Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 16:55, WorldWar3PL napisał:

Jak f.e.a.r. już ze 2 razy był po promocyjnej cenie 40 zł ;/ Ja kupiłem za 99 zł , i myślę
że rzeczywiście powinien znaleźć się w nieco tańszej serii, bo 100 zł za f.e.a.r.a to za dużo,
choć gra jest wspaniała.


FEAR nie zejdzie niżej - chociażby z tego względu że są opchane servery. Spójrz na BF1942, czy też Tribes, FSW, Delta Force Black Hawk Dawn które obecnie jest w trybie MP opustoszałe i płacisz jedynie za tryb SP.

Jedyny wyjątek jaki znam to IronStorm - tytuł gdzie naprawdę jest spora rzesza graczy, w tym i polska scena. Natomiast CDP wciąż odkłada premiere tej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:25, s2nto napisał:

Jedyny wyjątek jaki znam to IronStorm - tytuł gdzie naprawdę jest spora rzesza graczy, w tym
i polska scena. Natomiast CDP wciąż odkłada premiere tej gry. :)


Chodzi Ci o tą grę, w której I Wojna Światowa trwa od 50 lat, są śmigłowce itd. a gracz jest snajperem (przynajmniej w SP)? Bo o innym Iron Storm nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:30, Arclight napisał:

> Jedyny wyjątek jaki znam to IronStorm - tytuł gdzie naprawdę jest spora rzesza graczy,
w tym
> i polska scena. Natomiast CDP wciąż odkłada premiere tej gry. :)

Chodzi Ci o tą grę, w której I Wojna Światowa trwa od 50 lat, są śmigłowce itd. a gracz jest
snajperem (przynajmniej w SP)? Bo o innym Iron Storm nie słyszałem.

Dokładnie, coś mi tu nie pasuje... to przecież już dość dawno wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Kocham CDP oczywiście psychicznie :] Promocja Gothic''a II Noc Kruka obejmuje takze gry zajupione w XKN. Świetnie, wiecie jak zachęcić klienterę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:35, migem napisał:

OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac temu
dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie uaktywniona
w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06


a ja się dalej pytam co z premierami i platyną? Co mam se kupić dodatek za 40 dychy? Nie ladnie z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:59, Minsc i Boo napisał:

> OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac
temu
> dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie
uaktywniona
> w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06

a ja się dalej pytam co z premierami i platyną? Co mam se kupić dodatek za 40 dychy? Nie ladnie
z Waszej strony.



Co do platyny to wg. mnie nie ma czegos takiego w tej chwili? Myslisz moze o złotej edycji ? Ale ta jest z dodtakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 09:14, migem napisał:

Co do platyny to wg. mnie nie ma czegos takiego w tej chwili? Myslisz moze o złotej edycji
? Ale ta jest z dodtakiem?

Wiem, że to nie twoja działka ale co z możliwością zakupu dzisiejszych premier gier dla dzieci ? Mozęsz się zapytać kogoś za to odpowiedzialnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 09:37, VaRIaT napisał:

Jest szansa na Quake III Arena i Team Arene w Nowej Extra. ;]

Ehhh. Sorry. To było pytanie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Ja chciałbym już w tej serii Warcraft III Złota Edycja, lecz póki co jest ona zarezerwowana dla Platynowej Kolekcji. Ale to nic - poczekam ... No i sumie więcej do szczęścia nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze złotą edycją Heroes of Might&Magic 4 ? Czesi już od roku mają ją w Ekstra Klasyce, a my jeszcze nie :( Szczerze mówiąc to liczyłem na to że będzie EKN, ale Extra Gra też byłaby jakimś wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHciałbym miec złotą edycje wszystkich gier typu zeus , posejdon , faraon i te inne . wszystkie razem to byl.oby cos . No i żweby były lepsze instrukcje . na papierze w pedłku a nie na płycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 09:50, Raylin napisał:

A co ze złotą edycją Heroes of Might&Magic 4 ? Czesi już od roku mają ją w Ekstra Klasyce,
a my jeszcze nie :( Szczerze mówiąc to liczyłem na to że będzie EKN, ale Extra Gra też byłaby
jakimś wyjściem :)


To my nie bedziemy gorsi i tez wydamy w XKN:) juz niedlugo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 10:38, migem napisał:

To my nie bedziemy gorsi i tez wydamy w XKN:) juz niedlugo bedzie

SUPER :)
A kiedy ?
Teraz będzie gothic2, później toca 2 - czy następny w kolejce jest HOMM4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 10:41, Evil Khan napisał:

> To my nie bedziemy gorsi i tez wydamy w XKN:) juz niedlugo bedzie
SUPER :)
A kiedy ?
Teraz będzie gothic2, później toca 2 - czy następny w kolejce jest HOMM4 ?


Bedzie w eXtra Klasyce nie w Extra Grze. Czyli w nastepnym rzucie tytułów do klasyki mozna sie juz tego smialo spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować