Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie


Mnie jakoś ta gra nie wciągneła- owszem fajnie zrobiona, dopracowana i klimatyczna muzyczka, ale jakoś mnie nie porwała- może dlatego że wolę współczesność, albo fantasy, albo SF- inne klimaty mnie nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, W Pudełku z grą dawali cała mape miasta spoko giera i tak sie zastanawiam czy znów w nia nie zagrać,
ale chyba zostawie miejsce na Good fathera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna. Przeszedłem ją na 99%, bo mój brat sformatował dysk a ja byłem w tej ostatniej misji gdzie miałem zabić tego zdrajce, ale imienia nie pamiętam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe lamerskie pytanie: to Mafia jest z lat 90-tych? Czy też z 80-tych? Jak stara gra, to chyba nie sprzed 2-3 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 00:56, AgayKhan napisał:

Takie małe lamerskie pytanie: to Mafia jest z lat 90-tych? Czy też z 80-tych? Jak stara gra,
to chyba nie sprzed 2-3 lat?

Pojęcie starości gry w obecnych czasach jest bardzo rozległe. Gra , która ma 2-3 lata jest już stara dla wielu.
Mafia została wydana w tych dniach:
Świat: 29 sierpnia 2002
Polska: 27 listopada 2002
Jak widzisz to niedawno, ale niektórzy sądzą inaczej...

A teraz troche o grze:
Bardzo mi się podobała, choć nie przeszedłem jej w całości (ech ten wyścig :/), fabuła jest cudowna. Fajnie to wymyślili - Tommy zwierza się policjantowi ze swojej działalności w mafii.
Najbardziej podobała mi się misja na lotnisku, gdzie mieliśmy zabić consigliore''a (tak to się pisało? chodzi o księgowego mafii), a Tommy zamiast tego ratuje mu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyścigiem to rzeczywiście lekka przesada. Ale oprócz tego gra jest bardzo dobra. Chociaż zdarzają się błedy. Np. w misji "Ksiądz" po wyjściu z kościoła zaczęła ścigać mnie policja. Oczywiście po takiej masakrze to niedziwne. No to uciekam karawanem przez miasto, a za mną kilka policyjnych wozów. Naprawdę brawurowa ucieczka, ale w pewnym momencie pojawił mi się napis "alarm-przekroczenie prędkości":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:48, SwenG napisał:

Mnie się w Mafii podobał silnik jazdy samochodem. Taki arkadowy ale jednak jakby oddający fizykę
tamtych aut. No i grafika do teraz mnie się podoba. Btw. czy w misji gdzie byly wyscigi na
torze tez oszukiwaliście jadąc na skróty ? ;)

Taa, takie "oszustwo" kończyło się wypadem za trasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie z tą starością to też ciężko się pogodzić (a może to ja już taki stary). Mi się zdaje jakbym w to grał wczoraj.

A co do samej gry to nie narzekałem, choć jakoś specjalnie też mnie nie urzekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam tą misję. Mi się podobała, ale była troszke trudna. Ja też uciekałem karawanem.

Śwetna gra, wyszła w tym samym czasie co mniej więcej GTA 3, ale moim zdaniem Mafia jest lepsza. Grałeś kiedyś "wolną jazdę"? Żeby zapisac to kosztuje 2000$ jak pamiętam i zawsze zabijałem mafię, po 500$ za każdego zabitego, jak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.05.2006 o 19:35, Wasizi napisał:

ale moim zdaniem Mafia jest lepsza.

Mi też bardziej podoba się Mafia niż GTA. Nie lubię po prostu takich klimatów. A SA już w ogóle. Hip-hop, gangsta itp. To nie dla mnie. W Mafii panuje elegancja. Jazz, garnitury. Mafioso w tej grze jest prawdziwym dżentelmenem, nawet zabija z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie szczerze wypowiem że niegrałem xD a z opowiadań kolegów i ze screenow mi nieprzypadła do gustu ;]

p.s. jak dadza do jakiegos czasopisma to kupie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:46, ŁukiPluta napisał:

ja sie szczerze wypowiem że niegrałem xD a z opowiadań kolegów i ze screenow mi nieprzypadła
do gustu ;]

p.s. jak dadza do jakiegos czasopisma to kupie :P hehe

Teraz kosztuje 25 zł, bo została wydana w serii Kolekcja Klasyki. To dobra okazja na zaznajomienie się z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:48, ShadowG napisał:

Teraz kosztuje 25 zł, bo została wydana w serii Kolekcja Klasyki. To dobra okazja na zaznajomienie
się z grą.


dzięki za cynk hehe :P tylko mam pytanie co do tej kolekcji co to za wydawca ? bo mi sie jush te klasyki, kolekcje, itd. mylą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:50, ŁukiPluta napisał:

> Teraz kosztuje 25 zł, bo została wydana w serii Kolekcja Klasyki. To dobra okazja na zaznajomienie

> się z grą.

dzięki za cynk hehe :P tylko mam pytanie co do tej kolekcji co to za wydawca ? bo mi
sie jush te klasyki, kolekcje, itd. mylą xD

Cenega jest wydawcą tej serii.
www.kolekcjaklasyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobobają mi się bardzo realistyczne walki w tej grze. Np. kiedy wszedłem pod ogień Thompsona,to nie mogłem oddać ani jednego strzału, ponieważ bohaterem "rzucało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować