Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 20:45, Master_J napisał:

A z czysto praktycznego punktu widzenia to z tego co pamiętam ten rytuał daje ci dostęp
do UW, FoW.


O RLY? Ja kiedyś wszedłem do UW duuużo przed tym, ale może dlatego, że byłem z ziomkiem z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:53, Mithrandir napisał:

O RLY? Ja kiedyś wszedłem do UW duuużo przed tym, ale może dlatego, że byłem z ziomkiem
z gildii.

Master J ma rację. Z własnych doświadczeń wiem, że przed ukończeniem misji na pustyni ani Grenth, ani Baltazar nie chcieli mnie wpuścić do podziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...Wie ktoś jaki soundtrack w Rata Sum (Kam GWEoTN):o? Jeśli ,ktoś wie to poproszę o tytuł z góry dziękuje.

P.S Chodzi o taką lekko niby żałobną ...(Nie myślcie ,że mam żałobę :p) Póki co określilem ją tak ,bo prawie wszyscy tak uważają ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No kurde, ale update ><
Niektóre nerfy rozumiem, ale zamienienie WE z powrotem na stance to cios poniżej pasa :/
Skoro już dawno temu zrobili z tego skill, to mogli przy tym pozostać, ale np. zmniejszyć ilość uzyskiwanej energii... też kolejny nerf dla Kaolaia i nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facepalm. War był w porządku, wcale jakąś imbą nie grzeszył, bo frenzy mu podwajało dmg.Teraz już tylko shock axe działa i hammer :D LC necro już daje dupy, lekki nerf dla PnH i WoHa jest ok. A SoH to śmieć teraz. Meskowi też trochę się dostało, bo fast cast water przestanie działać. A i jeszcze jedno za co powinno się wyrwać jaja dla anet. DISCORD NIE RUSZONY. Jak widać, tylko PvP jest dopieszczane i tylko tam jest balans >:( Ale zresztą to i tak dobrze, bo głównie pvp gram, najwyżej czasem sobie jakieś vq porobie żeby mieć jakieś bonusy w gw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 08:29, Infinitas napisał:

Jak widać, tylko PvP jest dopieszczane i tylko tam jest balans >:

Tiaaaa... Balans... RoJ nie jest przesadzonym skillem, a Elvis żyje... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A gdzie się w pvp używa RoJ''a? Nie mówmy o jq, bo tam on w zasadzie nie przeszkadza, taki monk oprócz roja nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 09:53, Pajonk78 napisał:

Phi... A jak przetłumaczono Tower Mage w FoW? To dopiero kpina i przez tyle czasu nie
zostało to poprawione... ;)


Budo chodzi mi o RoJ tak w PvP (głównie o JQ, gdzie nawet Warki z tym biegają) jak i w PvE, gdzie ten skill po prostu "owni cyce" i jest mocno przegięty: zajedwabisty dmg i nie powoduje scattera - dlaczego wszystkie inne obszarówki pomimo faktu, że są słabsze powodują na dodatek rozbiegnięcie się mobów? Dlaczego elitki Elka takie jak SH czy SF sprawdzają się gorzej niż RoJ? Toż to śmiech na sali. :/

EDIT
FCUK (sic!) - znów zamiast edytuj dałem odpowiedz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 09:56, Pajonk78 napisał:

Budo chodzi mi o RoJ tak w PvP (głównie o JQ, gdzie nawet Warki z tym biegają)
jak i w PvE, gdzie ten skill po prostu "owni cyce" i jest mocno przegięty: zajedwabisty
dmg i nie powoduje scattera - dlaczego wszystkie inne obszarówki pomimo faktu, że są
słabsze powodują na dodatek rozbiegnięcie się mobów? Dlaczego elitki Elka takie jak SH
czy SF sprawdzają się gorzej niż RoJ? Toż to śmiech na sali. :/


Pvp poza ra/ha/ta/gvg nie jest za bardzo brane pod uwage, a na jq ten skill nie jest przegięty, bo jest wiele innych, podobnych i też działających buildów. Nie tylko RoJ może zabić załogę kopalni w chwilę. Co do pve- może i jest przegięty, ale zobacz ile skilli w pve jest przegiętych- że wymienię CoP''a, czy PI. Wydaje mi się, że ANet nie ma nic przeciwko zbyt łatwemu pve, bo to przyciąga graczy- gracze grają, gdy jst łatwo, bo łatwo jest zdobywać tytuły, które to właśnie wabią do gry. Nie ma interesu w czynieniu pve trudniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 10:36, Budo napisał:

/ciach/

Cóż: PI jak i CoP to skille PvE only - jak wiadomo takich skilli możesz mieć max 3 na pasku. Czy są przegięte? Nie uważam tak - chodzi mi właśnie o dysproporcję pomiędzy elitką Monka, a elitkami Elka mającymi bardzo podobne działanie... Niestety tylko w teorii, bo w praktyce działają gorzej i ostatecznie zadają mniejszy dmg niż RoJ - coś tu jest ciągle nie tak... niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoJa się na HA czasem używa w teasie na spike z PSem,ale aż tak nie jest przesadzony, bo człowie z IQ większym od małpy wpadnie na to że jak wyjdzie z obszaru działania to nie ginie :P
A anet powinna mniej więcej tak ponerfić te niedawno zrobione imby:
Discord - gdzieś o 30 dmg zmniejszyć, albo pomieszać atrybuty, żeby hybridów nie robili.
Soul Reaping- Można by było dać SoLS jako energy management(whenever a foe dies, u gain 1 energy for each rank of soul reaping. This skill ends if u use restoration magic or healing prayers skill), żeby zabić te debilne necro healery...
RoJ- fixnąć bug ze scatterem i zabrać burna, albo zmienić na fire dmg.
Shadow Form- Do pierwotnego stanu, zrobili z sina god mode -.-
Budo- To jest zuo, bo pve to non-skill i te Title są nic nie warte. To tak jakby merchant miał zacząć sprzedawać crystalliny po 5k, żeby przyciągnąć graczy, bo tyle się męczyli żeby dostać ten miecz :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 10:36, Budo napisał:

Pvp poza ra/ha/ta/gvg nie jest za bardzo brane pod uwage, a na jq ten skill nie jest
przegięty, bo jest wiele innych, podobnych i też działających buildów. Nie tylko RoJ
może zabić załogę kopalni w chwilę. Co do pve- może i jest przegięty, ale zobacz ile
skilli w pve jest przegiętych- że wymienię CoP''a, czy PI. Wydaje mi się, że ANet nie
ma nic przeciwko zbyt łatwemu pve, bo to przyciąga graczy- gracze grają, gdy jst łatwo,
bo łatwo jest zdobywać tytuły, które to właśnie wabią do gry. Nie ma interesu w czynieniu
pve trudniejszym.



PvE jest zbyt łatwe, to prawda i wcale mnie to nie cieszy. RoJ natomiast mnie drażni, bo został przez nieuwagę najpotężniejszym skilem AoE w PvE, zagarniając role elka w tej kwestii. Porównajmy RoJa do takiego SH. RoJ ciut więcej kosztuje, ale nie powoduje problemów z ene. Oba trwają 5s i teoretycznie działają nimal identycznie. SH jednak startuje z małymi obrazeniami i powoduje scatter, co w praktyce uniemożliwia jego pelne użycie w PvE. Do tego nie działa na HMie, bo nie omija armora. Tych problemów nie ma RoJ a dodajmy do tego jeszcze płonięcie i podwójne obrażenia dla umarlaków, których znów w grze mało nie jest. Czytając opis RoJa wydaje mi się że tak właśnie powinno działać SH.

Po raz kolejny zupełnie olano parasia i rytka, nic nie poczyniono ze zwiększeniem przydatności elka na HMie (nadal najlepszym wyjsciem jest wziecie AP i spamowanie skilami PvE, a to fascynujace nie jest). Nie zrobiono nic z FoW/UW SC. Z punktu widzenia PvE update kompletna porażka, a widze ze i gracze PvP nie wyją z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 12:21, Infinitas napisał:

Shadow Form- Do pierwotnego stanu, zrobili z sina god mode -.-

Z tego co pamiętam to dawniej dało się utrzymać SF na sobie tylko za pomocą DP + broni z 20% Enchant, więc nie wiem czy to dobry pomysł. Choć mogę się mylić, ale chyba sam tak biegałem Asską, a esencji wtedy nie było, więc coś mi się zdaje, że powrót do pierwotnej formy to raczej byłoby przegięcie. ;)
Poza tym żaden God Mode: poszliśmy ostatnio na np. Bloodstone Caves i pupa zbita - Perma Sin może tam od razu się położyć i nie ruszać. :D Gate of Madness również bardzo szybko uczy pokory Perma Sina - jedynie Shiro może go sobie drapać sztylecikami, ale Lich potrafi go zdjąć jednym skillem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 12:36, GBoogie napisał:

Po raz kolejny zupełnie olano parasia i rytka, nic nie poczyniono ze zwiększeniem przydatności
elka na HMie (nadal najlepszym wyjsciem jest wziecie AP i spamowanie skilami PvE, a to
fascynujace nie jest). Nie zrobiono nic z FoW/UW SC. Z punktu widzenia PvE update kompletna
porażka, a widze ze i gracze PvP nie wyją z zachwytu.


RoJ jak RoJ, jak widać ANet nie ma intencji go nerfić. Mnie osobiście on nie boli. Ale co chciałes od para i ryta jeszcze? Już zapowiedziano, że wyciąganie zapomnianych elitów się skończyło, więc tutaj nie ma się już co spodziewać, nerfić też już nie ma co, a na buffy nie ma specjalnie co liczyć, bo gw live team już nie moe sobie pozwolić na tak częste update''y balansujące jak kiedyś, a każdy buff jest potencjalnie niebezpieczny.

Mnie trochę boli Mind Blast, oczywiście oprócz nerfa Kaolai i WE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować