Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV w drodze?!

82 postów w tym temacie

Już dawno były informacje, że Blizzard pracuje nad WoWem, SC2, D3, niezapowiedzianym MMO i nad jeszcze jedną tajną produkcją. Więc bardzo możliwe, że tym ostatnim projektem jest W4. Mnie taka informacja bardzo by ucieszyła. Uwielbiam świat Warcrafta ale WoW to dla mnie profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Tyle, że Warcraft IV musiałby być prequelem. Bo Azeroth cały czas się rozwija w świecie WoWa. Kolejne dodatki są planowane, więc gdzie tu wcisnąć fabułę z W4? Chyba, że opowiadałaby historię np. z Cataclysmu... Ciekawe. BTW - po wypuszczeniu Starcrafta 2: WoL, czy wszystkich części? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bullshit jakich mało.

WOW jest nie tylko MMO gdzie ludziki sobie biegają, ale również stałym postępem w fabule universum WarCraft''a, więc wydanie nowego RTS''a nie ma Najmniejszego sensu. Oczywistym jest fakt że jeśli RTS to znaczy Wojna = zniszczenie na dużą skale, ogólne wywrócenie do góry nogami wszystkiego, oznaczało by to że po wyjściu czwartej części maksymalnie rok potem musiał by wyjść dodatek do WOW który odzwierciedlił by efekt końcowy jaki miał by miejsce w RTS, patrząc na nadchodzący dodatek Cataclysm i ogromne zmiany w Azeroth, wydaje się wręcz niemożliwe by to wszystko było tylko po to by za 2 lata zmienić wszystko ponownie, re definiując: rasy, klasy, bohaterów, teren.

WarCraft IV powstanie, gdy WOW zostanie Zastąpiony przez Nowe MMO które Blizzard jak powiedział robi i niema ono żadnego związku z poprzednimi tytułami firmy, wtedy zabiorą się za WarCrafta IV a Potem dopiero WOW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał ale też w to nie wierze. Choć jak się zastanowić... Powiedzmy, że prawdą by było wykorzystanie silnika S2. Wtedy miałoby to jeszcze jakiś sens. Ale ten termin... Tak czy inaczej JA CHCE DIABLO III W 2011!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że W4 pojawi się w 2012. Znając, życie D3 jeszcze nie będzie gotowe do tego czasu.
Zresztą Blizz mógłbym zająć w końcu czymś nowym a nie wciąż odgrzewa kotlety; / Nie mówię, że są złe bo są bardzo smaczne. Mimo wszystko miło byłoby zobaczyć jakiś nowy produkt tak jak robili to kiedyś. W dodatku nie ograniczali się do widoku z góry. Lost vikings, Blackthorne to były piękne gry. Niech pójdą w końcu dalej przecież pieniędzy nim nie brakuje do ciężkiej anielki ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 2012 to trochę wcześnie... Po drodze mamy Diablo 3, pozostałe epizody StarCrafta 2... Blizzard raczej nie robi konkurencji swoim własnym produkcjom.

Oczywiście nie mam najmniejszych wątpliwości, że WC IV kiedyś powstanie, ale sporo wody w Wiśle upłynie, zanim to nastąpi. Moim zdaniem najpierw doczekamy się "zejścia" World of WarCraft, a dopiero potem, być może jako połączenie WoWa i jego następcy, pojawi się WC IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W4 nie ma prawa powstać. WoW za dużo namieszał. Wydanie W4 oznaczało by koniec WoWa, a poza tym wszyscy panujący z W3 byliby martwi (w WoWie można ich przecież zabić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 14:25, Henrar napisał:

Rozważana jest premiera na wielu platformach, m.in. PS3 i Xboksie 360, prace nad wersją
DS już się rozpoczęły
- jasne, jasne.


spokojnie, spokojnie, prędzej wyjdzie kolejna generacja konsol niż W4. a DS to pewnie jakiś spin-off czy coś jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że jest bardzo prawdopodobnym fakt powstania W4... Panom od WoW''a powoli kończy się "Lore"<Historia>.. Zabili już większość złoczyńców z Azeroth, pozostał im jeszcze Kil''Jaden<którego tylko wypędzono z Azeroth, inaczej uniknięto jego pełnego przywołania>, Deathwing no i jeszcze to co się teraz dzieje w "Emerald Dream"... Moim zdaniem W4 wniesie nowe wątki fabularne które pozwolą przedłużyć żywotność WoW''a na pare dalszych lat... WoW2?? :D no nie :D to jak dla mnie brzmi niedorzecznie, nie sądze by Blizz robił kolejną część WoW''a. No chyba, że to by oznaczało fakt iż od tamtrej chwili WoW <pierwszy> będzie darmowy a w tomi graj...
PS. Data możliwa tylko wtedy gdyby okazało się, że ten przeciek jest sporo przeterminowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ze stajni Blizza interesuje tylko i wyłącznie seria Diablo. Resztę traktuję jako ciekawostki. Starcraft 1 i Warcraft 3 leżą na półce i się kurzą. Sorry, S1 leży na HDD, bo to wersja elektroniczna. W S1 doszedłem chyba tylko do 3, czy 4 misji i miałem dość. W Warcraft 3 doszedłem do połowy kampanii nieumarłych i również miałem dość.

Strategie zdecydowanie nie są moją mocną stroną... Grałem w wiele, ale żadnej nie ukończyłem :P

Prócz tego grałem w WoWa trochę, ale nawet nie zdążył upłynąć darmowy miesiąc jak mi się znudziła ta gra i ją odstawiłem.

Jedyną produkcją Blizza, którą ukończyłem było Diablo 1, Diablo 2 + LoD. I to wieeeele razy na BN :) Także z D3 wiążę wielkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować