Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A później będę musiał jeszcze raz zakładać konto by grać, czy nie ma takiego przymusu? Bo jeżeli trzeba to wolę założyć konto raz, ale porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 19:53, SaraterWarrior napisał:

1.) doda ci do konta jako trial, a potem będziesz mógł dodać nowy koda

Czyli jednak trzeba.

Dnia 12.04.2009 o 19:53, SaraterWarrior napisał:

2.) Jak się wstydzisz nazwiska to zmień... Spokojnie, tożsamości Ci nie ukradna :)

Akurat nie mam obraźliwego nazwiska, ale bardzo denerwuje mnie, jeżeli nie jest im to potrzebne do niczego, a ja muszę wpisywać swoje osobiste dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Nie trzeba, przecież napisałem...
Zakładasz konto i masz na nim jeden kod ( trial na 14dni/10 godzin ), a potem możesz dodać sobie ten który dostaniesz w pudełku...

2.) POtrzebne chociażby do odzyskania konta albo np. statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 08:32, Azra napisał:

*Kerberos -> zawsze uważałem run z adnotacją "NO AFK" i ''team walczy'' jako
kompletną stratę czasu i sposób na wyłudzenie forsy od graczy x_X oczywiście w przypadku
niektórych lochów jest to konieczność (trzeba nadążać za runnerem, chociażby w Ooze pit),
ale podczas misji to kpina jakaś.


Może źle określiłem... "Pomagać"... Owszem, ale i tak większość "runnerów" (z hero) tam właśnie zaznacza na starcie o ''no afk'', bo jeszcze nie widziałem runnera solo, który robi tą misję dobrze (albo bez bonusa, albo spieprzy sprawę). Co do forsy dużo i tak brać nie zamierzałem.

@L33T - thx za link.

@Infinitas - sądzę, że nie widziałeś discorda na Bramie Szaleństwa (plus włączony max LB).

@Bartex69 - a ja nie polecam NF początkującym. Strasznie mozolnie się wbija lvl i długo rozkręca się wątek fabularny. FC jest dobre dla beginnerów pod względem nabicia lvlu. Ale jeśli chce się mieć derwa lub para to jaki się ma wybór? Jak kto co woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 21:13, Kerberos napisał:

a ja nie polecam NF początkującym. Strasznie mozolnie się wbija lvl i długo rozkręca się wątek fabularny.

Właśnie o to chodzi, żeby długo wbijać level. Mając przy okazji bardzo niewielki wybór skilli. Chodzi właśnie o to, żeby nauczyć się wybierać optymalny build z tego co się ma do dyspozycji. Jeden niewłaściwy skill może w wielu misjach zaowocować porażką lub męczeniem się. Wtedy gracz musi kombinować co zrobić, żeby polepszyć swoje możliwości.
Jeżeli szybko ma dostęp do wielu skilli lub będzie mógł ominąć problem w łatwiejszy sposób, to prawdopodobnie nie nauczy się tego lub nie nauczy się tego dobrze.

Dnia 12.04.2009 o 21:13, Kerberos napisał:

FC jest dobre dla beginnerów pod względem nabicia lvlu.

FC moim zdaniem raczej nie nadaje się dla początkujących. Chyba, że na zasadzie wrzucania od razu na głęboką wodę po wyjściu z wyspy. Szczególnie frustrujące jest granie misji na czas, co praktycznie uniemożliwia czytanie w czasie misji jakichkolwiek napisów znajdujących się w lokacji, a tym samym likwidowana jest duża część klimatu i tylko podbija u nowych presję na "SKIP" w czasie filmów. Dodatkowo początkujący będą poszukiwać graczy zaawansowanych, którzy zainteresowani są jedynie odbębnieniem misji na mistrza, albo nie będą w stanie tego zrobić co oznaczać będzie misje z pugiem najczęściej bez żadnego bonusa czasowego - czyli w praktyce w którymś momencie powtarzanie prawie całej kampanii od początku. A na dodatek po wyjściu z tego miejskiego kartonowego śmietnika gracz dostaje dość niezrozumiały wybór kontynuacji kampanii między poparciem Kurzików, a Luxonów. To wszystko razem nie zachęca zbyt dobrze do dalszej gry. Moim zdaniem w podobnym stopniu zniechęca, co zachęca. Dlatego moim zdaniem to nie jest dobra kampania na zapoznanie się z GW. O wiele lepszy jest ubogi i surowy Prophecies lub bogaty w nowe możliwości i ciekawe misje Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po godzinnej sesji próbnej. Czegoś takiego się spodziewałem i tego oczekiwałem. Tylko, że ta godzina to tak naprawdę starczyła na poznanie systemu poruszania się i zabicia kilku potworów. Za chwilę ponownie wracam do gry. Dzięki wszystkim za pomoc, a we wtorek lecę po Nightfall''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 21:56, Olamagato napisał:

jest ubogi i surowy Prophecies lub bogaty w nowe możliwości i ciekawe misje Nightfall.

Grrrr..Stare czasy prop huh niczego się z niego nie nauczyłem :( Dopiero jak dostałem FC wszystko było git... Oczywiscie all kam przeszedlem..Choć na propie troche zawiodłem co do newbie (jak bylem 1,3 roku temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Co ty gadasz? Prop ma świetną fabułę, najwięcej się bawiłem przy nim, kiedyś kiedy jeszcze herosów prawie nikt nie miał i co drugi grał warriorem. Brało się 6 wammosów i jechało przez misje :D To dopiero hardcore ;] Teraz jak te wszystkie kampanie są, pełno możliwości, masa ułatwień i te updaty anet że z samymi nekrusami biegają... Teraz PvE to zabawa, może tak kilka dungów/misji może sprawić trudność, ale to tylko kwestia ilości ludzi na twoim poziomie w teamie. Propa doceniają tylko ludzie z większym stażem w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą.
Dotarcie normalne do LA to już było coś, z henczusiami, bez niczyjej pomocy, a dalej to tylko płacz. Proph miał za zadanie "zmusić" graczy do wspólnej zabawy, lub też przyjąć takie taktyki, żeby z henczusiami was nie zabili.
Jest jeszcze coś co mi się podobało w Proph. Jak widzisz wroga którego wcześniej nie widziałeś, to boisz się do niego podejść. Dobrze wiesz, że twoi henczusie mogą zostać zmieceni w 1 sekundę.
W Nightfallu jakoś z herosami leciałem jak leci na każdego, nie obawiając się. No, poza Realm of Torment, ale to zupełnie inna bajka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Próbujecie powiedzieć, że lepiej brać propha, bo jest o wiele trudnejszy i bardziej frustrujący? ;]

Fabuła w propie imo jest najsłabsza, już o tym pisałem. Wiadomo, że ta gra miała klimat i kiedyś grało się zupełnie inaczej- ale to już nie te czasy, więc Wasze argumenty trafiają w próźnię. Nawet jak ktoś teraz kupi propha to i tak nie będzie jak 3 czy nawet 4 lata temu.
Nowym graczom ja radzę zaczynać od nightfalla, bo pamiętam jak sam się męczyłem i kląłem na pustyni, czy w górach, jak się zaczynało przygodę z gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do czego służy ta gałązka przedstawiona na screenie?
Dostałem ją dzisiaj za nakarmienie tego potwora z wioski i nie wiem do czego to jest :)
Z góry dzięki za odpowiedź.

20090413105425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 10:55, Isildur napisał:

A ja mam pytanie do czego służy ta gałązka przedstawiona na screenie?


To jeden z przedmiotów potrzebnych do stworzenia Black Moa Chick (wymaga wszystkich kampani oraz dodatku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, po pierwsze kind of the big deal, po drugie to było żartem, a po trzecie- chodziło mi o kurzicka ^^
Ci co ze mną grali to wiedzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:07, Budo napisał:

/.../

Hehe, po pierwsze kind of the big deal, po drugie to było żartem, a po trzecie-
chodziło mi o kurzicka ^^
Ci co ze mną grali to wiedzą :p


Damn, wiedziałem o tej literówce, myślałem też o tych kurcikach.... Czytanie myśli czasem nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować