Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 21:12, Azra napisał:

łączenie armorów ssie w każdym przypadku, wszystkie kombinacje są IMO tragiczne.

dlaczemu? wtedy też chaos/destroyer/każde inne glovesy suck, bo przecież całego zestawu nie ma ;). Ja sam na elemie biegam z Ancientem, Okularkami, i chaosami i jakoś nie mam specjalnych kompleksów :P. Na Derwiszu swego czasu chodziłem z elite sunspear ( IMO najlepszy armor dla derwa ), zmieszanym z primevalem. I też się dało znieść :P. Wszystko zalezy od profesji i armora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak do końca cała. Jak dla mnie pokazali że nadal bardziej lecą na kasę. Dodatkowe sloty (a nie jeden) mogli by dać za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, odrobinę zbytnio uogólniłem - niektóre headgeary są super (blindfold!), destroyer gloves również mi się podobają. buba polega jednak na tym, że w przypadku male warka (a tylko on mnie interesuje prawdę powiedziawszy) nie ma tych glovesów z czym połączyć, bo wszystko się albo clippuje, albo nie pasuje w obleśny sposób ;]


*Kerberos -> zawsze uważałem run z adnotacją "NO AFK" i 'team walczy' jako kompletną stratę czasu i sposób na wyłudzenie forsy od graczy x_X oczywiście w przypadku niektórych lochów jest to konieczność (trzeba nadążać za runnerem, chociażby w Ooze pit), ale podczas misji to kpina jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mają Ci zapłacić to powinieneś zrobić wszystko za nich. Bo tak to robią z tobą misję i jeszcze Ci płacą za to ;] Poza tym runnować discordem to zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 15:57, Lord_Sebuuu_10 napisał:

mam pyatnie (jak zwykle xD)
Ile czasu (w junundu) maxowaliście sobie ss z r9?


SS robi się naprawdę szybko, LB zresztą też - polecam zrobienie vanquisherów w Elonie, potężna premia do tytułów. farm robali zostaw sobie na sam koniec - będzie bardziej ekonomicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja opracowałem taki sysetem xD
Wybrałem sobie 3 title (w tym wypadku carto kintaju,ss oraz huntera eliternych skillow w kintaju)
i maksuje każdy i jak mi się jeden znudzi to robie następny i tak bez końca.
oczywiście jak jakiś wbiję to wybieram se następny
dobry system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy system jest dobry, jeśli wciąż odczuwasz frajdę płynącą z gry :)
dobrze i ekonomicznie jest łączyć robione tytuły ze sobą - vanquisher z cartographerem, treasure hunter z farmą lb/ss itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 17:03, Budo napisał:

A ja wybrałem sobie jeden title, maksuję go od dwóch lat i mi się nie nudzi, dobry system?
:)


To jeszcze nie wbiłeś tego prota Canthy? O_o :P

A co mega-update''u to chyba coś im nie wyszło... Ja rozumiem, że są prace nad GW2 itd, ale opcją wykupienia miejsca w schowku to oni ludzi przy grze nie utrzymają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 17:09, Adjatha napisał:

To jeszcze nie wbiłeś tego prota Canthy? O_o :P


:D

Dnia 12.04.2009 o 17:09, Adjatha napisał:

A co mega-update''u to chyba coś im nie wyszło... Ja rozumiem, że są prace nad GW2 itd,
ale opcją wykupienia miejsca w schowku to oni ludzi przy grze nie utrzymają...


Nie o wszystkim napisali na stronie- będzie menażeria zaishen, będą questy zaishen, będzie coś do schowka i będzie HoM. Nie tak źle, zobaczymy w praniu jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zebrałem już odpowiednią sumę pieniędzy i zbieram się do zakupu. Planuję kupić Nightfall''a. Macie jakieś rady? A może ma ktoś z Was zbędny klucz do gry testowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:18, KubooPL napisał:

No więc zebrałem już odpowiednią sumę pieniędzy i zbieram się do zakupu. Planuję kupić
Nightfall''a. Macie jakieś rady? A może ma ktoś z Was zbędny klucz do gry testowej?

Wiadomo... Nightfall daje 2 profy Derwisz (kosiarka) i Patrona (włócznia)... Kampania nawet ,nawet NF polecam początkującemu .I też są te powiedzmy "stare" profy czyli Warrior,Ranger,Necro,Ele,Mesmer,Monk... Zeby grać Ritualistą albo Assassinem trzeba mieć Fc .Ogólnie na NF-a nie narzekam .Jeśli będzie cię coś trapiło pisz ;]

P.S Kiedy następny evencik w Canthy? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz możesz znaleźć na głównej stronie GW, a poza tym z perspektywy czasu widzę, że NF to najlepsza część. Ciekawy wątek fabularny oraz 2 dość fajne profy dodatkowe. Dobry wybór.

Btw, na para zawiodłem się trochę... doszedłem do vabbi i skasowałem chara bo nie ma dość fajnych skilli które można skutecznie wyckorzystać w teamie Hero/hench.


[edit]
A ja początkującym polecam Pro, tam jest najdlższy "samouczek" i najlepiej można n auczyć się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:31, SaraterWarrior napisał:

Klucz możesz znaleźć na głównej stronie GW...

Właśnie próbuję, tylko, że zmuszają mnie do podania wielu danych o mnie. Nie lubię czegoś takiego. Na cholerę im to? Ale gdy będę chciał grać, to i tak będę musiał założyć konto? Acha, jeszcze jedno. Jest tam na stronie okienko, w którym zaznaczyć mogę, że chcę dostawać jakieś tam newslettery itp. Opłaca się zaznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:38, KubooPL napisał:

Opłaca się zaznaczać?

a po co? wklep byle jakie dane, byleś je zapamiętał (nie wiadomo, do czego się mogą przydać), zgarnij kluczyk i odpalaj giercę. proste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować