Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zapomniałbym->czy jeśli dostane w 1 miejscu kod antyfarmerski a potem zaczne w 2 miejscu farmić to czy w takim wypadku w miejscu 1 zniknie kod farmerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr,znowu zapomniałem!Jak sie ma farmienie ettinów?Czy nadal dobrze sypią runami czy farm ten został nerfnięty?

BTW:co znaczy "nerf"?To jest skrót od czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:25, Jarzy napisał:

Grrr,znowu zapomniałem!Jak sie ma farmienie ettinów?Czy nadal dobrze sypią runami czy farm
ten został nerfnięty?


Sypią nawet bardziej niż przedtem. Zresztą od wyjścia Factions wszystko zaczęło sypać runami w większej ilości. Czego skutkiem jest spooooora obniżka cen run.... ogromną większośc można kupić za 100gp (superiory też). Tylko te najbardziej wykorzystywane w pvp są droższe... Ech, sup absorption za 2k, a pamiętam czasy gdy była za 90k :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:38, Bambusek napisał:

Wlasciwie kazdy balancew update nerfuje jakiś build :) Tylko IWAY nie ruszają.


Zawsze ruszą IWAY. Teraz nie ma Taintera tylko dual order. Nie ma Resolve Trapper tylko jest Oath. Nie ma Martyr Trappera jest Rit Lord i w przyszłości na pewno będą kolejne zmiany tego buildy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest nerf.Spokojna głowa.Tylko mnie interesował od czego pochodzi jego nazwa.
Co do run to bardzo mnie cieszy taka zmiana :D Kupiłem jakiś czas temu superior absorption za 2k i byłem z tego powodu bardzo szczęsliwy :) Tylko superior vigor drogi nadal jest!W ogóle vigory poszły do góry.Minor jest za 2k!

Czy da sie jakoś wykiwać kod do antyfarmingu?Czy jeśli np.przyjde i zahacze kilka razy danego bossa i dam mu troche spokoju i przyjde za jakiś czas to da rade wykiwać antyfarming code?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Vior działą tak jak działal i rzadko wypada. A Absorption raz, ze zaczeło lecieć cześciej, to podobno jeszcze daje bonus tylko na część zbroi, w którą jest włożony. A kiedys działal na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd będe wiedział,że antifarmer code przestał działać w danym miejscu?Będe musiał sie przekonać po tym co dostane po łebku czy dostane powiadomienie?

Bambusek->niemożliwe!To już by była maxymalna przesada ze strony AN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:59, Bambusek napisał:

Po prostu Vior działą tak jak działal i rzadko wypada. A Absorption raz, ze zaczeło lecieć
cześciej, to podobno jeszcze daje bonus tylko na część zbroi, w którą jest włożony. A kiedys
działal na wszystko.


Skąd masz takie informacje??

Jarzy----> nie sądzę żeby ktoś Cię powiadomił o zdjęciu kary, raczej musisz sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:15, DEViANCE napisał:

Nie ma Resolve Trapper tylko jest Oath.


A Oath nie jest potrzebny bo:
-w Factions jest Elit ktory robi że nigdy nie przerwą tworzenia pułapek
-jest normalny skill ktory laduje skille i pulapki o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oath jest potrzebny! O_o Chyba nie jesteś na bieżąco z PvP. Wszyscy wiedzą, że jest elitarny skill, który przez określony czas broni cię od interuptu gdy stawiasz pułapkę.
Gdybyś zrobił tak jak powiedział, to byłbyś wywalany z każdego IWAY''a. Powiedziałem, że jest dual order - jeden z OoP, a drugi z OoA. Ten drugi potrzebuje, aż 25 energi na użycie Ordera... Oath w IWAY''u pełni rolę jakby spirit spammera. Proszę poczytać na innych stronach, aby nie pisać takich bzdur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem resolve trapper do iwaya zawsze mał Oath Shota. Więc czym si róźni oath trapper od resolve trappera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:56, Jozeph napisał:

Z tego co wiem resolve trapper do iwaya zawsze mał Oath Shota. Więc czym si róźni oath trapper
od resolve trappera? :D


Nie ma już Resolve Trappera. Skład IWAY: 4 W/R, 1 R/X, 1 Rt/R, 2 N/Mo.
Nie będe pisał Ci skilli Warka bo nie o to pytałeś ;)

R/X to Oath Trapper
16 Beast Mastery
10 Expertise
Reszta w Wilderness Survival

Skille:
1. Dust Trap
2. Res Sig
3. Oath Shot
4. Energizing Wind
5. Edge of Extinction
6. Fertile Season
7. Nature Renewal
8. Whirling Defense

http://gwshack.us/e7479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz tylko takim buildem grają, bo iwayem nie gram, ale z tego zo wiem to wariantów tego buildu moźe być bardzo wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info Bambuska to jakieś bujdy!Co to byłby teraz za sens runy sup absorb?
Ten antyfarm strasznie mnie wkurza :/ Wufarmiłem tylko 2 stonereapery i już dostałem kare :/ Normalnie to jest nieuczciwe!Próbował ktoś farmić bossa Arrahhsh Mountainclub''a?Wczoraj poleciałem do niego,ale mnie rozklepał na kotelciki.Poza tym grupa Yeti przed grupą bossa mnie wkurza,bo mnie nadgryzają i nie nie mam potem siły na samego Arrahhsha :/ Bardzo prosiłbym o wskazówki dotyczące farmienia tego dupka.Koleś w swoim poradniu na guru napisał,że jak Cie zatrzyma grupa przed bossem to "slap dolyak and thought it out".Tylko co to do jasnej ciasnej ma znaczyć?Mam z nimi walczyć cy czekać aż cripple zniknie i wiać do Arrahhsha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie spytac co to byl ten festiwal smoka? i rowniez czy mozna sciagnac jakies pirackie spolszczenie bo wiem ze oryginalnego jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli zostanę magiem żywiołów to będę musiał wybrać jakąś swoją specjalność czy będę mieć każdej po trochu? Jak będę zdobywać następne czary i czy wogóle opłaca się nim zostać?? Powiedzcie mi kogo najbardziej mi polecacie na poczatek jaką rasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci na początek wojownika jako,że inne klasy postaci wymagają troche obeznania z grą.
Mag żywiołów to fajna postac.Masz do wybory magię wody,ognia,ziemi i powietrza.Po osiągnięciu kolejnego poziomu dostajesz puntky atrybutów dzięki którym podwyższasz wybrany przez siebie atrybut.Możesz wkładać punkty w który Ci sie podoba atrybut.A jeśli włożyłeś w dany atrybut puknty i Ci sie przestał podobać to możesz je z niegi "wyjąć" i włożyć w inny atrybut.Dzięki temu możesz zmieniać swoje cechy do woli.Czary i umiejętności dostajesz w czasie gry.Niektóre trzeba kupić lub złapać od określonego potworka(eliterane umiejętności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować