Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2012 o 12:03, Ciekawski94 napisał:

> Ostatnio jak grałem to o ile mnie pamięć nie myli ostatnim dodanym champem był ten
co
> kradnie innym skille z ulta. Pojawiło się od tego czasu coś ciekawego?

Ten Champion się nazywa Rubick, a był on dodany w czerwcu a od tego czasu dodano kilku
nowych bohaterów oraz kilka nowych opcji.


Jakieś warte uwagi postacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno słyszałem że dota 2 to bardzo nieprzystępna gra w którą będą grać tylko fanatycy pierwszej części ,a jakoś gra biję rekordy popularności na steamie a nowi gracze w miarę łatwo się w niej odnajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 16:57, ZubenPL napisał:

Jeszcze niedawno słyszałem że dota 2 to bardzo nieprzystępna gra

Głupota. Po pierwszych 2 meczach zaczniesz się przyzwyczajać, a jak jest trudno to wystarczy zmienić widok sklepu na kolumnowy, bo to chyba jest największy problem u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:06, Riddl3r napisał:

> Jeszcze niedawno słyszałem że dota 2 to bardzo nieprzystępna gra
Głupota. Po pierwszych 2 meczach zaczniesz się przyzwyczajać, a jak jest trudno to wystarczy
zmienić widok sklepu na kolumnowy, bo to chyba jest największy problem u niektórych.

Ja się z łatwością przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:05, Inferno0009 napisał:

Nie dziwi mnie brak bohatera

Mnie też nie dziwi, ale trochę mnie bawi to, że przed turniejem Valve zapowiadało, że mimo przerwy w wydawaniu postaci nadal będą nad nimi pracować, dzięki czemu po turnieju wypuszczą ich więcej. W ciągu dwóch miesięcy od zakończenia turnieju wydali trzy postacie, z czego jedna była w większości gotowa przed turniejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas żebym skompletował wszystkie przedmioty dla invokera.
Poszukuję :
Cebalist of Dark magic set ( wszystkie przedmioty )
The Magus Magmus set ( wszystkie przedmioty )

Oferuję :

Każdy przedmiot z mojego ekwipunku ( a posiadam coś dla każdej postaci, od mythical { nie do wymiany } po uncommon )

Możliwość wymiany 1:1 2:1 ... 8:1 oraz 20 skrzynek : 1 przedmiot

Nick na steamie jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł update, który dodaje wards (wie ktoś może o co z tym chodzi?) oraz Reversed Captain Mode, którego nigdzie nie mogę znaleźć... Będę wdzięczny za podanie sposobu na odpalenie tego trybu, bo zapowiada się bardzo ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:13, skyline20 napisał:

Dzisiaj wyszedł update, który dodaje wards (wie ktoś może o co z tym chodzi?) oraz Reversed
Captain Mode, którego nigdzie nie mogę znaleźć... Będę wdzięczny za podanie sposobu na
odpalenie tego trybu, bo zapowiada się bardzo ciekawie :D

Wardy to po prostu nowe skiny dla standardowych wardów, w stylistyce różnych supportów (CM, Liny, Bane''a, Venomancera, Witch Doctora, Chena i Shadow Demona).

A ten tryb nie wiem jak odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:41, Madoc napisał:

Wardy to po prostu nowe skiny dla standardowych wardów, w stylistyce różnych supportów
(CM, Liny, Bane''a, Venomancera, Witch Doctora, Chena i Shadow Demona).


Ok, dzięki :) Myślałem, że to ma jakieś nowe właściwości czy coś, no ale trudno. Lepsze to chociaż niż nic.

@up: To jest jakieś turniej? Nie orientuję się zbytnio w takich sprawach ^^'' Czy tryb ten będzie dostępny w matchmakingu po turnieju czy coś? Bo podoba mi się koncept - i to bardzo. No i nie wiadomo może czy z tym turniejem dojdą nowe przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 20:42, skyline20 napisał:

Ok, dzięki :) Myślałem, że to ma jakieś nowe właściwości czy coś, no ale trudno. Lepsze
to chociaż niż nic.

http://www.youtube.com/watch?v=P9R1pUwQhmk&feature=g-all-u

Dnia 09.11.2012 o 20:42, skyline20 napisał:

@up: To jest jakieś turniej? Nie orientuję się zbytnio w takich sprawach ^^'' Czy tryb
ten będzie dostępny w matchmakingu po turnieju czy coś? Bo podoba mi się koncept - i
to bardzo. No i nie wiadomo może czy z tym turniejem dojdą nowe przedmioty?

Przedmioty kosmetyczne? Valve co jakiś czas dodaje nowe, bo gracze robią tego tysiące. Większość z wysoko ocenianych przedmiotów z Workshopu trafia do gry.

Co do trybu- mam nadzieję, że Valve wprowadzi więcej takich "niepoważnych" trybów, jak choćby Death Mode, w którym po śmierci trzeba wybrać innego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 20:46, Madoc napisał:

> Ok, dzięki :) Myślałem, że to ma jakieś nowe właściwości czy coś, no ale trudno.
Lepsze
> to chociaż niż nic.
http://www.youtube.com/watch?v=P9R1pUwQhmk&feature=g-all-u

> @up: To jest jakieś turniej? Nie orientuję się zbytnio w takich sprawach ^^'' Czy
tryb
> ten będzie dostępny w matchmakingu po turnieju czy coś? Bo podoba mi się koncept
- i
> to bardzo. No i nie wiadomo może czy z tym turniejem dojdą nowe przedmioty?
Przedmioty kosmetyczne? Valve co jakiś czas dodaje nowe, bo gracze robią tego tysiące.
Większość z wysoko ocenianych przedmiotów z Workshopu trafia do gry.

Co do trybu- mam nadzieję, że Valve wprowadzi więcej takich "niepoważnych" trybów, jak
choćby Death Mode, w którym po śmierci trzeba wybrać innego bohatera.


Wow, muszę przyznać, że te wardy całkiem fajnie wyglądają.
Co do przedmiotów: jeśli dobrze pamiętam to z poprzednim turniejem były specjalne skrzynki ze specjalnymi przedmiotami? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. W każdym razie, o to właśnie mi chodzi ;)

Zgodzę się, że przydałoby się więcej trybów. Z wielką chęcią zagrałbym w Reversed Captain''s Mode, ale także w "Death Mode", który zapodałeś. Brzmi nawet okej. IMO byłoby fajnie dostać coś na wzór Diretide albo CTF, choć nie wiem czy zbytnio by to pasowało... Mam nadzieję, że Valve wkrótce coś doda, bo mimo wszystko jakoś mnie nudzą te tryby i albo gram w Dire, albo w RD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju to chodziło mi o taki mały, który ze względu na to, że ma specjalne zasady, to valve dało ten tryb, by można było go łatwiej przeprowadzić. Bo samych turniejów w jednym okresie jest rozgrywanych kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że z botami mozna pograć, a da się w trybie offline? NIe chciałbym od razu wbijać w grę jakąś by się narażać na wyzwiska fanatycznych no-lfeów lub przedrażliwionych nastolatków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 22:37, Ecko09 napisał:

omfg co to za super op gówno ten Ursa jest, co za kretyn projektował te postać.........

I jeszcze macha tymi łapami jak debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować