Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV w drodze?!

82 postów w tym temacie

Jakieś głupie plotki. Ze starych informacji: ktoś chlapnął, że konstrukcja kampanii w WarCrafcie IV ma być podobna do tej ze StarCrafta II.

A jeśli o prequele chodzi, to Blizzard takowych nie robi. Inne okresy czasu w historii świata "załatwia" za pomocą książek, komiksów i opisów w instrukcji. A taki WoW wcale nie ogranicza ekipie Blizzarda pola do popisu, jeśli mowa o fabule potencjalnej czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ale niektórzy nie wiedzą o czym mówią, podstawowym błędem jest mówienie że Warcraft IV musi nawiązywać do Wow-a, to są dwie różne gry mimo że te same światy, gracze Warcrafta III to bardzo często inni gracze niż Wow-a, przecież Warcraft III to RTS a Wow to przede wszystkim cRPG/MMO...sam gram namiętnie w Warcrafta III i trzymam się z daleka od Wow-a ;)
osobiście przypuszczam, że Warcraft IV będzie albo kontynuacją Warcrafta III albo....będzie to zremasterowana wersja Warcrafta II :) lub też jakieś nowe wątki...i myślę (i mam nadzieję) że Blizzard rzeczywiście planuje wydanie kolejnego Warcrafta bo sądząc po Starcrafcie II jest ogromne zainteresowanie RTS-ami Blizzarda...grywalność mają niesamowitą nie mówiąc już o fabule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:02, Ostrowiak napisał:

Psst, nikt w WoW nie interesuje się fabułą.

Mogą być tam nawem czarne banany z kosmosu, byle dropiły tiera.

Okejka dla Warca 4


NIkt? Są klimatyczne servery tez, które bardzo nowiązuja do fabuły. Także sa i Ci ktorzy patrzą na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:02, Ostrowiak napisał:

Psst, nikt w WoW nie interesuje się fabułą.


Ta jasne. Jakoś oburzenie ludzi (że to się lore nie trzyma) gdy dowiedzieli się o nowych połączeniach ras-klas (np. Night Elf mage, Tauren paladyn) świadczy o czymś innym.

Cykl Know Your Lore na WoW Insider, który jest popularny i często komentowany też świadczy o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe zjdalem Cie Ostro, ale sam jestem klimaciarzem wiec duzo grałem na owych serverach i wiem jaki poziom trzymaja.

Frey mi nie pasują mieszanki ras. Nie mowiąc o Paladynie Taurenie. Ale jak pisałem Klimatyczne servery maja swoje zasady i sa bardzo przestrzegane. Mechicznie mozesz byc palem taurenem, ale klimatycznie juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę na blizzardzie , w tym newsie na gram.pl napisali że na tegorocznym BlizzConie mieli podać jak wygląda status odnośnie Warcraft IV i nic nie powiedzieli , ciekawe kiedy coś zostanie w tej sprawie podane? Oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś powiedziałem, że jedyną gra dla jakiej mógłbym pójść do sklepu w dniu premiery i czekać długo w kolejce, żeby zagrać jak najszybciej, byłby Warcraft IV.
Nieważne, czy ciągnęliby wątki z WoWa, czy potraktowali fabułę tak jakby nie istniał. Nieważne, jak by wyglądał.
Ale i tak ten news pewnie okaże się plotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 20:55, Madoc napisał:

Zresztą cały czas się zastanawiam, jak to jest, że orkowie i krwawe elfy są po tej samej
stronie, co nieumarli.


Bo ci nieumarli są tak naprawdę dobrzy w serduszkach, tylko skrzywdzeni i walczą przeciwko tym naprawdę złym nieumarłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 20:56, Demagol napisał:

Bo ci nieumarli są tak naprawdę dobrzy w serduszkach, tylko skrzywdzeni i walczą przeciwko
tym naprawdę złym nieumarłym.


The Forsaken, taa. Ale ile Elfow z Orkami sie na wyrzynało. Teraz Elfy robią za przydupasów.
Co jest najpiękniejsze dla mnie, to... Arthas wpadł i wybił wiekszosc Elfow -> Krwawe Elfy.
Te znowu się podzieliły na te pr0 Kaelthas i przeciw niemu... jak mozemy sie domyślić wybijają sie nawzajem.
To jest pikne i głupie zarazem. Tak logicznie myśląc za niedlugo nic z nich nie zostanie :)
Zayebiaszczy jest tez powod odejscia elfow z przymierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 20:01, ManweKallahan napisał:

Kiedyś powiedziałem, że jedyną gra dla jakiej mógłbym pójść do sklepu w dniu premiery
i czekać długo w kolejce, żeby zagrać jak najszybciej, byłby Warcraft IV.
Nieważne, czy ciągnęliby wątki z WoWa, czy potraktowali fabułę tak jakby nie istniał.
Nieważne, jak by wyglądał.
Ale i tak ten news pewnie okaże się plotką.


No raczej od początku było można się domyśleć, że to bajka. Nie ma szansy na WarCrafta 4 przed 2015-2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest, że prace nad Warcraftem IV rozpoczęto dopiero po premierze Starcrafta II, to nie jest to zbyt dobra wiadomość. Po pierwsze, oznacza to, że do premiery gry pozostały jeszcze co najmniej 2 lata (a będąc realistą, jakieś 4). Po drugie, myślałem że strategia w świecie Warcrafta jest dla Blizzarda trochę ważniejsza - wszak od ostatniego RTS-a w tym uniwersum minęło już 8 lat (licząc od dodatku do W3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 22:02, Gumisiek2 napisał:

wszak od ostatniego RTS-a w tym uniwersum minęło już 8 lat (licząc od dodatku do W3).


Hmm...

StarCraft - 31.03.1998
StarCraft II - 27.07.2010

Diablo II - 29.06.2001
Diablo III - I kwartał 2012?

Jak widać, osiem lat pomiędzy kolejnymi częściami to, jak na Blizzard, wcale nie tak długo. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby premiera WC IV miała miejsce (oczywiście zakładając optymistycznie, że w ogóle do niej dojdzie) dopiero po wydaniu SCII:LotV. Czyli za jakieś 5 latek?

Zastanawiam się również, jak niby czwarta część miałaby wyglądać. W końcu świat WarCrafta uległ dość mocnym przemianom dzięki WoW i chyba ciężko by było teraz zrobić RTSa, którego fabuła trzymałaby się jakoś kupy w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę że na Warcrafta IV poczekamy jeszcze trochę , bo jeszcze ten dodatek co teraz do Wowa zapowiedzieli i jeszcze jeden podobno jest w planach Blizzarda , a potem może zmienią system trochę, jak już wypuszczą wszystkie dodatki do WoWa a i tak Nowe MMO robią , to może zaprzestaną z WoWem na jakiś czas i jak już wypuszczą wszystkie dodatki do Wowa to wrócą do Warcraft IV. Tak jak napisał Volvox to możliwe że nie wcześniej niż 2015-2016 doczekamy się jakiś ważniejszych informacji na temat Warcraft IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byly pogloski ze Warcraft IV ma wyjsc niby w 2014, choc po WoWie jest to watpliwa sprawa.Moze zrobia nowego RTSa w takich klimatach z nowa fabula ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:02, Ostrowiak napisał:

Psst, nikt w WoW nie interesuje się fabułą.

...To tam jest fabuła? XD Grałem w to przez wiele lat i nie zauważyłem... Co dodatek należy tylko zatłuc kolejną sławną postać z uniwersum Warcrafta która staje się głównym przeciwnikiem.
Chociaż kto wie...może są i tacy co czytają opisy questów. Choć to mało prawdopodobne.

Dnia 13.10.2010 o 21:02, Ostrowiak napisał:

Mogą być tam nawem czarne banany z kosmosu, byle dropiły tiera.

Już były fioletowe latające puzzle z kosmosu:
http://www.wowwiki.com/M''uru_(tactics)
Więc banany też mogą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować