Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam kilka pytań:
1. Jak się siada/tańczy itp?
2. Podczas dodawania do swojego konta Nightfall''a i w czasie gry (zaraz na początku) otrzymałem informację o jakimś kamieniu wulkanicznym czy coś takiego. Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:19, KubooPL napisał:

Mam kilka pytań:
1. Jak się siada/tańczy itp?


Komendy /sit i /dance.

Dnia 14.04.2009 o 12:19, KubooPL napisał:

2. Podczas dodawania do swojego konta Nightfall''a i w czasie gry (zaraz na początku)
otrzymałem informację o jakimś kamieniu wulkanicznym czy coś takiego. Co to jest?


Od pewnego czasu do GW dołączany jest darmowy bonus w postaci takiego kamyka, pozwala on przywołać w terenie pomocnika - Ognistego Impa. Aby go otrzymać wklep /bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:22, Ostrowiak napisał:

Od pewnego czasu do GW dołączany jest darmowy bonus w postaci takiego kamyka, pozwala
on przywołać w terenie pomocnika - Ognistego Impa. Aby go otrzymać wklep /bonus.

To jest jednorazowe, czy mogę sobie aż do znudzenia używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:35, KubooPL napisał:

To jest jednorazowe, czy mogę sobie aż do znudzenia używać?


Do znudzenia, aczkolwiek możesz go używać jedynie co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:13, Ostrowiak napisał:

Do znudzenia, aczkolwiek możesz go używać jedynie co godzinę.

Nie do końca jest tak jak piszesz. Otóż Igneous Summoning Stone można używać ile razy się chce, pomiędzy użyciami trzeba faktycznie odczekać godzinę, tylko jeden Fire Imp może być przyzwany w tym samym czasie, ale jest ograniczenie: postać, która osiągnęła 20 poziom już go nie użyje.
BTW: nie wiem co ma do siebie dodanie Nightfalla do konta z uzyskaniem tego kamyczka - chyba, że NF był zakupiony poprzez sklep PlayNC to wtedy wszystko jest jasne. ;)
P.S. "Kamień wulkaniczny" - moim zdaniem to Volcanic Rock, a potrzebny jest on do wyklucia Black Moa Chick - też mi jakoś nie pasuje do tego w związku z czym prośba do KubooPL: używaj angielskich nazw, ok? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 07:56, Pajonk78 napisał:

używaj angielskich nazw, ok? ;>

Angielskie nazwy ftw... Kuboo Ty masz GW czy planujesz kupić.. Co do osoby hę po co karzesz mu po angielsku skoro w ogóle nie gra jeszcze w GW? (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już w GW. Nie użyłem angielskiej nazwy, bo po prostu jej nie znałem (w danym momencie). Późno się zorientowałem, że wyskoczyła mi informacja i nie zdążyłem niczego zrobić.
Pajonk78

Dnia 15.04.2009 o 13:56, Bartex69 napisał:

BTW: nie wiem co ma do siebie dodanie Nightfalla do konta z uzyskaniem tego kamyczka

Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 14:02, KubooPL napisał:

> BTW: nie wiem co ma do siebie dodanie Nightfalla do konta z uzyskaniem tego kamyczka
Nie rozumiem.

Jeżeli NFa zakupiłeś w sklepie gram.pl to nie powinieneś uzyskać dostępu do Igneous Summoning Stone`a - jeśli natomiast kupiłeś NFa poprzez sklep PlayNC to jak najbardziej dostęp do tego przedmiotu uzyskałeś.

Bartex69

Dnia 15.04.2009 o 14:02, KubooPL napisał:

Co do osoby hę po co karzesz mu po angielsku skoro w ogóle nie gra jeszcze w GW? (chyba)

Po co masz durnie odpowiadać skoro nawet nie czytasz tego co inni piszą?

Dnia 15.04.2009 o 14:02, KubooPL napisał:

2. Podczas dodawania do swojego konta Nightfall''a i w czasie gry (zaraz na początku) otrzymałem informację o
jakimś kamieniu wulkanicznym czy coś takiego. Co to jest?

Jak na osobę, która nie gra (chyba :P) podał dość szczegółowe informacje, prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja szukałem w oknie "Umiejętności i Atrybuty". Coś mi się jeszcze przypomniało. Co to jest to wielkie, wyglądające jak robot lub duch "coś" w Kamadanie (na razie tylko tam widziałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:52, KubooPL napisał:

Znowu ja z kolejnym pytaniem. Jak odejść z gildii?

Wchodzisz w okienku Gildii (przycisk G), potem wyszukujesz swój nick na liscie, klikasz na prostokącik obok nicku i wybierasz "Opuść gildię", potem chyba potwierdzasz i to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:02, KubooPL napisał:

Czytałem też, że są jakieś kary za to. O co tu chodzi?

Od ,,gry'''' nie dostaniesz żadnej kary za odejście z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:02, KubooPL napisał:

Czytałem też, że są jakieś kary za to. O co tu chodzi?

Kary za opuszczenie gildii? Nie spotkałem sie z czyms takim O_o Możliwe że z czymś pomyliłeś. Jezeli chodzi o kary za wyjście to dotyczy aren z PvP.

@down
Daj źródło :)
P.S W sumie jeżeli odejdziesz to drugi raz z niej nie odejdziesz, chyba że wstąpisz po raz drugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:08, loytar napisał:

Od ,,gry'''' nie dostaniesz żadnej kary za odejście z gildii.

W takim razie od kogo? Acha, przeczytałem też, że odejść od gildii można tylko raz. Coś mi się wydaje, że to nie jest do końca prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:09, Bjutiii napisał:

Daj źródło :)

Będzie problem, bo właśnie wyczyściłem historię. Była tam informacja, że odejść tą samą postacią można tylko raz (i nie chodziło tam raczej o tę samą gildię). Dlatego właśnie się pytam. I sorry za drugiego posta, ale ja edycję już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, no jak wyjdziesz z gildi to raz, bo potem już w niej nie jesteś więc nie możesz z niej znowu wyjść :P A karę za odejście z gildi możesz mieć w postaci 12-latka krzyczącego "noobie, oddawaj mi te 100 golda! Twoja stara kradnie mleko z biedronki" :] Spotkałem się z czymś takim w Shing Jea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować