Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Witam, jeśli ktoś dysponuje jakimś zbędnym kluczem do bety to chętnie taki przygarnę (wziąłem też udział w powyższym konkursie, ale szczęściu trzeba pomóc) :)
Mój email: mroku85@tlen.pl

Z góry dziękuję dobrym duszom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 17:21, Fimbulvinter napisał:

Do czego jest potrzebne DOTA Test w bibliotece gier?

Tam chyba testują patche, zanim je wprowadzą do bety. Taka beta bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie takie jak Runners_High.. Czy ktoś dysponuje, może zbędnym kluczem do Doty 2 ? Mój brat zaczął grać w Dotę i chciałbym z nim trochę w to pograć. Byłbym bardzo wdzięczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:33, Kalenos napisał:

Witajcie, mam pytanie takie jak Runners_High.. Czy ktoś dysponuje, może zbędnym kluczem
do Doty 2 ? Mój brat zaczął grać w Dotę i chciałbym z nim trochę w to pograć. Byłbym
bardzo wdzięczny. :)

Taki sam nick na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:39, Riddl3r napisał:

Taki sam nick na steamie?

Ooops, zapomniałem podać steama, mój nick na steamie to Influego.
Z góry wieeeelkie dzięki! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:55, Kalenos napisał:

> Taki sam nick na steamie?
Ooops, zapomniałem podać steama, mój nick na steamie to Influego.
Z góry wieeeelkie dzięki! ;P

Zaloguj się na steama i przyjmij zaproszenie do przyjaciół bo inaczej nie mogę wysłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zbędny klucz lub gift do Doty2? Sam ją posiadam, jednak moja dziewczyna chciałaby ze mną pograć i jeśli ktoś ma to byłbym bardzo wdzięczny. Na steam nick taki sam jak na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, nie ma to jak boskie endingi - przeciwnicy zabili nas wszystkich, kiedy zniszczyliśmy im cały mid lane - creepy dotarły aż do Ancienta, który został zniszczony przez... Katapultę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 20:13, Neleron napisał:

Ponieważ matchmaking ssie i będziesz trafiał na newbie - nie ważne na jakim poziomie
grasz.

To już nie chodzi o matchmaking. Przy takim ubywaniu kluczy zapewne przyjdzie sporo ludzi z LOLa, którzy swoim zachowaniem/postawą nie grzesza. Dote cenilem za to, gdyż grają ludzie, ktorzy bez względu na wynik potrafią zachować resztki swojej kultury. W LoLu po wyjściu S1 ciężko ukończyć grę bez jakichkolwiek zbędnych kłótni, wyzwisk, pseudomadrych ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 21:44, Niewiernus napisał:

To już nie chodzi o matchmaking. Przy takim ubywaniu kluczy zapewne przyjdzie sporo ludzi
z LOLa, którzy swoim zachowaniem/postawą nie grzesza. Dote cenilem za to, gdyż grają
ludzie, ktorzy bez względu na wynik potrafią zachować resztki swojej kultury.

Jakoś nie widzę różnicy między graczami LoLa i Doty. Wrzucanie na siebie nawzajem, obwinianie o wszystko swojej drużyny, obrażanie się na wszystkich, pisanie w niezrozumiałych językach. Wszystko to jest w obu grach dosyć powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 23:30, Neleron napisał:

Tutaj ludzie grają w 99% do końca ;)

Bo nie ma poddania się? Co jest z jeden (większej) strony czystą głupotą, ponieważ po prostu marnuje się czas grając w coś co jest z góry przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 23:52, Fimbulvinter napisał:

Bo nie ma poddania się? Co jest z jeden (większej) strony czystą głupotą, ponieważ po
prostu marnuje się czas grając w coś co jest z góry przegrane.

Miałem kilka gier, gdzie moja drużyna dostawała baty przez pierwsze ~50 minut, po czym jakimś cudem udało nam się zgrać i wyjść zwycięsko z 1-2 teamfightów, po czym pushnąć Ancienta i wygrać grę.

Co nie zmienia faktu, że w większości wypadków chętnie bym użył opcji poddania się (czy też wykopania kogoś / remake''a).

PS: Mam jeszcze jedno zbędne zaproszenie, gdyby ktoś był chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować