Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - recenzja

21 postów w tym temacie

W grę nie grałem (jeszcze), ale autor popełnił gafę. Mianowicie lalkarzem jest raczej Sasori, nie Orochimaru. ;D
Poza tym, recenzja mnie tylko utwierdziła w przekonaniu, że zainwestowanie w nowego Naruta będzie świetnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na x`ie i powiem żę chodzi bardzo płynnie i ogólnie graficznie wygląda nięzle. Jednak naruto przestałem oglądać już dawno temu gdzie zobaczyłem zapychacze a nie to co widziałem za pierwszy razem. Anime już jest ciągnięte na siłe, dla jaj i przedłużenia serii. Sama gra oferuje dużo ciekawych rzeczy po smieszne jutsu po comba z nimi związane. Ogólnie fajnie to wszystko wygląda i gdybym miał pieniądz to może i bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 23:18, evilemot napisał:

W grę nie grałem (jeszcze), ale autor popełnił gafę. Mianowicie lalkarzem jest raczej
Sasori, nie Orochimaru. ;D
Poza tym, recenzja mnie tylko utwierdziła w przekonaniu, że zainwestowanie w nowego Naruta
będzie świetnym pomysłem.

dzięki, oczywiście masz rację, już zmieniłem. tak jak pisałem... nie jestem specjalistą od anime, a te wszystki imiona i nazwy to niezły kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest w tej grze ustawienie głosów japońskich + podpisów angielskich? Nienawidzę grać w japońskie gry i słuchać angielskiego dubbingu. Cholernie mnie to irytuje w Final Fantasy XIII (bo zanim dostałem tę grę, to naoglądałem się zwiastunów w wersji japońskiej i były o niebo lepsze niż angielskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 23:48, Snake08 napisał:

Czy możliwe jest w tej grze ustawienie głosów japońskich + podpisów angielskich? Nienawidzę
grać w japońskie gry i słuchać angielskiego dubbingu. Cholernie mnie to irytuje w Final
Fantasy XIII (bo zanim dostałem tę grę, to naoglądałem się zwiastunów w wersji japońskiej
i były o niebo lepsze niż angielskie).


Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wybrałeś głosy oryginalne w Naruto(a polecam bo wszystko brzmi owiele lepiej) ale głos naruto podkłada ....kobieta a nie mężczyzna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 23:23, vegost napisał:

Grałem w demo na x`ie i powiem żę chodzi bardzo płynnie i ogólnie graficznie wygląda
nięzle. Jednak naruto przestałem oglądać już dawno temu gdzie zobaczyłem zapychacze a
nie to co widziałem za pierwszy razem. Anime już jest ciągnięte na siłe, dla jaj i przedłużenia
serii. Sama gra oferuje dużo ciekawych rzeczy po smieszne jutsu po comba z nimi związane.
Ogólnie fajnie to wszystko wygląda i gdybym miał pieniądz to może i bym kupił.


Manga :d czytaj mange xD ukrytawioska.com mangastream.com ;)
Anime jest ciągniete na siłe poto by nie dogonic mangi. W mandze niema zapychaczy dzieki czemu sie nie nudzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 02:43, zglina napisał:

> Grałem w demo na x`ie i powiem żę chodzi bardzo płynnie i ogólnie graficznie wygląda

> nięzle. Jednak naruto przestałem oglądać już dawno temu gdzie zobaczyłem zapychacze
a
> nie to co widziałem za pierwszy razem. Anime już jest ciągnięte na siłe, dla jaj
i przedłużenia
> serii. Sama gra oferuje dużo ciekawych rzeczy po smieszne jutsu po comba z nimi
związane.
> Ogólnie fajnie to wszystko wygląda i gdybym miał pieniądz to może i bym kupił.

Manga :d czytaj mange xD ukrytawioska.com mangastream.com ;)
Anime jest ciągniete na siłe poto by nie dogonic mangi. W mandze niema zapychaczy dzieki
czemu sie nie nudzisz ;)



Manga za to mimo, że nie ma fillerów, ciągnie się bo autor już sam nie wie co tam narysować i jak przedłużyć całą historię... ale i tak fajnie sie czyta! ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konoha w gwoli ścisłości ;p
Jestem fanem Naruto ale nie posiadam żadnej konsoli więc pozostaje anime i manga ;/
Ale widać że gra będzie miodzio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Naruto, anime oglądam, mangi nie czytam. Gra wygląda interesująco (zwłaszcza motyw kamery jak z RPG oraz QTE), szkoda tylko że nie ma na PS2 albo na PC, bo tylko te maszyny posiadam ;-)
Może w przyszłości kupię sobie Xboxa i wtedy się zabawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na playa 2 jest przynajmniej 8 gier o naruciaku.... przynajmniej 5 w tym jest z jednej serii bijatyk, od 3 czesci zaczynaja sie naprawde swietne gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj... Nie komiksy tylko manga! Niby niewiele, a jest to różnica. Grałem w demo, najlepiej gra się po japońsku z ang. napisami. Obecnie zbieram na tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować