Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pierwsze słysze,żeby mnisi chcieli hajsu za misje?Chociaż w sumie klerycy od zawsze lecieli na hajs,nie tylko w GW ;) Dobrym wyborem na drugą klase dla mnicha jest mesmer.W połowie gry nawet nie będziesz musiał sie,Dante prosić,żeby ktoś wziął Cie do drużyny,bo po wejściu do miasta zasypią Cie zaproszeniami do ekipy.
I jeszcze jedno:przestańcie pisać "monk" albo "wandy",bo normalnie wilka można dostać jak sie to czyta!Swojego języka nie znacie czy co?Tylko wszędzie "wandy","monki" i inne tego typu głupoty,że nie wspomne o "fun" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak przez godzinę w Elona pojawia sie kilku mnichów nie-botów to wierz mi że ludzie zrobią wszystko żeby mieć je w ekipe. Sam płaciłem monkowi, 1,5 k od łebka ;]
Po prostu zarządasz kasy, najlepiej jeszcze przez misją, jak nie ta to inna ekipa ci zapłaci, bo po prostu monków nie ma i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.07.2006 o 15:35, DragonLord napisał:

Cantha jeżeli chodzi o ścisłość (jakieś 100k tańszy), ale sam armor jest ciutkę większy niż
jakiś wand, którego prawie nie widać.


Ty przepłaciłeś kasę na swój armor, inni przepłacają kasę na swoją broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy po instalacji factions mozna zacząć kampanie prophecies assasinem lub rytualistą?? drugie: czy postacią z Canthy można w Cantcie rozwijać "stare" klasy?? (zrobic skosnookiego woja i czy skill traderzy będa mieli stare skile??) Czy takie kombinacje są mozliwe?? Bo chcialbym skile dla innych klas odblokowywac juz w dodatku, nie lubie powtarzac tych samych misjii i questow, a tak moglbym w kazdym kolejnym chapterze odblokowywac skile dla innych profesji bez przechodzenia jednej fabuly kilka razy roznymi postaciami. Jak to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:26, tymuś napisał:

czy po instalacji factions mozna zacząć kampanie prophecies assasinem lub rytualistą??

Nie jest to mozliwe. Kampanie Prophecies mozna zaczac tylko postaciami dostepnymi w pierwszej czesci

Dnia 07.07.2006 o 17:26, tymuś napisał:

czy postacią z Canthy można w Cantcie rozwijać "stare" klasy??

Mozesz sobie spokojnie stworzyc wojownika w Canthcie i go rozwijac poprzez kupno skilli u skill trainerow z Canthy (dostepne sa skille z GW:P - oczywiscie jesli sie posiada ta czesc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skillsy z Propa są niedostępne w Canthcie, nauczyciele ich po prostu nie mają (tak jak w tyrii brak umieetności z canthy).
Musisz się osobiście wybrac po nie do lion arch albo i nawet do light ember camp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na liscie skilli w Caineng Center moge zobaczyc skille, ktore moja postac zdobyla w Tyrii? Bo nie rozumiem :). Fakt, nie wiem czy moge je kupic, bo je mam, ale jednak ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie są to czasem skillsy core? :>
Ja wszystkich nie mam i musze się wybierać po niektóre np do Lion Arch bądz vice versa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chciało Ci sie tak czekać na mnicha godzine?Jak nie znajduje mnicha na misje to biore hencha i tyle!Czasem sprawiają sie o wiele lepiej niż "{żywi"mnisi.Niektórzy chyba mają za dużo kasy i dlatego płacą mnichom.Ja jestem za biedny,żeby płacić mnichom za misje-mam tylko 330k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma GW edycji standardowej w sklepie gram.pl !!!!!!!!!!!!:(:( już zebrałem kase a tu nic.........nici
brak towaru:( kiedy Gw bendzie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

kurde to przenośnia była, pisałem w sensie że tam mało mnichów sie od pustyni robi ;]
Ja tylko raz płaciłem, bo żaden nie był na tyle perfidny żeby chcieć kase, ale jakby żądali to bym sie zgodził. Sam spróbuję z ludzi zdzierać :)
chcecie healera? no to 500g od łebka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 20:27, Jarzy napisał:

Ja jestem za biedny,żeby płacić mnichom za misje-mam tylko 330k :)


biedny?
mi zostalo 10k po festiwalu smoka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:27, robbsson napisał:

Jak pod koniec roku wyjdzie oficjalne spolszczenie to bedzie mozna je sciagnaac z internetu?


Nie trzeba będzie go ściągać. W grze, w opcjach, poprostu pojawi się możliwość wyboru języka polskiego. Przynajmniej tak czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:27, robbsson napisał:

Jak pod koniec roku wyjdzie oficjalne spolszczenie to bedzie mozna je sciagnaac z internetu?


Giera sama sobie ściągnie co będzie potrzebować- spolszczenie pewnie będzie w formie normalnego update''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać build do touch rangera?Prosiłbym o umeijetności do niego potrzebne i ewentualne korzystanie z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:12, Jarzy napisał:

Mógłby mi ktoś podać build do touch rangera?


Expertise: 16
Blood Magic: 12

Vampiric Bite
Vampiric Touch
Offering of Blood [E]
Dodge
Whirling Defense
Throw Dirt
Plague Touch
Rez

Jeśli idziesz na AB czy gdzieś gdzie nie potrzebujesz reza to zamiast niego możesz wziąć Trolla lub Touch of Agony dla większego dmg.

Build polega na tym, że podbiegasz do wroga i spamujesz Vamp. Touch i Bite kradnąc mu życie, jeśli ucieka gonisz go używając Dodge, OoB jeśli braknie ci energii, Whirling defence i throw dirt do obrony. Tak to wygląda w srócie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 23:49, Zuberuss napisał:

Gdzie zdobendę " Unnatural Seeds". Bardzo dziekuje za ewentualną pomoc. Pozdrawiam serdecznie.


To zdaje sie wypada ze Stalkerów w Maguuma, np na zewnątrz Druid''s Overlook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować