Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2000$ za "złamanie" Kinecta

13 postów w tym temacie

> W końcu kto by chciał narażać się na prawny gniew Microsoftu dla zaledwie 2 tys. USD...

Ktoś, kto nie mieszka w USA oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale wiadomo, że to wszystko odbywa się za pomocą wstrętnego, kapitalistycznego i, co gorsza, zamkniętego oprogramowania."

Wyczuwam niepotrzebną pogardę i zbędny sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie patrzylem na obrazek i po chwili dopiero sie zorientowalem ze pingwin linuxa patrzy z okna XD. Ktos jeszce go nie zauwazyl, czy tylko ja jestem slepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, serwis który współpracuje z Microsoftem i od czasu do czasu stara się zdobyć jakieś specjalne oferty dla użytkowników nie powinien publikować takich newsów, tym bardziej patrząc na ostatnie zdanie wypowiedzi autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 15:16, Micro napisał:

Moim skromnym zdaniem, serwis który współpracuje z Microsoftem i od czasu do czasu stara
się zdobyć jakieś specjalne oferty dla użytkowników nie powinien publikować takich newsów,
tym bardziej patrząc na ostatnie zdanie wypowiedzi autora.

Nie sądzę, aby osoba, która posiada dostateczne umiejętności czy możliwości do "złamania" Kinecta brała newsy z gram.pl. To raczej ciekawostka dla przeciętnego gracza. Poza tym do czego to doszło, żeby użytkownicy nakłaniali nas do pomijania materiałów niewygodnych dla producentów gier. Dość zabawna sytuacja. :)


Przyznam jednak, że o wiele mniej zabawna, jeżeli pracujesz dla Microsoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 14:48, Mariusz178 napisał:

Jak zwykle nie patrzylem na obrazek i po chwili dopiero sie zorientowalem ze pingwin
linuxa patrzy z okna XD. Ktos jeszce go nie zauwazyl, czy tylko ja jestem slepy :)

hehe dobrze widzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 15:16, Micro napisał:

Moim skromnym zdaniem, serwis który współpracuje z Microsoftem i od czasu do czasu stara
się zdobyć jakieś specjalne oferty dla użytkowników nie powinien publikować takich newsów,
tym bardziej patrząc na ostatnie zdanie wypowiedzi autora.

Pominięcie takiej ciekawostki było by oznaką stronniczości<choć i tak irytuje mnie to iż w niektórych punktach na stronach gram.pl jest pad X-boxa :D, zróbcie tak iż tam gdzie jest news o x''ie jest pad od iksa, tam gdzie ps3 to pad od plejki a tam gdzie piecyk to myszka, multiplatformy jakimś tam adekwatnym znaczkiem(troszkę żartowania plus sarkazm)>
A ten pingwinek jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stronka załatwi sprawę nagrody cichaczem i wszystko kiedyś wyląduje na jakimś rapishare. Anyway, niech się Microsoft buja :D

Osobiście to Kinekt mnie mało obchodzi, bo nie chce mi się wydawać 500+zł na casualową zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 17:07, czaczi87 napisał:

Pewnie stronka załatwi sprawę nagrody cichaczem i wszystko kiedyś wyląduje na jakimś
rapishare. Anyway, niech się Microsoft buja :D

Osobiście to Kinekt mnie mało obchodzi, bo nie chce mi się wydawać 500+zł na casualową
zabawkę.


Zbliżają się święta, pisz list do św. Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja moge złamać kinecta i nie udostępnić tego do sieci ale ich o tym powiadomić i poprosić o kontakt....pracownicy GIGANTA będą bardzo mali....bo dostane nagrodę i nie złamie prawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować