Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Skoro sie smiejemy, to mam "zaszczyt" przedstawic moj pr0 team na Amantz Basin, z ktorym gralem w dniu dzisiejszym. Amerykanskie zboczuchy, ale swoimi tekstami kladli mnie na lopatki. :d

No i na dokladke moj wczorajszy the best score, ktory godzine temu utrzymywal sie jeszcze w top50. Ta miejscowka, to istna kopalnia factionsow. :]

20081119164231

20081119164312

20081119164440

20081119164633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Jankesom humor się udziela. A ten wynik to ten z wczoraj? Też tam byłem i Factiony zarobiłem, bo miejsce mi tam już trochę zwisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 16:50, szerszeń45 napisał:

No cóż Jankesom humor się udziela. A ten wynik to ten z wczoraj? Też tam byłem i Factiony
zarobiłem, bo miejsce mi tam już trochę zwisa. :)

A nie widzisz tam swojej ksywki? ;P

Btw. jak wychodzilem z gry jakas godzine temu, to bylismy juz na samym dole tabeli, ale jednak przez noc amerykance nie wypchneli nas poza pierwsza 50. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z Obsi polecą wtedy

Dnia 19.11.2008 o 16:36, walgierz napisał:

ecto i shardy


Uściślę- powinno być "mogą polecieć"
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:28, dambialko napisał:

Pytanie: W NF są takie misje w zatoce nundu i horda jennura ? Czy obydwie muszę wykonac

Żeby się ruszyć dalej zfabułą wystarczy jedna. Dwie trzeba zrobić do tytułu Protectora/Guardiana.

Dnia 19.11.2008 o 17:28, dambialko napisał:

P.S pomóżcie mi w niej, bo się w GW nudzę już..

Znajdź dobrą gildię, która Ci pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Gratuluję osiągów.Długo zajmuje zbieranie ekipy w miastach na te misje?
Offtopik:rzuć mi wiadomość na gg,chłopak.Mam sprawę.

Budo->nie zauważyłem następnego posta.Nie bij! ;)

Z innej beczki-czy nowa aktualizacja ożywiła choć trochę Urgoza/The Deep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:54, Jarzy napisał:

Gratuluję osiągów.Długo zajmuje zbieranie ekipy w miastach na te misje?

Czasami po permasskow musisz sie przebijac do innych dyskrytow, ale tak ogolnie to nie ma z tym teraz problemow. Gorzej, jak trafisz na noobkow, ktorzy nie ogarniaja, co juz pare razy mi sie zdarzylo.

Btw. Zacytuje posta na ten temat z foruma gildiowego. :P

Slowem - umarl krol, niech zyje krol! xd Po hfff prym we wbijaniu kurzikowych punktow wiedzie teraz Amantz Basin. W ~20min przy dobrych wiatrach (nie takich) mozna wbic nawet 12k, a 10 spokojowo, przy czym hfff wypada naprawde blado, gdyz tam do nabicia takiego wyniku potrzeba bylo pelnej godziny. Blado takze wypada jesli chodzi o to, co dzieje sie na mapie, bo zamieszanie jest niezle, skoro spawnuje sie ze 100 mobow. :D

Team: 4 perm asski, 4 krzykaczy.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, IMHO to jednak zależy sporo od spawnu Kurzicks Refugees, zobacz na screenie nicki na 2nd place:

Edit: Umarło HFFF niech żyje ABFFF* :)

* Amatz Basin Fast Faction Farming ^_^

20081119190334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię żadnych skrótów. Nie zasmuciłbym się, gdyby dali przeciwnikom jakieś skille dotykowe.
W końcu nie po to rozwalili HFFF, żeby znowu nabijanie factionów stało się farmem. No, ale może się oszukuję tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 22:07, walgierz napisał:

W końcu nie po to rozwalili HFFF, żeby znowu nabijanie factionów stało się farmem. No, ale może się oszukuję tylko...


Łatwe farmienie factionów nigdy AN nie przeszkadzało i raczej nie będzie przeszkadzać. HFFF rozwalili, bo za łatwo tam było botom działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 22:52, cinus` napisał:

Łatwe farmienie factionów nigdy AN nie przeszkadzało i raczej nie będzie przeszkadzać.
HFFF rozwalili, bo za łatwo tam było botom działać.


Na dobrą sprawę i tu można używać botów na klikanie skilli, z tą różnicą, że graczy musi być 8 i to konkretnych graczy, a używania botów stanowczo utrudnia by nie powiedzieć, że eliminuje. Najważniejsze, że samo zdobywanie faction nie jest już tak żmudne jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej niemożliwe zrobić ten run z h/h. Perma asski muszą się skupić na agro wardenów i klikaniu odpowiednich skilli, a shouterzy na chargowaniu Kurzicków. Ciężko mi sobie to wyobrazić, nawet jeśli pójdzie dwóch graczy ze swoimi hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko uważam, że takie "farmienie" już czego się da jest lekką przesadą i żadną zabawą.
Na razie szukam celu w GW i nie umiem znaleźć. Zbroje elitarną mam, misje z bonusami i po mistrzowsku wykonane są, na HM niezbyt mi się chce robić, bo niestety dość długo się szuka odpowiednio silnego zespołu, "farmienie" nie dla mnie - nuda. To co tu robić? PvP zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:51, Grinczar napisał:

A ja mimo wszystko uważam, że takie "farmienie" już czego się da jest lekką przesadą
i żadną zabawą.
Na razie szukam celu w GW i nie umiem znaleźć. Zbroje elitarną mam, misje z bonusami
i po mistrzowsku wykonane są, na HM niezbyt mi się chce robić, bo niestety dość długo
się szuka odpowiednio silnego zespołu, "farmienie" nie dla mnie - nuda. To co tu robić?
PvP zostaje...

Teraz jak weszły książki na HM, to ze znalezieniem dobrego teamu nie jest tak trudno zwłaszcza w weekend(ameryka1 ofc). Możesz maxowac tytuły(w tym łapanie elitek, odkrywanie mapki, vanq), bić uznanie na gildię, zbierać kasę na minipety, które Ci się wyjątkowo podobają, możesz też kupić sobie kolejną elitarną zbroję dla siebie lub hero, uw/fow/urgoz z gildią/ally, pośmiać się na ra, ab polecam również. Ostatnio w mojej gildii organizowany jest turniej 1v1-dużo dobrej zabawy gwarantowane. Możliwości jest wiele, wybierz sobie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:51, Grinczar napisał:

Na razie szukam celu w GW i nie umiem znaleźć. Zbroje elitarną mam, misje z bonusami
i po mistrzowsku wykonane są, na HM niezbyt mi się chce robić, bo niestety dość długo
się szuka odpowiednio silnego zespołu, "farmienie" nie dla mnie - nuda. To co tu robić?
PvP zostaje...


NM to zabawa bardziej niż gra. Mało jest miejsc, gdzie doświadczony gracz ma problemy nawet jeśli gra tylko z h/h. Trudno mówić, że zrobiło się wszystko w PVE, jeśli nie pograłeś sporo na hardzie. A brak teamu? Od czego jest gildia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Skompletuj Sab Way i idź do Elony robić vanqa.Co prawda pisałeś o HM,ale to Ci sie może spodobać... ;)
Albo spróbuj zdobywać mini pety do HoM ,handlując tylko przedmiotami w zamian i nie płacąc żadnym hajsem :)
Mnie się udało kilka razy zrobić taki interes :D W sumie polecam też luxoński fff jako ele-fajna zabawa i można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować