Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Z tego co słyszałem od znajomego ktory mieszka neidaleko MM to Gdańsk i jeszcze gdzieś na południu polski, kraków albo coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...
Znalazłem odpowiedniego pana w LA. Zapłaciłem 50 sztuk ciężko zapracowanego złota. A co zrobił ten złodziej? Stwierdził, że wykupiłem dostęp do Metrials'' Storage i że nie mam już żadnych upgrade''ów to zrobienia. Bzdura! Nic się nie zmieniło, dalej mam najnormalniejsze na świecie pudło na przedmioty, żadnych materiałów! Krzyczałem na niego, mówiłem co myślę, i nic! Nie oddał, ignorował po prostu! ;)

No nie działa no, nie działa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:50, MonkOfWar napisał:

Eee...
Znalazłem odpowiedniego pana w LA. Zapłaciłem 50 sztuk ciężko zapracowanego złota. A co zrobił
ten złodziej? Stwierdził, że wykupiłem dostęp do Metrials'' Storage i że nie mam już żadnych
upgrade''ów to zrobienia. Bzdura! Nic się nie zmieniło, dalej mam najnormalniejsze na świecie
pudło na przedmioty, żadnych materiałów! Krzyczałem na niego, mówiłem co myślę, i nic! Nie
oddał, ignorował po prostu! ;)

No nie działa no, nie działa... :(


Dziwne, jak otworzysz storage to powinienes miec tam taka zakladke "Materials"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj graczomaniak,

Z przykrością informujemy, że wysyłka Twojego zamówienia na polską edycję
dodatku Guild Wars: Nightfall została przesunięta na 26.10.2006.

Za opóźnienia przepraszamy.



Narazie to nie wysłali...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru czekać może tylko do poniedziałku. moje zamówienie nadal jest niewysłane i nie wyobrażam sobie, że moze dojśc przed premierą albo chociaz jutro przed południem. Zero totalne. Klapa i d**a blada. Jak wieczorem nie bedzie w moich zamówieniach status "wysłane" to ide rano do Empiku albo do Auchan. Co sobie bedę nerwy strzepił.

Coś się ANet nie do końca udał ten upgrade. Też zapłaciłem za upgrade storage i nic z tego, nie ma żadnych dodatkowych zakąłdek. Zostało jak jest. Czemu wszyscy tak wariują z tym white dye? Przeciez to gray dye. To samo co dye remover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:34, HumanGhost napisał:

Nie mam zamiaru czekać może tylko do poniedziałku. moje zamówienie nadal jest niewysłane i
nie wyobrażam sobie, że moze dojśc przed premierą albo chociaz jutro przed południem. Zero
totalne. Klapa i d**a blada. Jak wieczorem nie bedzie w moich zamówieniach status "wysłane"
to ide rano do Empiku albo do Auchan. Co sobie bedę nerwy strzepił.

Coś się ANet nie do końca udał ten upgrade. Też zapłaciłem za upgrade storage i nic z tego,
nie ma żadnych dodatkowych zakąłdek. Zostało jak jest. Czemu wszyscy tak wariują z tym white
dye? Przeciez to gray dye. To samo co dye remover.

White Dye to nie to samo co gray DYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:39, graczomaniak napisał:

Gdzie można pogadaćo tych upgradach do storage?


W LA stoi koleś nowy koło Agentów. Za 50g sprzedaje upgrade storage, ale i tak nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pre-order. Jeśli zauważyliście, to na liście przesyłek udostępniono wam klucz aktywacyjny do Nightfall no i ten Bonus Key do dodatkowego slota na postać.

Obiecywali, że wyślą 25, a kurierem idzie jeden dzień. Nie po to zaznaczyłem droższego kuriera przy opłacie, żeby czekać i tak dłużej. Już wysłałem do wysyłki.gram.pl moje zażalenie. Z chęcią zobaczę ich reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ! W GW Factions pisze takie cos w meni główne Hide all czego nie było ! Moze bedzie po polsku niedlugo !I wasnie nie pisze Conectnig to Rane Net tylko Laczenie z Arena Net c..hmmm ciekawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować