Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 lat PlayStation (PS)

75 postów w tym temacie

Sto lat PlayStation. Moja pierwsza poważna konsola (nie licząc Comodorca i Pegasusa) kupiona za pieniądze z komunii :) No i te nieprzespane nocki przy FF VII , VIII , IX i innych klasykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi nie dane było kupić Playstation lecz miałem szczęście że mieszkał obok mnie kumpel który takową konsole posiadał. Codzinnie tylko przechodziłem do niego i grałem, stare dobre czasy :) Ostatecznie wyrwałem się z jarzma PC i na swoją osiemnastke kupilem PS2. Choć nie długo siedziałem w obozie Sony kiedy 2 lata temu przeszedłem na strone Xboxa z racji tanszych konsol :) Cóż dzieki Playstation poznałem Devil May Cry, myśle że godziny spędzony przed ich konsolą były bezcenne. Sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam jest Tekken? :D Swoją drogą chętnie bym pograł w jakiegoś Crasha :).. ah Bandicoot 3, Crash Team Racing, Crash Bash.. To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 16:09, sheepmaster napisał:

Sto lat PlayStation. Moja pierwsza poważna konsola (nie licząc Comodorca i Pegasusa)
kupiona za pieniądze z komunii :) No i te nieprzespane nocki przy FF VII , VIII , IX
i innych klasykach :)


Zgadzam się. Final Fantasy, to były czasy tych niesamowitych gier, no i oczywiście jak pisze mateusz111 tekken. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego szarego pudła!

Miast zajmować się czymś pożytecznym w życiu, to setkami godzin grałem jak opętany!
A może byłbym teraz słynnym malarzem, muzykiem, kierownikiem wielkiej korporacji, (p)osłem w Sejmie, księdzem...

:D

Dziękuję ci Sony. :3

Tekken ssał BTW. Soul Blade ROX. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał Tekkena i Crasha xD Pograłbym sobie jeszcze w takiego crasha ale te nowe to ssą w porównaniu do starszych części :/ STO LAT PLAYSTATION !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkiego najlepszego PS!

Ja mam swojego szaraka, leży na półce... Ach... Nigdy nie zapomnę jak chciałem wtedy GameBoy''a, ojciec mnie źle zrozumiał, koleś w małym elektronicznym też. I wtedy dostałem: szare pudełko z padem, kablami, różową memorką (?!) i Raymanem w serii Platinum. A to było 11 lat temu... ;D

A co do gier: Crash, Tekken 3, Syphon Filter, Driver 2, Silent Bomber, Croc, MGS, Residen Evil, Dino Crisis... za dużo żeby wymieniać, a jest ich więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 16:49, magnetyzer napisał:

Syphon Filter, Spyro, Crash Team Racing!


Podpisuję się pod tym :D i dodał bym jeszcze Tekkena i dziesiątki innych gier, ale nie chce mi się wymieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nawet MoH był na ps one jak pamiętam (i to 2 części o ile pamięć mnie nie myli, ale nie wiem czy były one przed MoH na pc czy też już po)
seria Duke Nukem, Gex, Mortal Kombat czy też moje ukochane bloody roar
Co do gier - posiadanie psone było moim dzieciństwem i chyba najwięksym (tzw najmilszym) okresem dla mnie jako gracza:)
100 lat sony! i wiele, wiele tak dobrych tytułów jak to miało miejsce w przeszłości na waszą maszynkę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII - do dziś mam ją. Trzy dyski CD, kilkadziesiąt godzin z fabułą i rozwojem postaci i to czasy PSX. Mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować