Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 18:12, Carl92 napisał:

Trochę długo przyjdzie nam czekać, ale jestem pewien, że to jest Scarface :P


Też bym chciał Scarface, ale wątpię. Raczej stawiam na Matrixa.

akne-->szkoda, że tak długo będzie trzeba czekać. Ale się jakoś przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie możemy zmniejszyć listę poszukiwać do dwójki gier. Gdy akne stwierdziła, że dwóch użytkowników trafiło ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6226&pid=3729) mogliśmy śmiało wytypować potencjalny tytuł w gronie: Enter The Matrix, Punisher, Eragon i Gotowe na wszystko. Potem chwilę później akne odpisuje użytkownikowi i z odpowiedzi tej wynika, że w gronie jego odpowiedzi jedna jest tą prawidłową. Tak, więc po tym możemy usunąć z grona potencjalnych tytułów Punishera. Dzisiaj akne też się pojawia i rzuca nam kolejną podpowiedź. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6226&pid=3825) Dużo z tego nie wynika. Można też dokonać teraz takiej suchej eliminacji tytułów... Gotowe na Wszystko jest grą na podstawie serialu tak, więc nie jest do końca "filmowa". ;) Dodatkowo jest zbyt nowa i zapewne nie sprzedałaby się zbyt dobrze w Extra Grze ze względu na to jaką grą jest... Ceny Eragona i Scarface wynoszą ok. 40zł tak, więc bardzo możliwy jest ich spadek do Extra Gry. Enter The Matrix siedzi już dość długo w XKN, a do wakacyjnej Extra Gry trafiały tytuły, które lada moment miały do XKN spaść, bądź też niedawno to zrobiły. Wydaje też mi się, że CDP chce zaskoczyć nas wszystkich ostatnim tytułem i nie da nam w ostatnim numerze tytułu najsłabszego z wszystkich wakacyjnych...

Pozostają Eragon i Scarface i teraz musimy czekać na odpowiedź. Osobiście bardziej z tych dwóch tytułów wolałbym Człowieka z Blizną tak, więc moja odpowiedź brzmi Scarface... Jestem kolejną osobą, która zgadła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby to była prawda... :D Ja również jestem szczerze za Scarface! Plus bonus w postaci filmu :P :P... Chyba bym się zapłakał ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przecież przypomnijmy sobie, że Scarface był w FC, ale jak pamiętamy FC wycofane więc sarface nie ma teraz nigdzie w serii. Więc duże jest prawdopodobieństwo, że będzie to Scarface co do Eragona też duża możliwość. Co do EtM albo Punishera gry są od pół roku i więcej w XKN więc nie ma sensu ich dawać jak coś to świeże z XKN.
Chociaż wołałbym bardziej Eragona bo Sarface mam już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaję, że to będzie Constantine, jeżeli CDP chce tą serię na zawsze pogrzebać.
Drugi wariant, to gra spoza cyklu wydawniczego albo nie z XKN, wtedy byłoby bardziej interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Scarface. Byłoby fajnie gdyby był w następnym numerze, ale czy to aby nie gra przeznaczona dla (raczej) dorosłych graczy? Extra Gra miała trafiać do szerokiego grona odbiorców, a Człowiek z blizną nie jest dla wszystkich, a szczególnie, dla graczy ze średnią wieku 13-15 lat. Mi to nie przeszkadza, ale w całej historii XG nie pojawiła się żadna typowa strzelanka, ukazująca bezpośrednią przemoc między ludźmi. Może CDP chce coś zmienić, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mimo wszystko jednak znaczek PEGI jest, więc w sumie nie ma się czego przyczepić. Poza tym takie przypadki można tłumaczyć wieloma argumentami, m.in takimi, że dziecko (przynajmniej z tych większych miast) ma taki sam dostęp do XG jak chociażby do manhunta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Eragona to gra reprezentuje zbyt niski poziom by kiedykolwiek trafić do eXtra Gry, nie wspominając już o klasyce. Skoro eXtra gra, to znaczy, że reprezentuje jakis poziom. A jak dawno już temu pisano do serii będą trafiać same najlepsze tytuły. Więc od razu odpada także Constantine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo do XKN poszły np. Enter the Matrix, Piraci z Karaibów,Stubbs the Zombie, a sporo z nich trafia do eXtra Gry. Może nie kakurat te, ale raczej z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoMM IV ZE do nowości nie należał, a do eXtra Gry się dostał.
Delta Force Xtreme nie był "hitem", a do eXtra Gry się dostał. W dodatku był strzelanką ukazującą typową "bezpośrednią przemoc między ludźmi".

Nie ma co gdybać i wymyślać niestworzone teorie. Jedno jest pewne. Nowa eXtra Gra (przynajmniej w moim odczuciu) będzie niewarta zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:59, Furozenu napisał:

Delta Force Xtreme nie był "hitem", a do eXtra Gry się dostał. W dodatku był strzelanką ukazującą
typową "bezpośrednią przemoc między ludźmi".


Delta Force to moim zdaniem był największy niewypał w XG. Ukazywał przemoc, ale co innego kiedy jesteś komandosem i zabijasz jakichś terrorystów, a co innego pełna przekleństw gra, w której rozwalasz bogu ducha winnych przechodniów, czy jakieś postaci poboczne. Śmierć to śmierć - wiem, ale należy uwzględniać to kogo i w jaki sposób się zabija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:03, Markus89 napisał:

Delta Force to moim zdaniem był największy niewypał w XG.


Eee, a takie "kąski" jak Casanova czy Chicago 1930? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:10, Misquamaqus napisał:

Chcialbym miec w swojej skromnej kolekcji takie gry jak:

"Lost Planet"
"Crysis"
"Wiedzmin"

Niestety narazie nie stac mnie na taki wydatek :(

Jak przeczytasz nazwe tematu to daj znać, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:04, vear napisał:

Eee, a takie "kąski" jak Casanova czy Chicago 1930? :>


W przygodówki nie gram więc ciężko jest mi powiedzieć, aczkolwiek chyba mam tę grę :P Chicago 1930 nie było takie złe ;) Coś jak Desperados, czy Robin Hood (swoją drogą najlepsza moim zdaniem gra w XG), tyle że słabsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:04, Markus89 napisał:

> Eee, a takie "kąski" jak Casanova czy Chicago 1930? :>

W przygodówki nie gram więc ciężko jest mi powiedzieć, aczkolwiek chyba mam tę grę :P Chicago
1930 nie było takie złe ;) Coś jak Desperados, czy Robin Hood (swoją drogą najlepsza moim zdaniem
gra w XG), tyle że słabsze :P

Weź, obraziłeś Flatout 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:03, Markus89 napisał:

Delta Force to moim zdaniem był największy niewypał w XG.

Moim zdaniem nie kupiłem i bardzo mi się spodobała gierka. Nie jest to ambitny FPS, ale fajnie się gra dla odprężenia. No chyba że z tym niewypałem chodziło ci o to że ukazywał przemoc ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować