Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 17:39, Budo napisał:

/.../

Obecna nazwa to bodajże Elite Charr Hide.


błee, to paskudztwo z rogami? fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:51, Budo napisał:

Kwestia gustu, fakt jednak jest taki, że mieszanie kolorów często daje dobre efekty :)


Fakt. Co do Woja to, np. Templar i mieszane farbki yellow+orange. Fajny efekt srebrno-złotej zbroi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
1. Czy te (klasa/druga profka) postaci są w miarę dobre/? (postaci PvP)
Zabójca/Patron, Woj/mnich, Łowca/Rytualista, Necro/mnich albo necro/mesmer, Derwish/Elementalista, Patron/mnich,
2. Jaką postać/druga klasa polecacie do zrobienia szybko i łatwo 3 kampanii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Woj/mnich
Tzw. "Wammos" to pośmiewisko pvp i pve, ale niektórzy lubią tym grać. (Mending warki poprawiające Bryzą FTW :D)

>necro/mesmer,
Świetny wybór na szeroki zasób hexów

Dnia 13.01.2009 o 20:18, junior35 napisał:

Derwish/Elementalista,

Conjure Frost/Lightning/Fire i jedziesz :P

Dnia 13.01.2009 o 20:18, junior35 napisał:

2. Jaką postać/druga klasa polecacie do zrobienia szybko i łatwo 3 kampanii??

-monk, wszędzie znajdziesz team jeśli nauczysz się leczyć
-z melee war i derv, gra sinem jest dosyć trudna, a melee są łatwi w obsłudze
-co do innych profek, dowolny wybór, lecz dla komfortui gry lepiej NIE BRAĆ mesa :P

Druga profka:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=44401

Poradnik by Bjuti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:42, Ostrowiak napisał:

Tzw. "Wammos" to pośmiewisko pvp i pve, ale niektórzy lubią tym grać. (Mending warki
poprawiające Bryzą FTW :D)


E tam, pitolisz, wammo to jedna z ikon gw, był, jest i będzie, obojętnie jak mocno dopakują Defy Pain, Healing Hands for the life!!!
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:45, Budo napisał:

E tam, pitolisz, wammo to jedna z ikon gw, był, jest i będzie, obojętnie jak mocno dopakują
Defy Pain, Healing Hands for the life!!!


Z kolei jest gatunek wammosów którym kombinacja Frenzy + Mending + ew. jakiś super długi uberhealzor zuzywający 10 ene wydaje się świetna... Ta, wammo to jest ikona gw :D

W końcu Dawid W. to wammos :D (jak WoWacze mają Jenkinsa, tak my Wietrzyckiego, a co!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie mnicha daje dla Rebrith''a, a tak to pakuje w głowna klase ^^
Proszę o dobre połączenie i taktykę do niego, dla postaci: Woj, zabójca, derwisz, patron, necro, łowca, mnich (tyllko PvP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:58, junior35 napisał:

Proszę o dobre połączenie i taktykę do niego, dla postaci: Woj, zabójca, derwisz, patron,
necro, łowca, mnich (tyllko PvP)


http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Great_working_PvP_builds >.<"

Budo - ta, ja też zaczynałem wammo :D nigdy żadnego skilla monka nie użyłem, ale byłem wammo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paragonem! :D
A serio... tą profesją, którą uznasz, że najlepiej Ci się gra. Najlepiej popróbuj kilkoma profesjami, żeby przekonać, która Ci najlepiej leży, zanim zaczniesz grać jakąś profesją serio PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że grasz TY dla SIEBIE i nikt inny? Osobiście polecam melee (oprócz sinka), ew. necrusa lub ele, od biedy gd chce się czuć "zaangażowanie", monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze NF, ale chciałbym wojem, zabójcą, łowcą lub derwiszem/paragonem, ale 2 ostatnich nie mam jeszcze. Zabójcą szybko będę mieć 20 lvl i wtedy pozostale kampanie sie zrobi latwo, łowcą częściej padam niż sinkiem, a woja nie mam do pve...musze zabojce albo łowce wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, usiądźcie wokół ogniska, bo widzę, że muszę Was pouczyć. Wammo to nie jest każdy Warrior/Monk. Ja sam często gram Wojem/Mnichem w pvp dla Mending Touch, który to skill jest bardzo przydatny dla niemal każdej klasy, a 5 ene, to każdy głupi war może uciągnąć :)
Wammo to paladyn, to mnich w skórze wojownika, to szlachetny rycerz, który zawsze gotów jest wspomóc party membersów Bryzą z 4 kreskami leczenia, a na siebie w krytycznym momencie za ostatnie 5 ene rzucić Healing Hands... to kombo świetnie uzupełnia Power Attack, bo damage musi być oraz Modlitwa Uzdrawiająca dla insta heala oraz Healing Touch, bo co to za palaś bez nakładania rąk. Należy pamiętać, aby nie pakować za dużo punktów ani w broń, ani w siłę, ani w leczenie, wammo nie może być dobry we wszystkim. Dlatego punkty polecam wrzucić po równo w broń, siłę, taktykę, leczenie. Oto przepis na wyśmienitego paladyna, który będzie niósł wsparcie i służył zbrojnym ramieniem każdej drużynie, czy to pve, czy pvp, nm, hm, elitarne misje czy gdziekolwiek. I ostatnia, najważniejsza rzecz- pamiętajcie, że najlepiej wammo wychodzi umieranie za swoją sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że teraz masz Faction i zamierzasz dokupić NF. Dodatkowa kampania to dwa dodatkowe sloty czyli 4+2=6:D. Nic nie będziesz musiał wyrzucać.

Budo zaskoczyłeś mnię to opowieścią, myślałem, że tylko o modzie potrafisz pisać. A tu prosze, pozytywne zaskocznenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:09, Budo napisał:

I ostatnia, najważniejsza rzecz- pamiętajcie, że najlepiej wammo wychodzi umieranie za swoją sprawę :)

Wisisz mi czyszczenie monitora, bo go kawą przez Ciebie oplułem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować