Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Unnatural seeds dostaniesz w Maguuma albo od tych patykowatych stalkerów albo od tych łebków co wyglądają jak chodzące drzewa(chyba redwood spirit sie toto zwie) albo od life podów.Pody szczególnie często wyrzucają te nasionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziś typka,który chciał sprzedac Rotwinga za 150k+50 ecto.Normalnie kolesia chyba POGRZAŁO!Co prawda trudno sie farmi tego przerosniętego jaszczura ze śmierdzącym oddechem,ale taka cena to przesada.Udało sie komuś "wydębić" od Arrassha jego tarcze?Klepałem go kilka razy i jakoś nie spieszy mu sie,żeby oddać mi ten kawałek złomu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziś typka,który chciał sprzedac Rotwinga za 150k+50 ecto.Normalnie kolesia chyba POGRZAŁO!Co prawda trudno sie farmi tego przerosniętego jaszczura ze śmierdzącym oddechem,ale taka cena to przesada.Udało sie komuś "wydębić" od Arrassha jego tarcze?Klepałem go kilka razy i jakoś nie spieszy mu sie,żeby oddać mi ten kawałek złomu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotwing ~30k, moglem kupic ale stwierdzilem ze wyfarmie samemu.
Do tej pory załuje, ze nie kupilem, ale po 30k chodza i tak.
za 100k+10 ecto albo i 100k mozna kupić urthoz longbow, luk przy ktorym sie slinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście wczoraj lagi? Takich masowych chyba nigdy nie widziałem. Doszliśmy z balanced r3/6 do HoH''a i spotkaliśmy przeciwne drużyny, które miały po 5 graczy +3 henche. U nas było podobnie. Wywalało wszystkich :/ Normalnie nie można było sprawiedliwie walczyć, bo wiadomo, że hench w drużynie to jakby się grało 7/8, a nie 8/8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalać nie, ale lagowało i było koszmarnie nędznie bo grałem monkiem a wtedy nie ma czasu na laga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem małe lagi ostatnio. Dziś też momentami coś przycina, ale tylko niekiedy. Na szczęście nie są to tak wielkie problemy.
Zacząłem grać W/E. Już jestem w Old Ascalonie i muszę powiedziec, ze Warrior to chyba najłatwiejsza postać do gry. Grałem Rangerem i Monkiem i musiałem brać henchów a i tak często ginąłem a Wojem praktycznie nikt mi krzywdy nie robi. Dopiero jak się zleci z 6 wrogów to może coś mnie tam ruszą i niekiedy trzeba sie salwować ucieczką. Ale tak to betka. swoją droga to fajne połączenie Wojownik i Elementalista. Mocne czary + mocny pancerz. Tylko energii brakuje, ale do się to jakoś ominąć niekiedy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączenie W/E jest takie sobe ze weględu na brak energii.Proponuje Ci skołować zealous do topora i do tego cyclone axe+tripple chop i nie będziesz miał problemu z energią.Regeneracja energii będzie kipska pierwotnie,ale ulepszenie zalous bardzo szybko wykosi Ci tyle energii ile trzeba.No i będziesz przykuty do pancerza gladiatora na stałe,bo tylko on aje max energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zapomniałem napisac-gra łucznikiem niby ma być trudna,ale teraz parktycznie moja rangerka nie ginie w cale!Na alliance battles też nie gine,bo jakby co to storm chaser i jest git.Kwestia wprawy.Często widziałem łuczników,któzy nie wiedzieli jak powinien sie zachowywać łucznik:po pierwsze łucznik nie stoi z przodu,po drugie trzeba szukać wyniosłości terenu,żeby więcej dmg zadawać no i nie ma co sie bawić w tankowanie,chyba,że sie ma whirling defence.

Selv->co to za łuk o którym mówisz?Nie widxiałem go nigdy wcześniej!Na guildwiki też go nie ma.Czyżby ten łuk sie dostawało na koniec Factions?

BTW->jak sie nazywa miecz dla woja,który jest wrty nawet 300k?To jest Kangaxai czy jeszcze jakiś inny?
Czy jeśli skończe Factions i wybiore sobie zielony,który chce to czy potem moge kupić sobie amulet fo mists i jeszcze raz tam wrócić i wziąść sobie kolejny zielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie zdaje to dla w/e tylko buffy są potrzebne :)
Jakoś dwie kreski regeneracji energi mi nie starczaly aby zaszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg mnie na pve to średniawe połączenie, brak many nie pozwoli Ci wykorzystac wielu czarów, pomóc może elit Warrior''s Endurance (często z nim gram), ale masz go dopiero w późniejszym okresie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie coś trafi...właśnie robiłem z druzyną (jak zwykle zbieranina z różnych kawałków świata :P ) questa The Villany of Galrath który jest za 4k XP...pomijam fakt że to strasznie daleki kawałek do przejścia, oraz to że jeszcze na początku ludzie zaczęli ginąć :P nic to, 3 osoby dotarły nienaruszone (a nawet z dodatnim morale) do końcowej lokacji gdzie prawie całe party padło (niech żyją hyże nogi elementalisty oraz Rebirth do wyciągania trupów spod nóg wrogów :P ). Jakos dotarliśmy do ostatniego końca mapy gdzie jest podejście pod górkę z mnóstwem kapłanów przywołujących demony...Kurde...tego się już przejść nie dało...ludzie się porozłaczali zamiast próbować -_-

Może ktoś z was byłby chętny do zrobienia tego questa? albo zna jakiś sposób aby ominąć tę hordę pod koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, że tak powiem ten quest to banał, robiłem go dwa razy i ani razu nie zginąłem, nikt z ekipy też nie ucierpiał, w zasadzie idzie sie tam daleko i to jedyna wada tego questa, sam galrath jest banalny a Veraty też zbytnio nie przeszkadzają, nie wiem czemu ludzie tak na to narzekają -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zawiedziony.
Właśnie chciałem zamówić grę Guild Wars i problem w tym, że gra jest niedostępna.
W sklepie znajduje się taka informacja: chwilowy brak towaru, planowana dostawa: 24.07.2006.
Dlaczego dostawa tej gry jest tak późno !!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:12, Budo napisał:

/.../

Eee, że tak powiem ten quest to banał, robiłem go dwa razy i ani razu nie zginąłem, nikt z
ekipy też nie ucierpiał, w zasadzie idzie sie tam daleko i to jedyna wada tego questa, sam
galrath jest banalny a Veraty też zbytnio nie przeszkadzają, nie wiem czemu ludzie tak na to
narzekają -_-


to jak ty to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:09, HumanGhost napisał:

Ja też miałem małe lagi ostatnio. Dziś też momentami coś przycina, ale tylko niekiedy. Na szczęście
nie są to tak wielkie problemy.
Zacząłem grać W/E. Już jestem w Old Ascalonie i muszę powiedziec, ze Warrior to chyba najłatwiejsza
postać do gry. Grałem Rangerem i Monkiem i musiałem brać henchów a i tak często ginąłem a Wojem
praktycznie nikt mi krzywdy nie robi. Dopiero jak się zleci z 6 wrogów to może coś mnie tam
ruszą i niekiedy trzeba sie salwować ucieczką. Ale tak to betka. swoją droga to fajne połączenie
Wojownik i Elementalista. Mocne czary + mocny pancerz. Tylko energii brakuje, ale do się to
jakoś ominąć niekiedy. :-)


Zgadzam się z Tobą :D !
Moją Główna postać, R/Me, miałem nieraz problemy, bywało naprawdę ciężko. Jakiś czas temu stworzyłem sobie dwie kolejne postaci: Mo/N i W/E, celem odblokowania Skillów a także zdobycia postaci do Farmu i Runów (Wojowi zmienię zapewne drugą profesję na Mnicha, Mnichowi zaś-na Woja ;) ).

Z tą pierwszą-idzie momentami tragicznie, druga zaś wymiata. I ciekawostka: obaj bohaterowie mają na sobie Starter Sety i (dzięki Ch. Sh. :P ) są w okolicach ToA. Kolejna sprawa: wykonuję tylko questy ze skillami oraz te bardziej opłacalne/szybkie, mapy nie odkrywam. Starczyło mi Granie Jak Najdokładniesze Łowcą (wszystkie questy & każdy fragment mapy :) ).

Koniec tej filozoficznej wypowiedzi, zapewnie niedługo nakreślę kolejną ;) !

@ Beleth

PS Villany of Galrath-sądzę podobnie jak Budo-quest jest prosty, największy problem sprawia odległość. Ponieważ najwygodniej startować z ToA, problem jest jeszcze mniejszy, gdyż drużyna składa się z 8 graczy.

PPS Twój nick w grze to...? Być może pomogę swoim R/Me, mam tam trochę mapy do odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:27, Khalid. napisał:

Jestem troche zawiedziony.
Właśnie chciałem zamówić grę Guild Wars i problem w tym, że gra jest niedostępna.
W sklepie znajduje się taka informacja: chwilowy brak towaru, planowana dostawa: 24.07.2006.
Dlaczego dostawa tej gry jest tak późno !!!!! :(


A może warto rozważyć zakup samego GW: F? W końcu jest to samodzielny dodatek (poza tym akurat trwa promocja Edycji Kolekcjonerskiej), podstawkę zawsze można dołączyć.

Co nie zmienia faktu, że ja posiadam tylko GW: P i nie planuję kupić Fekszynz ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2006 o 14:04, MonkOfWar napisał:

PPS Twój nick w grze to...? Być może pomogę swoim R/Me, mam tam trochę mapy do odkrycia.


w grze nazywam się Mal Thien i byłbym wdzięczny za każdą okazaną pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować