Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 20:36, Gryczka napisał:

moglby ktos podac stronke ekstra klasyki next i extra gry bardzo prosze sorra ze nie do tematu

extra klasyka next- www.extraklasyka.gram.pl a extra gra to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:31, Grzyb8 napisał:

Heh,niestety każdy ma kiedyś swój pechowy dzień :) Zycze ci,aby jutro nie spotkało cie to samo ;)


Bez obaw - wyjezdzam na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J bym chciał taie, które NIE SĄ w Platynowej Edycji ani w Fajnej Cenie. Nie mówię przy tym, że chcę premiery, ba wręcz odwrotnie! Chcę gry troszkę podstarzałe (takie mające 4-7 lat) trudne lub wręcz niemożliwe do kupienia w Polsce. Nie takie, które były w premierowej edycji, edycji kolekcjonerskiej, złotej edycji z dodatkiem, platynowej edycji z dodatkiem, platynowej edycji bez dodatku i w Extra Grze. Takim grom już wydań wystarczy, co z tymi, które pojawiły się raz i na krótko (mały nakład) a potem przepadły jak kamień w wodę, mimo że były naprawdę dobre (Silent Hill)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:36, Gryczka napisał:

moglby ktos podac stronke ekstra klasyki next i extra gry bardzo prosze sorra ze nie do tematu

Masz do EKN a teraz do EG
www.extragra.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duzo gier kazdy podaje - pytanie tylko czy ktos to czyta :( (chodzi mi o szefow, ktorzy moga to wydac) ale jezeli mozna sobie powymyslac to ja poprosze: dodatki do Neverwinter Night i pakiet takich staroci jak Panzer General :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:00, Konrades napisał:

duzo gier kazdy podaje - pytanie tylko czy ktos to czyta :( (chodzi mi o szefow, ktorzy moga
to wydac) ale jezeli mozna sobie powymyslac to ja poprosze: dodatki do Neverwinter Night i
pakiet takich staroci jak Panzer General :)

Panzer General wydaje Nicolas Games bodaj w swojej serii wojennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:00, Konrades napisał:

duzo gier kazdy podaje - pytanie tylko czy ktos to czyta :(

czyta czyta, z tego co sie orientuje odpowiada za to migem i dosc czesto sie w takich watkach pojawia.
problem w tym ze w tym bezlitosnie skomercjalizowanym swiecie nikt z wydawcow nie mysli "lubimy graczy wiec doplacmy do ich gier" dlatego nie wszystko jest w stanie wrzucic.
co do dodatkow nwn - cos sie podobno w tej sprawie kreci.
panzer genereal byl tylko jeden - pierwszy - reszta to podroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zobaczył za 4 miechy OutRun 2 Coast-To-Coast

Albo CDP niech zaszaleje,wykupi prawa do systrybucji gier EA i wszystkie po 20 złotych:D

Echhh...marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał dodatek do WH40k:Dawn of War - Winter Assault. Moje alternatywne życzenie, to dadatki do Neverwinter Nights. Tymbardziej, że teraz wypuściliście na rynek wersję podstawową za 20 zł.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:28, NyGgA MiLy napisał:

Echhh...marzenia:)

EA samo wydaje gierki u nas więc raczej sami sobie konkurencji nie będą robić ale fakt że mogli by zmienić politykę jeśli chodzi o sprzedaż starszych tytułów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:37, Komandor napisał:

Ja bym chciał dodatek do WH40k:Dawn of War - Winter Assault. Moje alternatywne życzenie, to
dadatki do Neverwinter Nights. Tymbardziej, że teraz wypuściliście na rynek wersję podstawową
za 20 zł.:))

Hmmm...... Jeśli chodzi o Warhammera, to myśle,że szybcziej ukaże sie w złotej edycji wraz z warhammerem40k:dawn of war :) Oczywiście w EXN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 10:51, Grzyb8 napisał:

Hmmm...... Jeśli chodzi o Warhammera, to myśle,że szybcziej ukaże sie w złotej edycji wraz
z warhammerem40k:dawn of war :) Oczywiście w EXN :D



Jak dla mnie, to może być wydane w EXN:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:37, Komandor napisał:

Ja bym chciał dodatek do WH40k:Dawn of War - Winter Assault. Moje alternatywne życzenie, to
dadatki do Neverwinter Nights. Tymbardziej, że teraz wypuściliście na rynek wersję podstawową
za 20 zł.:))



wczesniej ktos z CDP pisal ze staraja sie o umieszczenie NW z dodatkami w Platynie. Tez byloby smakowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 09:01, mota napisał:

wczesniej ktos z CDP pisal ze staraja sie o umieszczenie NW z dodatkami w Platynie. Tez byloby smakowicie...


Nie przypominam sobie, zeby ktos z CDP zapowaidal NWN w platynie. Przy okazji wydania nowych tytulow w XKN powstal apel do CDP o wznowienie NWN z dodatkami - tam padla propozycja umieszczenie tego zestawu w platynie, jednak nikt jej nie potwierdzil. W kilu watkach przewijaly sie tylko niejednoznaczne, tajemnicze wypowiedzi pracownikow wskazujace na to, ze NWN z dodatkmi powinno ukazac sie jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 09:58, Klimos napisał:

> wczesniej ktos z CDP pisal ze staraja sie o umieszczenie NW z dodatkami w Platynie. Tez
byloby smakowicie...

Nie przypominam sobie, zeby ktos z CDP zapowaidal NWN w platynie. Przy okazji wydania nowych
tytulow w XKN powstal apel do CDP o wznowienie NWN z dodatkami - tam padla propozycja umieszczenie
tego zestawu w platynie, jednak nikt jej nie potwierdzil. W kilu watkach przewijaly sie tylko
niejednoznaczne, tajemnicze wypowiedzi pracownikow wskazujace na to, ze NWN z dodatkmi powinno
ukazac sie jeszcze w tym roku.


Staraja sie, a nie zapowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować