Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/cut/

Ten Ursan to potężny jest?

A przy okazji napomnę, że ja chcę Zabójce Hebanowej Awangardy ( Ebony Vanguard Assassin ( czy jakoś tak )). Fajny jest ten zabójca, który się pojawia i zabija wskazany cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:44, lukasz11111 napisał:

Ten Ursan to potężny jest?


Ja tam eotn nie mam, ale sądząc po wypowiedziach graczy, to tak. ;) Zresztą wystarczy przeczytać opis umiejętności (100 armor i do 800 pkt. zdrowia - max armor w grze [woj i paragon] to 80, a mój woj wyciąga ok. 500 hp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie tylko 365HP, ale na samym początku kryty starcza. Poza tym tarcza +30 i Runa taktyki -35.

A właśnie. Miałby ktoś na zbyciu rune dla woja ( swordmanship )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W tej chwili lata mi ten nerf.Nadal daje sie Ursanem robić vanqa.Skoro jesteś taki zgryźliwy teraz ciekawe jaki będziesz za 30-40lat?Cały lipiec vańkowałem,więc ocb?Zdobyłem vanqa Elony i właśnie kończe Canthańskiego.Gram po to żeby się zrelaxować.Proste?
To co robią ekipy w DoA,UW,FoW itd.totalnie mnie nie interesuje.Chcą ursanowac to ich sprawa.Ja już od dawna nie farmię i dobrze na tym wychodzę.

Patryx->z pewnością sam używasz 55HP do UW dlatego tak gadasz.Faktem jest,że 55HP jest "na rynku" od wielu lat i nie dostał żadnego poważniejszego nerfa co jest ciekawe samo w sobie.AN w końcu lubi nerfić każdy dobrze działający build do farmu.Czemu więc nie ruszyć 55HP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:11, lukasz11111 napisał:

1.) Na czym polega "farmienie"?

Na bieganiu po jednej lokacji specjalnie przystosowanym buildem w celu zdobycia jakiegoś itemka/kasy.

Dnia 08.08.2008 o 23:11, lukasz11111 napisał:

2.) Co dają vańki? Nie ma juz tam potworków czy co?

Title, kasę, exp.

Dnia 08.08.2008 o 23:11, lukasz11111 napisał:

3.) Jak można zdobyć runki, tylko ze zbroi?

Lub kupić u Rune Tradera.

Dnia 08.08.2008 o 23:11, lukasz11111 napisał:

4.) Jaki jest max hit dla sworda?

15-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:14, Adham napisał:

> 1.) Na czym polega "farmienie"?
Na bieganiu po jednej lokacji specjalnie przystosowanym buildem w celu zdobycia jakiegoś
itemka/kasy.


A co znaczy "specjalnie przystosowanym buildem"?
Chyba każdy pasujący graczowi się nadaje?

Dnia 08.08.2008 o 23:14, Adham napisał:

> 4.) Jaki jest max hit dla sworda?
15-22.


OMG! Ja mam 10-15 a jutro wchodzę do Kryty. Ze skrzynek mi narazie żaden miecz nie wypdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wow, właśnie wróciłem z wakacji... ale update O_O
Cieszy balance niektórych elitek, szczególnie buff dla ryta i woja. No i update skilli pve... muszę więcej czasu żeby to ogarnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:16, lukasz11111 napisał:

A co znaczy "specjalnie przystosowanym buildem"?
Chyba każdy pasujący graczowi się nadaje?

Do farmu przygotowuje się oddzielny, przystosowany do jakiegoś przeciwnika (z którego ma wypaść item), aby ułatwić zarabianie. Po za tym na farm chodzi się solo.

Dnia 08.08.2008 o 23:16, lukasz11111 napisał:

OMG! Ja mam 10-15 a jutro wchodzę do Kryty. Ze skrzynek mi narazie żaden miecz nie wypdał.

Zobacz czy w jakimś mieście nie możesz kupić lepszego. Pamiętaj też, że im dalej będziesz, tym lepsze przedmioty będą wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:21, AngryAppleJuice napisał:

Kto mi powie za ile mogę jakiś dobry miecz kupić ognisty>?


Podejrzewam, że Fiery Dragon Sword req9-10 to będzie wydatek rzędu 5-10k. Ta druga kwota raczej zawyżona. Ale na drugi raz prośby o wyceny zamieszczaj w wątku :Targ z Itemkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:48, Budo napisał:

Podejrzewam, że Fiery Dragon Sword req9-10 to będzie wydatek rzędu 5-10k. Ta druga kwota
raczej zawyżona. Ale na drugi raz prośby o wyceny zamieszczaj w wątku :Targ z Itemkami".


Ok,ale mi chodziło o zwykły taki,ale dzięki za Fiery Dragon,czyli za 8k tak kupie? I z czego wypadają minipety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:50, AngryAppleJuice napisał:

Ok,ale mi chodziło o zwykły taki,ale dzięki za Fiery Dragon,czyli za 8k tak kupie? I
z czego wypadają minipety?

Z postaci o rocznym stazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Aha, chodziło Ci po prostu o miecz z upem do obrażeń ognistych :)
Miecz możesz wtedy kupić jakikolwiek (albo zdobyć od collectora), natomiast sam up ognisty kupisz za 1k. Minipety dostaje się na 1, 2 i 3 urodziny Twojej postaci. Oprócz tego są jeszcze specjalne minipety wypuszczane na jakieś określone okazje, ale nigdy nie wypadają one z mobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:31, walgierz napisał:

Źle dobrałeś skille. Wojownik ma bazowo 20 punktów ene i tyle wystarcza w zupełności.


tak na marginesie:
jak sie dopiero zaczelo grac Warkiem (a nie gra sie w dobrym party) miec 22 ene w PvE: przy DP-60% ene zostaje wtedy na poziomie 10pkt a to juz pozwala na uzycie hard resow (nie wszystkich).

a co do nerfa Ursana: NAJWYŻSZY CZAS!!! a do wszystkich jęczących z tego powodu: hehe, znowu trzeba bedzie zacząc myśleć, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 takie miecze na zbyciu leżą w skrzyni i się marnują. Moge ci taki jeden sprzedać jak chcesz.
Tylko nie ma on żadnych ulepszeń typu obrażenia od ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:58, Jarzy napisał:

Patryx->z pewnością sam używasz 55HP do UW dlatego tak gadasz.

Nie bądź taki pewien, pewna jest tylko policja. Nie posiadam 55hp .
>Faktem jest,że 55HP

Dnia 08.08.2008 o 22:58, Jarzy napisał:

jest "na rynku" od wielu lat i nie dostał żadnego poważniejszego nerfa co jest ciekawe
samo w sobie.

nerfi się skille, a te jak widać są ok. połowa gw nie farmi 55hp to znaczy że nie jest imba.

Dnia 08.08.2008 o 22:58, Jarzy napisał:

AN w końcu lubi nerfić każdy dobrze działający build do farmu.Czemu więc
nie ruszyć 55HP?

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/any_55hp_Solo_Monk

Masz tego 55 hp monka, a teraz powiedz mi co w nim znerfić.
PSa? Przecież to dużo ludzi używa nie farmiących.
healing breeze? N/C
SoJ? Nie znam sie na monku, ale pewnie zostałby zastąpiony czymś innym.
Mam dalej komentować?
Blessed signet - zepsuliby przy okazji mi bondera. Tak samo jest ze skillem nr 7 czyli balthazar''s spirit - znerfiliby mi bondera i derwa 130hp już nie mówiąc o innych buildach do farmu. Identycznie jest ze skillem nr 8 esscence bond.
Blessend aura - jak wyżej
Mending? Chcesz popsuć grę owniącym PvE Wammo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować