Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tylko i wyłącznie wyglądem. Osobiście polecam rytualiste, sam mam takie iświetnie się prezentuje na półeczce. Ale co do pudełek to twój wybór.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:43, Selv napisał:

Nie ma szans, rt jest taka... fe! :/
Normalnie ze wsi oo


Na PvP jest potrzebna w wielu buildach (BloodSpike) i tam nie patrzy się w ogóle na wygląd tylko na zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:59, Adi1000000 napisał:

Mam 250 Jade Wind Orbs ale niemam Factions czy jak poproszekolegi by mi wymienil to bede mugl
zalozyc ta maske?

NIE!Maska jest robiona "na miare".Tak jak pancerz,tzn.Ty ją kupujesz to tylko Ty ją założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:16, graczomaniak napisał:

Kupiłem też dzisiaj zbroje Dragon 15k dla woja z granite, naprawde opłaca się bo wygląda super.:))

Jeśli mam być szczery to 15Dragon dla woja wygląda buracko.Ot sterta łusek i dachówek z azbestu :/ Co innego 15k platemail.Prócz hełmu jest wypasiona :) Tylko troszke więcej kosztuję od Dragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sie gralo w beta weekendach 1.5 roku temu. tamto doswiadczenie sie juz nigdy nie powtorzy.
Jak dochodzilem po raz pierwszy do dzungli, pustyni, shiverpeaks... i wszystko w PUG-ach... i nikt nie rush''owal... wszyscy mieli fun. teraz mnie by ta gra nudzila bo nikt juz nie gra normalnego PvE wiec nawet nie instaluje

juz od dawna nie mozna bylo znalezc dobrego PUG''a na PvE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 01:25, Buzzard napisał:

Jak dochodzilem po raz pierwszy do dzungli, pustyni, shiverpeaks... i wszystko w PUG-ach...

Co to PUG?

Dnia 05.07.2006 o 01:25, Buzzard napisał:

i nikt nie rush''owal... wszyscy mieli fun.

Już głupiej sie nie dało napisać tylko trzeba napisac z duchem postępu"fun" zamiast "radocha"?Nie ma to jak pokolenie gimnazjum :/ Jak już masz pisać takie pierdoły to lepiej nic nie pisz!
Co do rozgrywki PvE to jest i ma sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze urazilem czyjes glebokie uczucia do GW.
Hmmm, moze rzeczywiscie przesadzilem z tym negatywizmem ale ta gra nie jest juz tym czym byla w pierwszych miesiacach od premiery. juz nie wspominajac o beta weekendach.
ludzie teraz tylko szukaja sposobow jak by tu lepiej farmic zamiast cieszyc sie misjami i questami.
Na prozno mozna szukac party w Augury Rock ktora by walczyla do outpostow z misjami zamiast uzywac runnera, a to jest tylko przyklad.

Nie mam pojecia co to jest gimnazjum, skonczylem liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:23, Jarzy napisał:

Jeśli mam być szczery to 15Dragon dla woja wygląda buracko.Ot sterta łusek i dachówek z azbestu
:/ Co innego 15k platemail.Prócz hełmu jest wypasiona :) Tylko troszke więcej kosztuję od Dragona.


Platemail to masakra, za to Dragon ma styl, ładnie pomalowana naprawdę robi wrażenie.
Ale i tak jedną z ładniejszych jest Ascalon 15k na złoto :D
Wali po gałach aż miło :)
poniżej mój dragon, mi sie podoba.

Buzzard----> ściemy piszesz, myslisz że jak ja przelazłem przez pustynię? Zawsze znajdzie sie jakaś grupa samobójców, którzy chętnie spróbują dojść sami do następnego outposta.
Co do pug''a to też nie wiedziałem co to, nie spotkałem sie z tym skrótem.
Jeśli nie chcesz runnera to pisze sie najcześciej lf fighting group to .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta zbroja jest średnia.Hełm jest szczególnie beznadziejny!W ogóle hełmy do zbroi wojaków to są jakieś takie puszkowate :/ Tak czy inaczej wole Platemail i tego nie zmienisz.

Buzzard->to jak kto gra to zależy od niego samego.Jedne miejsce do którego brałem "biegacza" to Droknar.W każde inne miejsce leciałem z henchami.Misje robiłem z ludźmi.Szkoda mi sie telepać z udźmi to miejsc gdzie szybciej można z henchami latać
Co do skrótu "PUG" to nigdy w życiu sie z nim nie postkałem i nie widziałem,żeby ktokolwiek w GW go używał.
GW jest moją ulubioną grą.Gram w nią od lipca zeszłego roku i od tamtej pory praktycznie nie tknąłem innej gry,no może prócz GTA San Adreas.Po prostu uwiebilam tą gre i już.Mam wypasioną gildie,mimo,że jest nas chyba 12.Także nie gadaj,że GW jest nie takie jak kiedyś.Owszem,jest w nim dużo szczeniaków,któzy uważają sie,że są najlepsi,bo farmują dzień i pół nocy.Ja też famire od czasu do czasu.W końcu jakoś musze zarobić hajs,żeby kupić signest of capture albo nowe umiejętności dla mojeje zabójczyni albo ritualistki.
No i chciałbym kupić którejś postaci pancerz z FoW a to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować