Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 19:53, ankle napisał:

Mam problem z pokonaniem kapitana popielców na lokacji Wyłom. Jestem na początku kampanii
w propie. Pomocy! Próbowałem go atakować ale nadal mu regeneruje się życie


pokaż build, jakim grasz, podaj profesję - wtedy pogadamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pewnie nabskie pytanko. Z czym łączyć najlepiej Rangera? Jak tworzyłem postać dałem mu Monka, ale to był niezbyt dobry pomysł bo wolałbym mieć jakąś alterantywę do walki wręcz. Jestem W Propie po Wyniesieniu i z tego co kojarzę to powinienem mieć gdzieś teraz możliwość zmiany drugiej profesji. No i tak rozpatrzam Assasina.... Zły to pomysł czy może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 23:07, ChrisBgnr napisał:

do walki wręcz. .

ranger do walki wręcz? trzeba było woja zrobić O_O
niby są buildy dla rangerów z kosą, ale ta postać ma wiele innych, o wiele fajniejszych możliwości gry.

Dnia 24.06.2009 o 23:07, ChrisBgnr napisał:

No i tak rozpatrzam Assasina....

musisz mieć dostęp do Factions, skina możesz wziąć w Senji''s Corner bodajże.
ja za wiele rangerem nie grałem (cały proph i pół factions), ale połączyłem go z ele, kindle arrows + conjure flame = fajny dimidż. można też wrzucić ritu i zrobić wypasionego splinter barragera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R/Rt => Splinter Barrage
R/P => Heal as one beast master
R/Me => Epidemic spreder.
R/Any => BhA, Beast tank

Tak na dobrą sprawę nie potrzebujesz drugiej profki spokojnie z samych skilli rangera da się poskładać build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam strony/porad nt. buildów. Konkretnie szukam buildów z kampanii Nightfall dla Mnicha na modlitwy uzdrawiające i drugi na ochronne, oraz dla Nekromanty na magię krwi. Zna ktoś taką stronę lub może mi coś doradzić? Z przypiętego posta widziałem link, ale nie ma tam tego, czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:50, KubooPL napisał:

Witam. Szukam strony/porad nt. buildów. Konkretnie szukam buildów z kampanii Nightfall
dla Mnicha na modlitwy uzdrawiające i drugi na ochronne, oraz dla Nekromanty na magię
krwi. Zna ktoś taką stronę lub może mi coś doradzić? Z przypiętego posta widziałem link,
ale nie ma tam tego, czego szukam.



http://pvx.wikia.com/wiki/Category:Nightfall_builds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to widziałem, ale nie ma tam tego, czego szukam. Są tylko 2 buildy dla Mnicha, z tego jeden w połączeniu z Nekromantą i tylko 1 dla Nekro. A ja szukam nastawionego tylko na mnicha i tylko na Nekro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może być bieda, na healing to raczej tylko core''owy WoH, na prota możesz bez bólu spróbować Zealous Benediction + Reversal of fortune.
dla necro na blood nie ma absolutnie NIC ciekawego, przez dwa lata gry nie spotkałem się z czysto bloodowym buildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:32, KubooPL napisał:

W takim razie co polecasz dla nekro?


MM w teamie to mus (przetoczysz się przez NM jak walec), do tego necro na klątwach (SS).
popularny jest build z trzema necro w teamie (sabway, MM + SS + necro healer), ale do niego wymagane są wszystkie części GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 00:45, KubooPL napisał:

Nie rozumiem skrótów typu MM, NM, itp. A Sabway''a nie zrobię (niestety), bo mam tylko
NF''a.

MM to minion master. Czyli nekromanta który opiera się wyłącznie na swoich sługusach.
NM i HM to odpowiednio Normal Mode i Hard Mode.
SS to skrót od elitki Spiteful Spirit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak masz tylko Nightfall, to chyba najlepszą opcją będzie zrobienie hero healera z WoHem, necro minion mastera i trzeci hero ele na ogień. Taki zestaw wystarczy do komfortowej gry, teraz nie mam czasu, ale jeszcze dzisiaj sklecę jakieś buildy i wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 02:41, Przedlack napisał:

> Nie rozumiem skrótów typu MM, NM, itp. A Sabway''a nie zrobię (niestety), bo mam
tylko
> NF''a.
MM to minion master. Czyli nekromanta który opiera się wyłącznie na swoich sługusach.
NM i HM to odpowiednio Normal Mode i Hard Mode.
SS to skrót od elitki Spiteful Spirit.


a ja myślałem, że od Sunspear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 09:40, DambialkoX napisał:

a ja myślałem, że od Sunspear.

SS to skrót od Spiteful Spirit i Sunspear. Zależy od kontekstu, w którym skrót ten zostaje użyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Budo, Budo...braki z czwartej klasy szkoły podstawowej. Purple to jest fioletowy natomiast różowy to jest pink. Polecam takie pioseneczki co dzieci śpiewają o kolorach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


możesz spróbować purpla z białym, albo biały z czerwonym (choć to już pewnie sprawdziłeś). może żółty z czerwonym i białym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować