Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie ma jakiegos szybszego sposobu na osiągnięcie przez zwierzaka statusu ,dire'' niz ,death-leveling''? Słyszałem chyba kiedyś, że można to osiągnąć też wtedy, gdy zaprowadzi sie peta na ,training dummy'' i on sobie je tam będzie bił przez jakiś czas. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja powiedziałem, że jest wyznacznikiem znajomości gry?
Jak sobie kupisz na allegro kilkaset k to możesz mieć każdy item...

MI chodziło o bardziej subtelną rzecz...
Powiedz nauczycielowi polskiego, żeby cię tego nauczył, a jak juz się nie uczysz to polecam odwiedzić pobliską szkołę.

Ja pomimo tego, że w GW gram tak naprawdę jakieś 4 mieśki to wiem wiele, a eq mam średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Temu.
A ty codziennie dostajesz prezenty? Albo co tydzień? Nawet co miesiąc zapewne nie...


Dzięki Nicholasowi ludzie pojawili się w miejscach, w których wcześniej było pusto... Poza tym jest on ciekawym urozmaiceniem GW, w którym po ukończeniu kampanii zostaje tylko PvP.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:


Temu.
Bo jest to najłatwiejsze źródło baltka, kurzów i suxów... a takze nornów i innych takich.
Było dobrze jak było. No cóż... większość nałogowych farmerów no-life powie, że to nie
ma znaczenia. Daje im to kolejna szansę na zarobek.


To samo co powyżej. Teraz przynajmniej mam co robić.

LUDZIE! Jak teraz za 3k możesz kupić

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

q9 ele sword ( a 2 mieśki temu dużo wiecej kosztował )

To nie żart.
Pet to był element prestiżu gracza, tak jak fowek czy jakiś rare item, a teraz każdy
może to mieć, na każdym poziomie.

A co, ele sword ma jakieś imba staty? IMO FoW armor, obsidian edge, voltaic speary, destroyer i tormented weapony czy inne kosmicznie drogie itemy nie są żadnym wyznacznikiem, po którym można oceniać czy to skill, czy doświadczenie gracza. Sam na mojej monczce mam green staff z NF + Kepkhet''s Refugee do enchantów + Dead Sword z tarczą za 1k jako caster set, mimo że stać mnie na itemy które niektórzy uważają za "fajne bo drogie"

>

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Czym niby zaczną handlować?
Eternal Blade 100k+10 obsidian edge, wspaniała okazja!

>
A chociażby itemami, które zbiera Nicholas.... Poza tym masz jeszcze tomy, zkeye, runy i wiele innych

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:


Słów mi szkoda. Nie widzicie ludzie

Spoiler

( miało być idioci, ale jakiś moderator może się
doczepić )

, że ta gra staje się gorsza z dnia na dzień? 2 mieśki temu jak było w
miarę normalnie a całe szaleństwo zaniżania cen się zaczynało rodzić, wy sobie farmiliście
ectoi przyczynaliście sie do gospodarczego załamania rynku GW. Teraz tylko czekajmy jak
pojawią się kolejne nooby z eternal blade, a o VS i OE nie wspominając, bo to chyba za
free zaczną rozdawać.

>

No tu sie zgadzam, farm zabija tę grę, ale jeszcze bardziej robią to henchmani i herosi - tego jeszcze nikt nie zauważył

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:



Niech znerfią skille farmerów i dadzą odpocząć nałogowym farmerom. IMO farming to noobstwo.
Dojście do kasy w jak najłatwiejszy sposób. AVE NERF

( jakby ktoś poczuł sie urażony to miałem taki zamiar )


Akurat w GW kasa ma najmniejsze znaczenie. Wystarczy około 30k, żeby całkowicie wygearować postać. Nerf farmu już teraz nic nie zmieni. Poza tym jest jeszcze XTH, w którym można wyciągnąć kilkadziesiąt k na miesiąc i to jest jeszcze łatwiejszy sposób na kasę. Farmer jednak musi skompletować build, gear, nauczyć się trasy i obsługiwania skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale co twój post ma do zwierzaka ? Hę ?

Lokacje które dają, dały lekki powiew świeżości np prophecies a części gildi pomysł na wypady. Rozumiem że nie miałeś z kim wczoraj na FoW-a iść bo to był główny powód narzekania.

Traveler daje pięć prezentów na tydzień więc nie wiem o co ci chodzi przy okazji jest ukłonem do graczy którzy nabijają np party animal lub drunkarda a mają mało kasy.

Łatwe Questy ? Hmm Rrgars lub Kathandrax balansem na HM łatwy, good to know. Ja jestem za questami dającymi Luxon/Kurz faction bo nie mam zamiaru latać po JQ z bandą RoJ addicts. Lub męczyć się na Aspenwood. Nie wiem czy się orientujesz ale to jest 10,000,000 do nabicia a czekać na kolejny weekend podwójnego faction mi się nie chce, tak samo vańkować kolejną postacią. Tak samo jeśli idzie o pkt awangardy w GWEN.

Gracza oceniam po tym co potrafi a nie po tym co posiada jeśli robisz inaczej to współczuje.

Pet elementem prestiżu ? Jeśli masz na myśli tęczowego feniksa to tak, pozostałe ? Nie bardzo.

Farm to wolny wybór. Nie farmie czemu ? Bo mnie to zwyczajnie nudzi.

Nie wiem czego nie mogłeś kupić lub gdzie pójść ale twój rage jest śmieszny bo nie umiesz nawet go uzasadnić.

Ps. Szkolenie zwierzaka było za free ? Chyba że takie które robiłeś samemu, jeśli levelowałeś peta to wiesz jak mozolny i trudny jest to proces jeśli miał bym go powtarzać za każdym razem to bym chyba oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SaraterWarrior moim zdaniem: jeśli grasz 4 "mieśki" (WTF?) to masz ... mało do powiedzenia. ;) Wielu ludzi, którzy grają od premiery było już mocno znudzonych. Zrobili wszystko co mogli, do gry wchodzili raczej z przyzwyczajenia - już nie było w tym pasji, a teraz? Teraz bez mała każda lokacja żyje, coś się dzieje, Pre to w ogóle zapchane teraz tak, że ho ho, a Ty narzekasz? Typowy przykład "polaczka", któremu zawsze wszystko nie pasuje, bo... BO TAK!

L33t w tych nerwach nie zauważyłeś, że koleś odpisał na posta wcześniejszego niż ten o zwierzaku. ;)
BTW: kiedy idziemy na tego FoWa? Potrenowałbym akurat tankowanie Asskiem, a i innymi postaciami bym się bujnął - kolejne dwa LSy czekają na zrobienie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc ten post na mojej twarzy pojawił się uśmiech politowania. Rozumiem, że jesteś nałogowym pisarzem bzdur, ale ok to Twój wybór, tak jak ktoś wybiera farmowanie. Szczerze współczuje Ci, że GW wywołuje u Ciebie tak duża frustracje i że nie rozumiesz mechanizmów tej gry (choćby melanżeria to ukłon w strone graczy PvP, który wcześniej musieli biegać tylko z Wolfem, lub też specjalnie tworzyć postać PvE żeby mieć innego zwierzaka)
Z Twoich postów jasno wynika, że jesteś słabym graczem, który w wysoce nieudolny sposób kreuje się na jakiegoś znawce tematu. Gdybyś miał fajną gildie i ludzi do grania nie miałbyś czasu na rozmyślaniem o pierdołach jak różnego rodzaje bronie czy inne pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:06, L33T napisał:

/ciach/

Najpierw Assem - muszę się nauczyć nim porządnie tankować. :D A Ranger i Parka też mają wziętego questa - Nekro w sumie też, choć ma dopiero 3 poziom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pajonk pozwolisz, że się wtrącę- gram trochę dłużej niż kolega, a mam podobne zdanie. Nie można się z tym nie zgodzić- ekonomia w gw została zabita dawno temu przy okazji hard mode. I kolejne zmiany, np. zkeys miały się przyczynić do jej ratowania, aby znowu pojawiły się przedmioty warte dużo pieniędzy- tylko, że to już tylko jak utrzymywanie przy życiu trupa. Obecnie nie trzeba nic robić, żeby zarabiać i to sporo, nie powinno tak być. Jeśli chodzi o nowe zmiany- dla mnie to zbyt łatwe (chodzi o zquesty), imo wszystkie nagrody powinny być ucięte o połowę (może z wyjątkiem żetonów). Ogólnie zquesty uważam, za dodanie contentu bez dodania contentu, czyli niby coś nowego, ale w praktyce nakłaniają Cię do robienia tego samego milionowy raz. Dzięki Nicholasowi to już też may takie zoo w gw, że większego się chyba nie da, niedługo to w miastach będzie w ogóle mało ludzi, tylko same smoki, króliki, yeti i inne. Nicholasa uważam za świetny akcent, ale powinni obciąć liczbę jego giftów.

Słowem- od wprowadzenia hard mode ANet robi wszystko, aby było łatwiej, szybciej itd. I mamy na to już x przykładów- zkyes (forsa za nic), zmiany na AB (najpierw zwiększenie liczby titli i obniżenie progów, zwiększenie nagród, a potem kolejne zwiększenie nagród), zmiany w gladzie (punkt po 5 winach, kolejne punktypo kolejnych 5), punkty uznania za vanq lokacji, zquesty (ponad 1k repa za bossa, którego robi się w 5 minut), update pve/pvp zeszłego roku, który wprowadził książki itd. Słowem- teraz ani gear, ani tytuł nie znaczy absolutnie nic, z wyjątkiem dosłownie kilku tytułów. Kiedyś kto miał tytuły ten był nołlajfem, bo one wymagają czasu, a kto miał fajny sprzęt ten był bogaty, bo on kosztował krocie. Teraz każdy ma wszystko i to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:47, Budo napisał:

/ciach/

Nakłaniają? No wybacz, ale parsknąłem śmiechem, gdy to przeczytałem. :D Ktoś stoi koło Ciebie i przykłada Ci spluwę do głowy i nakłania do robienia zquestów? Poza tym od dawna wiadomo, że nie eq świadczy o jakości gracza w GW, więc nie rozumiem dlaczego Cię boli, że byle jaki newbie może biegać np. z Voltaic Spear - pójdziesz z nim na misję/quest raz i więcej tego nie zrobisz, bo okaże się, że koleś w ogóle nie wie o co chodzi w GW. Równie dobrze można się czepić, że na Allegro można kupić platynki - przecież dzięki temu też każdego będzie stać na dowolny skin broni jeśli tylko ma bogatych rodziców/dużo zarabia i jest dupkiem idącym na łatwiznę. Zresztą w GW jest jeszcze mnóstwo rzeczy mających sporą wartość, na które nie każdy może sobie pozwolić.
BTW: a co powiesz na temat ludzi mających kilka kont, z których co miesiąc obstawiają XTH? Przecież dzięki temu na rynku jest więcej zkey`ów, a co za tym idzie ich cena spada. Do upadku gospodarki w GW doprowadzają gracze, a nie AN - IMO oczywiście. ;)
Dla mnie powiew świeżości: niewielki, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

Nakłaniają? No wybacz, ale parsknąłem śmiechem, gdy to przeczytałem. :D


Dodawanie contentu bez dodawania contentu Pajonk, to jest fakt ;]
Są obecnie za ciency w uszach, żeby dodać coś naprawdę nowego...
nie mów mi, że to nie nakłanianie, bo nagrody są bardzo duże, poza tym to jedyna droga do zdobycia large equipment packów, a wiadomo jak one są potrzebne.

>Poza tym od dawna

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

wiadomo, że nie eq świadczy o jakości gracza w GW, więc nie rozumiem dlaczego Cię boli,
że byle jaki newbie może biegać np. z Voltaic Spear


Bo to były piękne czasy, jak dostawałeś banana na ryju, bo wypadł sword z perf fortitude, albo sup vigor! Bo to były piękne czasy jak bronie nie miały inskrypcji i wcale nie było łatwo, ani tanio zdobyć perfecta! Wreszcie- bo powinno być w grze mmo coś takiego jak high-endowy sprzęt dostępny dla garstki... a od jakiegoś czasu pula tego sprzętu się ciągle zmniejsza i zmniejsza...

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

raz i więcej tego nie zrobisz, bo okaże się, że koleś w ogóle nie wie o co chodzi w GW.


No właśnie nie powinno tak być, imo sprzęt powinien coś mówić o graczu, tak jak jego tytuł.

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

Równie dobrze można się czepić, że na Allegro można kupić platynki - przecież dzięki
temu też każdego będzie stać na dowolny skin broni jeśli tylko ma bogatych rodziców/dużo
zarabia i jest dupkiem idącym na łatwiznę.


To jest nielegalne, ułatwianie zdobywania pieniędzy i sprzętu w gw to zabieg ekipy gw...

>Zresztą w GW jest jeszcze mnóstwo rzeczy mających

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

sporą wartość, na które nie każdy może sobie pozwolić.


Można wymienić na palcach dwóch rąk. ew. 3, a na bank nie więcej niż 4... to mało jak na grę mmo.

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

BTW: a co powiesz na temat ludzi mających kilka kont, z których co miesiąc obstawiają
XTH? Przecież dzięki temu na rynku jest więcej zkey`ów, a co za tym idzie ich cena spada.


Dokładnie o tym również piszę- imo ANet chciała animować trochę gospodarkę w gw, ale nie przewidziała, że nagle znajdą się wszystkie nieaktywne konta. Albo był to ich celowy zbieg, tylko nie wiem w jakim celu...

Dnia 07.05.2009 o 08:58, Pajonk78 napisał:

Do upadku gospodarki w GW doprowadzają gracze, a nie AN - IMO oczywiście. ;)


Hard Mode Pajonk- to był początek i nie zrobili tego gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 09:28, L33T napisał:

Bez hard mode gra była by za prosta vide proph + skille z gwen.


Hard mode wszedł przed skillami z gwen z tego co pamiętam. Trzeba było pomyśleć i rozwiązać to inaczej. Tytuły ok, ale zwiększenie dropu miało skutki jakie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same skille z NF robią niezły bajzel na terenach w proph. Drop miejscami jest gorszy właśnie przez intensywny farm np nie widzę sensu chodzić na FoW-a na HM bo drop jest gorszy niż na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Temu.
A ty codziennie dostajesz prezenty? Albo co tydzień? Nawet co miesiąc zapewne nie...

Ale zauważyłeś, że to tylko gra, prawda?
Zabijasz codziennie jakieś potwory? Nie? No to w GW powinno się zabijać ich tyle, ile się zabija w prawdziwym życiu.
Zresztą, nikt nie każe Ci odbierać co tydzień prezentów. Odbieraj tylko na swoje urodziny i imieniny. Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Temu.
Bo jest to najłatwiejsze źródło baltka, kurzów i suxów... a takze nornów i innych takich. Było dobrze jak było. No cóż... większość nałogowych farmerów no-life powie, że to nie ma znaczenia. Daje im to kolejna szansę na zarobek. LUDZIE! Jak teraz za 3k możesz kupić q9 ele sword ( a 2 mieśki temu dużo wiecej kosztował )

Elemental Sword dwa miesiące temu był coś warty? Ja myślałem, że warty to on był coś przed wymyśleniem farmu na raptorach.
Poza tym rozumiem, że było dobrze jak było, bo Ty tak uważasz i kropka. Żelazna logika wywodu.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

To nie żart.
Pet to był element prestiżu gracza, tak jak fowek czy jakiś rare item, a teraz każdy może to mieć, na każdym poziomie.


No ja nie czuję jakbym stracił sens życia w związku z tą zmianą. Prestiż mam głęboko w poważaniu akurat, bo dla mnie GW to tylko sposób na spędzenie wolnego czasu. Tak, wiem, dziwny jestem.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Słów mi szkoda. Nie widzicie ludzie

Spoiler

( miało być idioci, ale jakiś moderator może się doczepić )

, że ta gra staje się gorsza z dnia na dzień?

Tak, ja idiota, nie widzę, że staje się gorsza z dnia na dzień. Widzę za to, że robione jest sporo, by grę ułatwić, zostawić jak najmniej nużącego farmu, nikomu do niczego (poza prestiżem) niepotrzebnego.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

2 mieśki temu jak było w miarę normalnie a całe szaleństwo zaniżania cen się zaczynało rodzić, wy sobie farmiliście ectoi przyczynaliście sie do gospodarczego załamania rynku GW. Teraz tylko czekajmy jak pojawią się kolejne nooby z eternal blade, a o VS i OE nie wspominając, bo to chyba za free zaczną rozdawać.


I pojawią się jeźdźcy apokalipsy i pierdną potężnie i załamie się prestiż.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Aha, na forum guild warsa zauważyłem tekst w którym zarządca serwisu piszę, że handluje z-keyami na allego. Przecież on łamie prawo! ( jeśli mi nie wierzycie przeczytajcie dokładnie założenia licencji gier On-Line a zauważycie punkt o tym, że handel kontami oraz itemkami z giera za real kase jest łamaniem prawa i podalega karze grzywny lub pozbawienia wolności, ponieważ kożyść finansową z gry może czerpać tylko producent. To tak jakbyscie weszli do biurowca i zaczęli podprowadzać kubki, długopisy i inne takie duperele i zaczęli sprzedawać je na allegro. Nie zaprzczajcie )


Rację masz. Ale w sumie kogo to obchodzi czym on handluje? Są frajerzy co je kupują, to niech wydają kasę na głupoty.
A zapomniałem, prestiż w grze się zachwieje.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

Niech znerfią skille farmerów i dadzą odpocząć nałogowym farmerom. IMO farming to noobstwo. Dojście do kasy w jak najłatwiejszy sposób. AVE NERF

Tak. Logika wywodu: Ja nie farmię, to niech znerfią!
Ja nie farmię, więc mnie rybka czy będzie nerf UW, czy nie.
Ale ja nie mam obsesji na punkcie prestiżu.

Dnia 06.05.2009 o 23:57, SaraterWarrior napisał:

( jakby ktoś poczuł sie urażony to miałem taki zamiar )

Żeby mnie urazić, to trzeba coś z sensem napisać. Staraj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mózg wam się zdezintegrował albo macie złego okulistę.

co do farmu
1.) nuda
2.) daje ci kase, którą wydajesz na drogie itemki i szpanujesz fowem
3.) odbiera przyjemność lootniecia czegoś fajnego
4.) jest dla noobów
5.) jak nie potraficie zebrac kasy w inny sposób to nie grajcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

Albo mózg wam się zdezintegrował albo macie złego okulistę.

Argumentów brak, to uciekasz w chamstwo. Dziecinada.

Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

co do farmu
1.) nuda

Prawda.

Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

2.) daje ci kase, którą wydajesz na drogie itemki i szpanujesz fowem

A Ty co, z Urzędu Skarbowego?

Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

3.) odbiera przyjemność lootniecia czegoś fajnego

Bzdura. Coś fajnego to dużo kasy = cel farmu.

Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

4.) jest dla noobów

Bzdura. Farmer nie oznacza dobrego gracza, ale nie oznacza też nooba.

Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

5.) jak nie potraficie zebrac kasy w inny sposób to nie grajcie, co?

Skończ może z pouczaniem innych jak mają grać. Żenujący w tym jesteś. Uważasz, że tylko Ty masz rację i tylko Twój sposób gry jest właściwy.

Dodam, że praktycznie nie farmię, bo mnie to nudzi. No, ale ja nie uważam się za guru po 4 "mieśkach" grania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:08, SaraterWarrior napisał:

Albo mózg wam się zdezintegrował albo macie złego okulistę.

co do farmu
1.) nuda
2.) daje ci kase, którą wydajesz na drogie itemki i szpanujesz fowem
3.) odbiera przyjemność lootniecia czegoś fajnego
4.) jest dla noobów
5.) jak nie potraficie zebrac kasy w inny sposób to nie grajcie, co?


Dobra rada numer 1: Odinstaluj GW. Gra stanie się odrazu lepsza.
Dobra rada numer 2: Nie narzucaj innym jak mają grać, każdy gra jak lubi i Tobie nic do tego.
Dobra rada numer 3: Nie udawaj mądrego i wielkiego znawcy GW, bo nim nie jesteś i raczej nigdy nie będziesz.
Dobra rada numer 4: Znajdź sobie w grze jakiś cel który będzie Ci się podobać, jak nie znajdziesz to wróć dobrej rady numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że koleś frustrację spowodowaną kolejnym banem na gw.pl wyładowuje tutaj - a to, że robi to bez sensu na dodatek próbując ubliżać każdemu kto ośmiela się nie podzielać jego zdania podejrzewam doprowadzi do tego samego. Ciekawe gdzie wtedy będzie próbował dowieść, że jego racja jest i tylko jego, bo nawet jak jest nasza to jego jest bardziej itp. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować