warty jest około 10k. Jeśli ded około 4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Możn np.wydłużyć recharge na Prot Spirit.Można Balthazar''s Aura zmienić działanie na 30s zamiast cały czas kosztem -1e.I tak nie farmie,więc latają mi nerfy skilli do farmu.Musze przyznać,że nerf Ursana jednak jest udany,bo z ziomem mamy tyle radochy vanqując na terenie Kurzicków,że głowa mała :) Nie ma to jak R/W z Ursanem,Soldier''s Strike,Gash(jagged minion w końuc kaleczy,nie?),Distracting Blow,Feel No Pain i Drunken Master :) Czysta radość z gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ! Nerf Usrana, nareszcie ! W końcu sięzdecydowali, bo to co siędziało to przegięcie było. Misiek może i był jako tako przydatny, ale i tak dałoby się robić lepsze buildy bez niego, a niektórzy nabiorą trochę samodzielności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:06, gothicsheep napisał:

Co!? Nie chce mi sie wierzyc, ze az tak poszla w gore.

Miesiąc temu za tyle sprzedałem ;). I w Spamadanie na ang dys widuje ceny 8-10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:06, gothicsheep napisał:

> > Za ile można opchnąć mini Asurę,taką z CDA?
> Z 10k.
Co!? Nie chce mi sie wierzyc, ze az tak poszla w gore.


Ja swojego bez problemu za 8k sprzedałem jakieś 2 miesiące temu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:06, gothicsheep napisał:

Co!? Nie chce mi sie wierzyc, ze az tak poszla w gore.

Wiesz... Ja trzy miesiące temu opchnąłem swoją za 15k, więc dla chcącego nic trudnego. Za parę miesięcy to z 20k bym za Asurkę wyciągnął. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:19, loytartoreto napisał:

> Co!? Nie chce mi sie wierzyc, ze az tak poszla w gore.
Miesiąc temu za tyle sprzedałem ;). I w Spamadanie na ang dys widuje ceny 8-10k.

*Owca po satysfakcjonujacych odpowiedziach zaczal prace poszukiwawcze przy okazji misternego planu o kryptonimie "Asura"*

Pierdu, pierdu, ale... Gdzie to moje CDA!? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asura poszła w cenie w górę już jakiś czas temu.Wydaję mi się,że gdzieś w okolicach Nowego Roku Canthańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy to prawda, że w Guild Wars beż żadnych dodatków nikt już nie gra ( dosłownie,5000graczy) Zastanawiam się nad kupnem, lecz nie wiem, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:32, Kolumb95 napisał:

Witam. Mam pytanie, czy to prawda, że w Guild Wars beż żadnych dodatków nikt już nie
gra ( dosłownie,5000graczy) Zastanawiam się nad kupnem, lecz nie wiem, czy warto.

Z pewnością takich graczy jest niewielu.Gra jest warta wydanego na nią hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:32, Kolumb95 napisał:

Witam. Mam pytanie, czy to prawda, że w Guild Wars beż żadnych dodatków nikt już nie
gra ( dosłownie,5000graczy) Zastanawiam się nad kupnem, lecz nie wiem, czy warto.


Dodatek jest tylko jeden czyli EotN. Reszta to samodzielne kampanie.
Poza tym jakie 5k graczy ? Nie rozumiem... Ludzie grają we wszystkie części, a gierkę absolutnie warto kupić... zwłaszcza, że ostatnio nawet w platynie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:32, Kolumb95 napisał:

Witam. Mam pytanie, czy to prawda, że w Guild Wars beż żadnych dodatków nikt już nie
gra ( dosłownie,5000graczy) Zastanawiam się nad kupnem, lecz nie wiem, czy warto.


Chyba 5kk,tak się szczyci pudełko w każdym razie.Najlepiej graj na amerykańskim lub angielskim dystrykcie,bo polski to lipa :P

BTW z kąd można mieć herosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zadanie w "The Wilds". Miałem fajny team. Rytualista, Łowca i kilku bohaterów. Super, ale zadanie bonusowe robiliśmy chyba 1,5h. Łowca musiał szybko konczyc bo u niego dochodziła piąta rano ( Amerykanin, lvl 20 ), a Rytualista miała pułnoc i też chciała już iść spać ( z francji, a za napisanie "Viva la France" dała mi 10K ).

Lagi straszne jak się wbijaliśmy w stado centaurów. Ale ogólnie fajnie było. 1 zadanie robiliśmy łącznie ok 2h. Coś strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:58, AngryAppleJuice napisał:

BTW z kąd można mieć herosa?

SKĄD*
Musisz mieć kampanie Nightfall bądź dodatek Eye of the North. Posiadajac i idąc tokiem fabuły obydwu z nich bohaterowie będą dolączali do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:58, AngryAppleJuice napisał:

BTW z kąd można mieć herosa?

Skąd. Hero można mieć, posiadając Nightfall''a lub Eye of the North.
lukasz11111
Yyyy... a co mnie to obchodzi? Zrobiłeś misje to gratuluje, ale zachowaj to dla siebie, bo raczej nikogo to nie interesuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować