Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Ja mafi nie lubie gdyz zniechęciła mnie pierwsza misja która dla początkującego gracza w takie gry jest zbyt ciężka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:48, ShadowG napisał:

Teraz kosztuje 25 zł, bo została wydana w serii Kolekcja Klasyki.


BEEP!! Zła odpowiedź! ;)
Dziś skończyłem matury i w ramach odreagowania postanowiłem przez część wakacji pograć w Mafię. W tym celu udałem się do MediaMarktu (tylko nie banujcie mnie za reklamę, MM mi nic nie płaci! a szkoda...) i cóż widzę:
Mafia za 19,90!! Nie wiem za ile sprzedają pozostałe tytuły z Kolekcji Klasyki, bo w tym momencie oczy zaszły mi mgłą... :D
Kończę pisanie, bo instalacja dochodzi właśnie do 100%! - mam nadzieję, że to wystarczy za określenie mojego stanowiska o tej *re-we-la-cyj-nej* grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał mi kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:28, Piotrbov napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał mi
kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?


Ja zrobiłem w ten sposób że na pierwszym zakręcie wyprzedziłem faceta potem przed tunelem zaparkowałem blokując przejazd i wysiadłem facet dojechał wysiadł z auta i dostał 2 -3 kulki i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:28, Piotrbov napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał mi
kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?

Jeżeli przed strzelaniną w motelu zestrzeliłeś opony w samochodzie gangstera, to możesz go zabić bez poscigu, ale to będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 21:21, HoZar napisał:

ja lubie :D


Nie ma to jak zwięzła, konkretna odpowiedź Brygadzisty na pytanie zadane w temacie! ;) /bez urazy!/
Uwaga dla wszystkich - ta gra działa na podświadomość: cały czas chodzę po domu i śpiewam: "raam pam pam pam, ram pam pam!!" :D Oczywiście tylko wtedy gdy nie gram w Mafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 21:46, jackp napisał:

> ja lubie :D

Nie ma to jak zwięzła, konkretna odpowiedź Brygadzisty na pytanie zadane w temacie! ;) /bez
urazy!/

Uwaga dla wszystkich - ta gra działa na podświadomość: cały czas chodzę po domu i śpiewam:
"raam pam pam pam, ram pam pam!!" :D Oczywiście tylko wtedy gdy nie gram w Mafię.

Zgadzam sie :D Ta muzyczka (mimo iż grałem jakis czas temu) dalej chodzi mi po głowie :) Z niecierpliwoscia oczekuje Mafii 2 :) Dla mnie ta gra przebija serie GTA grafika, fabuła i klimatem. Ta historia o Tommy Angelo jest piekna, a koniec istne dzieło sztuki w dziedzinie gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 21:48, Bajuj napisał:

Z niecierpliwoscia oczekuje Mafii 2 :) Dla mnie ta gra przebija serie GTA grafika, fabuła i klimatem.
Ta historia o Tommy Angelo jest piekna, a koniec istne dzieło sztuki w dziedzinie gier :D


CICHO - nie zdradzaj końcówki!!! Ja jeszcze nie doszedłem do końca - właściwie to dopiero wkraczam w świat mafii... Ale staram się jak mogę, żeby nadrobić zaległości! ;)
A co do drugiej części - to chyba nieprędko wyjdzie (zakładając, że wogóle). Żałuję także, że nie mam lepszego kompa, bo chętnie popykałbym w The Godfather''a :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 21:46, jackp napisał:

cały czas chodzę po domu i śpiewam: "raam pam pam pam, ram pam pam!!" :D


ta tez mnie te muzyczki wziely klimat super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:55, ShadowG napisał:

> Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał
mi
> kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?
Jeżeli przed strzelaniną w motelu zestrzeliłeś opony w samochodzie gangstera, to możesz go
zabić bez poscigu, ale to będzie trudne.

Ja tam przestrzeliłem te opony, a i tak gościu normalnie uciekał. Ja strzelałem mu zawsze w opony podczas jazdy. Tracił panowanie nad autem i koniec jazdy. Potem tylko wyjść z samochodu, Thomson i "hasta lavista"(czy jakoś tak :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma NAJLEPSZE zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem.

PS. W końcowym utworze na końcu występuje temat z Ojca Chrzestnego, czy mi się tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:40, ShadowG napisał:

Ta gra ma NAJLEPSZE zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem.

PS. W końcowym utworze na końcu występuje temat z Ojca Chrzestnego, czy mi się tak wydaje?

Chodzi Ci o ten po zabiciu S***? (nie zdradzam imienia by nie psuć zabawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:50, Ballonik napisał:

> Ta gra ma NAJLEPSZE zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem.
>
> PS. W końcowym utworze na końcu występuje temat z Ojca Chrzestnego, czy mi się tak wydaje?

Chodzi Ci o ten po zabiciu S***? (nie zdradzam imienia by nie psuć zabawy)

Ten w napisach końcowych. Hip-hopowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:51, ShadowG napisał:

> > Ta gra ma NAJLEPSZE zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem.
> >
> > PS. W końcowym utworze na końcu występuje temat z Ojca Chrzestnego, czy mi się tak
wydaje?
>
> Chodzi Ci o ten po zabiciu S***? (nie zdradzam imienia by nie psuć zabawy)
Ten w napisach końcowych. Hip-hopowy.

Wiesz, napisów nie oglądnąłem do końca, ale framencik rzeczywiście przypomina motyw z Ojca Chrzestnego, ale niestety nie jest to 100% podobieństwo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:56, ShadowG napisał:

Ten fragmencik wystęuje na samym końcu napisów. I jest bardzo podobny.

A mi chodzi o inny ;]
Jak już mówiłem - napisów nie oglądnąłem do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:28, Piotrbov napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał mi
kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?

>Zaraz jak wyjdziesz ze stcji przbij opony w jego samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 20:06, Pyton1409 napisał:

> Czy ktoś mógłby mi pomóc bo zaklinowałem się w zadaniu jak zbieram haracze i ktoś zabrał
mi
> kasę i uciekł samochodem. Nie mogę go dogonić. Jest jakaś rada na to?
>Zaraz jak wyjdziesz ze stcji przbij opony w jego samochodzie

A nie lepiej mu głowę przebić? Albo można go też zepchnąć na inny samochód, przycelować i BACH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować