Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dzięki bohaterom gospodarka sie kręci!Ja swoim herosom kupuje majory,bo szkoda mie hajsu na jakichś leszczy!Jak build wymaga sup divine to ja kupuje major div favor i jest git!Dbam jedynie o te swoje postacie,które są słabw-chodz mi konkretnie o moją assasinke,bo ona łatwo ginie i dlatego każdy mnich dostanie radiant insignia i odpowiednie run(póki co majory).Swoją drogą to czy pancerz może mieć więcej niż 1insygnium?

Beleth-> to jest w dziale farmienia na gw gurul.Mam bezpośredniego linka do tematów farmienia na guru.Bez tego linka jakoś nie umiem tam trafić.Jeśli ktoś ma linka do tematów z farmieniem na guru to poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom trochę zrąbali Factions i Nightfalla pod tym względem bo dla nowych masa kasy idzie na skille :/ Dobrze że zaczynałem od GW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa skończenie głównego wątka w Guild Wars:P?
barteg> Niezła propozycja, wyskoczę od tamtych i poczekam na zaproszonko od was...
Tylko tymczasowo nie gram zbyt wiele :(
Mam dwie postacie... Nekromanta (Grzesiek Drabczy) i robię rytualistkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:00, L33T napisał:

nom trochę zrąbali Factions i Nightfalla pod tym względem bo dla nowych masa kasy idzie na
skille :/ Dobrze że zaczynałem od GW:P

Mnie sie wydaje,że to ma zachecić graczy do PvP,bo tam skille są praktycznie darmowe,nie wliczając czasu spedzonego na nabijaniu factions Baltazara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zależy od tego ile grasz, ja grałem nie za dużo i zmieniałem postacie i zabrało mi to chyba z pół roku, może trochę więcej. Przy szybszej grze wyrobisz sie szybciej, miesiąc, dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:52, Drabczy napisał:

Ile trwa skończenie głównego wątka w Guild Wars:P?


Mnie też to zajęło jakies pół roku. Ale już przejscie druga postacią do końca zajęło jakiś miesiąc. Zależy jak szybko złapie sie wprawę.
Factions przechodzili ludzie w 24-32 godziny.
Nightfall jakiś tydzień.
Ale to już masakra. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:15, Drabczy napisał:

Inne pytanie: jak można SAMEMU się wyrzucić z gildii? :)
Bo ja tam takiej funkcji nie widziałem :D

Chyba nacisnąć na siebie RMB po naciśnieciu g ale nie jestem pewien nie chce jakoś tego probować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:15, Drabczy napisał:

Inne pytanie: jak można SAMEMU się wyrzucić z gildii? :)


Obok twojej nazwy po lewej stronie w panelu gildii jest taki mały jasny kwadrat. Wciśnij go i daj Leave The Guild.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracajac jeszcze do watku o endgameowej lokacji dziwi mnie wartosc book of secret wzgledem broni:/taka kosa idzie nawet za 40 k a ksiega za 20 k:/przeciez powinno byc odwrotnie bo wkoncu gdy ma sie ksiege mozna wybrac sobie co sie chce:/jezeli taka jest roznica to po co wogole ktos sprzedaje ksiege??jak przeciez moze za nia wziac bron i sprzedac 2 razy drozej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować