Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 22:35, SoriusH napisał:

Chciałem zacząć grać Warriorem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto brać tą profesje
jako profesję podstawową?

Jeżeli lubisz grać w zwarciu i brać na siebie mobów to go bierz. Nie opisałeś nam jak lubisz grać byśmy ci powiedzieli dokładnie czy warto. Dla jednego warto dla drugiego mniej. Ja np. warkiem jakos grać nie polubiłem tak jak elemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:35, SoriusH napisał:

Chciałem zacząć grać Warriorem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto brać tą profesje
jako profesję podstawową?

Niby warto, bo jest najlatwiej nauczyc sie podstaw itp. Ale znalem juz kilka przypadkow (w tym mnie) ktorym znudzilo sie granie warkiem. Ale z kolei jak wybierzesz inna postac to mozesz sie zrazic do gry. Tak wiec proponuje gre kim chcesz byle nie monkiem, mesmerem i necro w sumie na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:35, SoriusH napisał:

Chciałem zacząć grać Warriorem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto brać tą profesje
jako profesję podstawową?


warków jak psów, ale dobry tank na wyprawach gildiowych to skarb. jeśli lubisz, kolokwialnie rzecz ujmując, walić z aksa, wbiegać w tłum wrogów i zbierać na siebie ciosy (chroniąc tym samym słabszych członków drużny, jak ele czy monki) to jest to postać dla Ciebie.
tankuję i warkuję (? :P) od 17 miesięcy, nie znudziło mi się ;] finezja i taktyka? zostawmy te pierdoły dla innych!

Sheep -> czytam twoje herezje i aż mi się słabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:38, Azrathel napisał:

Sheep -> czytam twoje herezje i aż mi się słabo robi.

Gdzie tam widzisz slowko herezje? Napisalem subiektywna opinie, a to, ze sie z nia nie zgadzasz wcale mnie nie dziwi. Masz prawo, a takim tez prawem rzadzi sie forum dyskusyjne. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram twoje zdanie na temat wypowiedzi gothicsheep. (EDIT: Każdy ma swoją opinie, ale wg mnie nie ma czegoś takiego, że nie warto jakąś profesją grać - wszystko zależy od gracza)

IMO warrior będzie klasą dla mnie ;p Lubię walczyć w zwarciu, ale styl walki Sina do mnie nie przemawia.

patrYX93 -> podstawy GW znam i po prostu robię nową postać by nią grać i zadałem w/w pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:44, gothicsheep napisał:

> Sheep -> czytam twoje herezje i aż mi się słabo robi.
Gdzie tam widzisz slowko herezje? Napisalem subiektywna opinie, a to, ze sie z nia nie
zgadzasz wcale mnie nie dziwi. Masz prawo, a takim tez prawem rzadzi sie forum dyskusyjne.
;f

nie zasłaniajmy się hasełkiem ''subiektywna opinia''. równie dobrze ja mogę powiedzieć, że ele jest beznadziejny, bo tylko te fajerbole i fajerbole... zieeeew, ale nuda. a paragon? biega w spódniczce i krzyczy na ludzi, no suuuper, ale faza, zieeew.
acz muszę przyznać, że każdemu odpowiada inny styl rozgrywki (tylko my z walgierzem i Boogiem lubimy walić z aksa, a co! :P) i nie ma się o co sprzeczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:50, Azrathel napisał:

nie zasłaniajmy się hasełkiem ''subiektywna opinia''. równie dobrze ja mogę powiedzieć,
że ele jest beznadziejny, bo tylko te fajerbole i fajerbole... zieeeew, ale nuda. a paragon?
biega w spódniczce i krzyczy na ludzi, no suuuper, ale faza, zieeew.
acz muszę przyznać, że każdemu odpowiada inny styl rozgrywki (tylko my z walgierzem i
Boogiem lubimy walić z aksa, a co! :P) i nie ma się o co sprzeczać :)

No to czemu zes wyjechal z tymi herezjami? :/ To bylo kompletnie zbedne, skoro teraz powtarzasz niejako me slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 22:53, gothicsheep napisał:

No to czemu zes wyjechal z tymi herezjami? :/ To bylo kompletnie zbedne, skoro teraz
powtarzasz niejako me slowa.


bo uraziłeś moją warkową dumę i nadepnąłeś na walę-z-aksowe ego, przez co poczułem się dogłębnie dotknięty.
nuda i prościzna? spróbuj utrzymać na sobie 10 mobów na HM, kiedy połowa drużyny gryzie glebę, to pogadamy ;]
eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:34, garrick napisał:

> Niektórzy gracze to noobki. Sami się wpraszają do drużyny a potem każą sobie płacić
za
> pomoc! OMG!
Jak w każdym MMO ;). Gdyby GW było pozbawione "noobków" jak to określiłeś straciła, by
ta gra swój urok ^^.
Grać rytkiem w elite kurzickowej zbroi i siedzieć w kamadanie i patrzeć jak ludzie pytają
jak zmieniłeś kolor skóry... Bezcenne ^^


Albo na 2 misji w Fort Ranik wziałem 2 ziomków z polskiego dystryktu i stali na początku i pytali się cały czas co mają robić. Na szczęście Alesia przynajmniej za mną biegła :) Sam przez całą misje. Coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIach! xD

Tak bywa ;P. Nie dziwie się zresztą ;P Na początku gry to normalne, że znajdziesz noobków bo nie liczni to Ci normalni gracze z nowymi postaciami ;P zwłaszcza teraz gdy Prop i Factions potaniały ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:50, Azrathel napisał:

(tylko my z walgierzem i Boogiem lubimy walić z aksa, a co! :P)

Be-ze-duuura!!! :)
Ja wiem że pora wysłać Adrienne na emeryturę, bo się kobiecina już namachała aksem w swym 2,5-rocznym życiu. Ale co poradzić, gdy walenie z aksa wchodzi w krew (i ciało, łamiąc przy okazji kości niemilców)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:26, garrick napisał:

CIach! xD

Tak bywa ;P. Nie dziwie się zresztą ;P Na początku gry to normalne, że znajdziesz noobków
bo nie liczni to Ci normalni gracze z nowymi postaciami ;P zwłaszcza teraz gdy Prop i
Factions potaniały ;P.


Ja z nowym charem nawet jakoś się zachowywałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:40, lukasz11111 napisał:

> CIach! xD
>
> Tak bywa ;P. Nie dziwie się zresztą ;P Na początku gry to normalne, że znajdziesz
noobków
> bo nie liczni to Ci normalni gracze z nowymi postaciami ;P zwłaszcza teraz gdy Prop
i
> Factions potaniały ;P.

Ja z nowym charem nawet jakoś się zachowywałem ;)

Zapewne miałeś już jakieś doświadczenie ;P. Nowi lub dzieci neo potrafią w tej grze wkurzyć zwłaszcza jak spamują lub popełniają błędy ortograficzne ;D. Powinna taka moziilla być w gw ;P przynajmniej błędy by wyłapywała ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 22:27, Budep napisał:



E? CO wyklucza MMO i na odwrót.

Oke oke. Ale przetłumacz sobie stwierdzenie MMO, wynika w sumie, że Guild Wars też należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:38, Krejt napisał:

> (tylko my z walgierzem i Boogiem lubimy walić z aksa, a co! :P)
Be-ze-duuura!!! :)
Ja wiem że pora wysłać Adrienne na emeryturę, bo się kobiecina już namachała aksem w
swym 2,5-rocznym życiu. Ale co poradzić, gdy walenie z aksa wchodzi w krew (i ciało,
łamiąc przy okazji kości niemilców)? ;)


Mnie nigdy do aksa nie ciągnęło. Ja wolę pożądny mieczyk ( mam Long Sowrd 10-15 ) i jakoś z nimi mi idzie. Miałem młotek, ale jakoś skili do niego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[M] xD

Widać, że ty masz, bo żadnych nie widzę. Ja z resztą też mam.

A co do mojego doświadczenia to nie miałem. W sumie to się nie odzywałem i zawsze biegłem za najwyższym poziomem ;)

BTW: Co to są "postawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:43, lukasz11111 napisał:

pożądny

Patrząc na to ortograficzne potknięcie przypomniało mi się, że niektórzy lubią walić z ruszczki.

:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:47, Krejt napisał:

> pożądny
Patrząc na to ortograficzne potknięcie przypomniało mi się, że niektórzy lubią walić
z ruszczki.

:)))


Nie ja. "ruszczki" mają strasznie małe hity i żadnej z atrybutem magii krwi albo śmierci nie mogę znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:52, lukasz11111 napisał:

Nie ja. "ruszczki" mają strasznie małe hity i żadnej z atrybutem magii krwi albo śmierci nie mogę znaleźć!


Obrażenia zadawane z różdzek to mało istotna sprawa. Casterzy obrażenia zadają skillami, nie bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się, znerfili miśka :)
Trwa teraz tylko 60 sekund, usuwa wszelkie efekty, ma sie stale 100 armora i 800hp :)
A skille pod formą chyba się nie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować