Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Delta Force Xtreme, na 100%.

@zbysheck, mowa jest raczej o Sagach, wolalbym miec ID na 2 DVD niz lacznie na plytach 6. A SAge BG udalo mi sie za 60zl zakupic, 2 DVD zamiast 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie najbardziej martwi, że Heroes może być na DVD i wtedy będzie źle bo jakaś muzyka się nie otworzy czy innego formatu jest muzyka coś takiego. Jak będzie na 2cd to fajnie będzie. Albo i CDP uklepie na 1cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem EXTREME w eXtra Grze za 2 dychy. Ja wiem? Z miech temu... Ja bym chciał w NXK Medieval''a jedynke. TW, rzecz jasna. A jak nie to Diablo 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest XG no i zobaczymy co będzie za miesiąc. Kupił bym ten numer, ale mam już HEROES XKN. Kupił bym dla koleckji ale szkoda mi wydać 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś może XG z Heroes IV + dodatki? Nie wiem czy w ogóle już wyszedł ten numer bo nigdzie go nie widziałem jeszcze, a jest pierwsza środa miesiąca więc teoretycznie dzisiaj powinien ktoś kupić...

Jak ktoś ma ten nowy numer to niech napisze co za miesiąc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:59, tykus napisał:

Ma już ktoś nową eXtra grę??? Jaka giera będzie za miesiąc???


Nigdzie dzisiaj nie widziałem więc chyba dziś sie nowa EG nie ukazała ... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mu mnie w kioskach zamiast pojechawić się HEROES IV to pojawił się w XG dwie gry za 24zł podajże Gothic 2 i Soldier i jeszcze widziałem Colin 04 i 05 w jednym pakiecie z XG za 24zł Może zamiast Heroes jest ten pakiet dwóch gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem migema, żeby zajrzał do tego tematu i odpowiedział na nasze wątpliwości w sprawie Heroes IV. Cóż, widać nie znalazł czasu. Szkoda, ja dopiero dziś idę się rozejrzeć po kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:58, Arclight napisał:

Prosiłem migema, żeby zajrzał do tego tematu i odpowiedział na nasze wątpliwości w sprawie
Heroes IV. Cóż, widać nie znalazł czasu. Szkoda, ja dopiero dziś idę się rozejrzeć po kioskach.


Ehhh nieco przykro jest mi to mówić, ale CDP olało eXtra Grę. Brakuje wypowiedzi migema, stronka leży i kwiczy od lipca, a w tanich seriach zaczynają się powtarzać gry (XKN = XG).
Szkoda. XG niemal zawsze kupowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem takie wrażenie :/ Może sprzedaż nie szła na odpowiednim poziomie? Ale w takim wypadku wystarczyło dać info, że eXtra Gra nie będzie już wydawana. A tak? Ostatni news na gram.pl dotyczył Sagi Fallout, Delta Force już pominięto. Stronę projektu przestali aktualizować jeszcze wcześniej... Szkoda, że olewają sprawę, liczyłem na tych Heroes + Sagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:17, Arclight napisał:

Też odniosłem takie wrażenie :/ Może sprzedaż nie szła na odpowiednim poziomie? Ale w takim
wypadku wystarczyło dać info, że eXtra Gra nie będzie już wydawana. A tak? Ostatni news na
gram.pl dotyczył Sagi Fallout, Delta Force już pominięto. Stronę projektu przestali aktualizować
jeszcze wcześniej... Szkoda, że olewają sprawę, liczyłem na tych Heroes + Sagi...


Może jest to wynikiem właśnie tytułów znajdujących się w XKN. Niby nie każdy je kupuje (np. dla mnie są one słabo wydane, w XG wydania były niemal premierowe (jeśli chodzi o pudełka)), ale dając do XKN jakiś czas temu Heroes IV + dodatki to ich wprowadzenie po miesiącu, czy dwóch do kiosków z wiadomych przyczyn sukcesu nie odniesie.

Każdy kto pargnął Heroesów to zakupił je w XKN.

Jestem za tym, aby do XG trafiały tytuły znajdujące się wcześniej w Fajnej Cenie - tak jak DFX. Jestem pewien, że obecnie nikt już nie kupuje Juiced czy SWAT 4 kiedy ten ostatni jest w Platynowej Kolekcji z dodatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z rekonesansu. Tylko w jednym kiosku jest eXtra Gra, w dodatku z Delta Force. O Heroes IV ani widu ani słychu. Najwyraźniej CDP zaprzestał wydawania tej serii. Smutne, pudełka były o wiele lepsze niż w XKN, zajmowały mniej miejsca na półce i lepiej się prezentowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować