Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV w drodze?!

82 postów w tym temacie

Jeśli ktoś tutaj nie myślał że Warcraft IV jest w produkcji a tym bardizej w planach Blizzarda to musi tej firmy w ogóle nie znać. Nigdy nie miałem wątpliwośći że będzie kolejna część. Lecz niestety zapewne gra ujrzy światło dzienne dopiero po premierze Diablo III. To jest ukrat pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzę, że o prequelach kolega nigdy nie słyszał?
Warcraft to ważna seria i nie sądzę, żeby została zarzucona- Blizzard po prostu musi wymyślić jak ją wcisnąć w lore, chociaż gracze wowa już psioczą, że blizz ma lore w.. poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dosc problematyczne by to bylo. Olac wydarzenia z wowa czy napisac jakas epicka historyjke, ktora podsumowywalaby wydarzenia i dac thralla za lat 30 jako proroka. Potem juz tylko napomnienie o przeszlosci i nowa fabula. Ale byloby to dziwne bo w3 konczy sie z Arthasem zasiadajacym na tronie(czyli czlowiek sie spodziewa jakiejs kontynuacji) a w w4 nagle juz jest po wszystkim i i nowa historia? Jakos mi to niepasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby w czym Warcraft 4 przeszkadzałby WoWowi? A co to za problem wydać W4, który fabularnie łączy choćby 2 rozszerzenia WoWa (Cata i coś czego jeszcze nie ma)? Albo WoWa i WoWa2? Oczywiście zależnie od tego, co ma się ukazać. Albo co za problem wydać W4, który opowiada o tym, co się działo w Azeroth, jak się wszyscy z Bitch Kingiem bili? Wspomniany Kil''Jeaden nadawałby się do tego dobrze.

Matrixa też uzupełniono (poza sequelami) filmami animowanymi (albo filmem, zależy kto jak Animatrixa odbiera) i grami, które rozgrywały się, kiedy się tylko twórcom zamaniło. Nie wnikam w poziom tych produkcji, ale to nie zmienia faktu, że przeplatały się i uzupełniały wzajemnie. Z WoW-W4 można zrobić podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Warcraft 4 bylby ciekawym posunieciem jako zakonczenie WoWa.
teraz wyjdzie Cataclysm, pozniej moze jeszcze jeden, max dwa dodatki i world of warcraft imo przestanie byc rozwijany(jezeli chodzi o duze, platne dodatki). Blizz zapewne ma zarys historii wowa, wiec moglby juz zaczac pracowac nad W4, aby wyszedl za te 3-4 lata(bo wczesniej nie ma szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraża mnie ta pozbawiona wyobraźni mania pt. "W4 niemożliwe bo WoW..."

Naprawdę tak ciężko sobie wyobrazić jak może wyglądać W4 z historią budowaną zupełnie obok WoW albo jeszcze lepiej ... na bazie WoW ? W4 nie musi wogóle kontynuować lore z WoW. A WoW może korzystać z nowych wątków, któe pojawiają się w W4. Tak czy inaczej dla Blizzarda W4 to jest win-win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego W4 nie mógłby być niezależnym od WoWa tytułem? Lub, jeśli już miałby opierać się na mmo, przedstawiać historię z niego w postaci rtsa?

PS. Chciałbym aby powstał, wątpię jednak aby nastąpiło to w jakiejś bliskiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na potwierdzenie tych informacji. WarCraft III rządzi a IV to zrówna wszystkie RTS-y. I Thrall będzie. Super bo to jeden z fajniejszych bohaterów. Tylko RTS na konsole? Trochę lipne to bo są produkcje ale nie są zbytnio dopracowane bo sterowanie kuleje. W końcu pada tylko się używa. Chociaż nie chcę mi się w to wierzyć. Może jakieś plany są ale to prędzej Diablo III na konsolach będzie niż WarCraft IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby z uwagi na emocje, jakie seria Warcraft budzi wśród fanów gatunku RTS.

Heh, ja nie jestem fanem RTSów, nie za bardzo się w tym gatunku znajduję, ale WarCraft''a 3 i StarCraft''a kocham i przeszedłem je już kilka razy, w sumie to przynajmniej raz na rok wracam do każdej z nich. SC2 też darzę gorącym uczuciem.

Kurczę, tak bardzo chciałbym W4, ale dopóki WoW ma się dobrze możemy liczyć raczej na jakiś prequel niż kontynuację. Tak czy inaczej, więcej Arthasa, więcej Jainy, więcej Sylvanas! Mogę czekać nawet 10 lat, w przypadku gier Blizzarda - warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 14:25, Henrar napisał:

Rozważana jest premiera na wielu platformach, m.in. PS3 i Xboksie 360, prace nad wersją
DS już się rozpoczęły
- jasne, jasne.


True, do tego momentu ten "przeciek" był w miarę wiarygodny. Ale w tym momencie trafia na listę czyichś pobożnych życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 14:27, Katsper napisał:

Bullshit jakich mało.

WOW jest nie tylko MMO gdzie ludziki sobie biegają, ale również stałym postępem w fabule
universum WarCraft''a, więc wydanie nowego RTS''a nie ma Najmniejszego sensu. Oczywistym
jest fakt że jeśli RTS to znaczy Wojna = zniszczenie na dużą skale, ogólne wywrócenie
do góry nogami wszystkiego, oznaczało by to że po wyjściu czwartej części maksymalnie
rok potem musiał by wyjść dodatek do WOW który odzwierciedlił by efekt końcowy jaki miał
by miejsce w RTS, patrząc na nadchodzący dodatek Cataclysm i ogromne zmiany w Azeroth,
wydaje się wręcz niemożliwe by to wszystko było tylko po to by za 2 lata zmienić wszystko
ponownie, re definiując: rasy, klasy, bohaterów, teren.

WarCraft IV powstanie, gdy WOW zostanie Zastąpiony przez Nowe MMO które Blizzard jak
powiedział robi i niema ono żadnego związku z poprzednimi tytułami firmy, wtedy zabiorą
się za WarCrafta IV a Potem dopiero WOW2.


Kupa. Fabuła może zostać umiejscowiona daleko PO wydarzeniach z World of Warcrafta. A inna możliwość: Za nim pojawił by się WarcraftIV wcześniej było by już PO premierze Ostatniego z dodatków World of Warcrafta - Bo ile można by ciągnąć WoW''a kiedy powstaje inny tajemniczy mmorpg ;p.
Sprawę na temat "przewidywanej" daty premiery można wsadzić sobie między książki, a Ci co to komentują jeszcze (prawda/fałsz), to niech się stukną w głowę.

Dnia 11.10.2010 o 14:27, Katsper napisał:

W4 nie ma prawa powstać. WoW za dużo namieszał. Wydanie W4 oznaczało by koniec WoWa,
a poza tym wszyscy panujący z W3 byliby martwi (w WoWie można ich przecież zabić).


No i co z tego, że nie żyją? Azeroth ma sporą historię... jest wiele postaci, które były w poprzednich częściach, a nie ma w W3 i WoWie. Zgadnij dlaczego ich nie ma...(nie żyją), a historia wciąż trwa.

A ogółem to... bym poszczał się ze szczęścia gdyby ogłosili WIV (ogłosili, bo mimo wszystko wierzę, że WIV jest w produkcji i nie piszę tego z powodu tego newsa ;p)... A jeszcze bardziej poszczał bym się ze szczęścia gdyby podzielili giere na parę epizodów, bo : Fabuła była zbyt obszerna. Ahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda będę zachwycony mogąc pograć w kolejną część najlepszego RTS''a. WarCraft rządzi panowie (i panie oczywiście) i nikt temu nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować