Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 21:29, Rafal G napisał:

> Czy po odnalezieniu Tajemniczej Sekty następuje koniec głównej kampanii?

Do końca głównego wątku jeszcze naprawdę daleka droga od rozgryzienia sekty;) Wiele jeszcze
będzie do zrobienia. Główny wątek ciągnie się przez całą grę - jego zakończenie jest
równoznaczne z zakończeniem gry i obejrzeniem credtisów;)
Rozdziały są cztery;)

ummm...... ://// To jeszcze się cholernie pomęczę... BTW. miałem 12 lvl jak grałem sam i wszedłem do Luskanu, to dobry poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:32, ShaDoW Energy napisał:

BTW. miałem 12 lvl jak grałem sam
i wszedłem do Luskanu, to dobry poziom?


Oj, strasznie dawno nie grałem... nie pamiętam jakie poziomy miałem na poszczególnych fragmentach gry. Myślę jednak, że 12 w Luskanie jest całkiem niezły, tym bardziej, że wykonując samemu wszystkie questy w singlu można osiągnąć bodajże 17-18 poziom (tego akurat nie jestem pewny - spróbuj sobie wyguglać;))
Co do samej gry - to moim zdaniem im dalej tym ciekawiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:43, Rafal G napisał:

(...)tym bardziej, że
wykonując samemu wszystkie questy w singlu można osiągnąć bodajże 17-18 poziom (tego
akurat nie jestem pewny - spróbuj sobie wyguglać;))

Oj ja przeszedłem podstawkę moim mnichem wraz z towarzyszem mnichem (dwójka nie do zatrzymania) mając 19 poziom ;) Grając solo zapewne lajtowo można dobić do 20 lvl.

Dnia 17.06.2008 o 21:43, Rafal G napisał:

Co do samej gry - to moim zdaniem im dalej tym ciekawiej:)

Zgadza się, ostatni rozdzial wymiata (trzeci też fajny - wkońcu pojawiają się smoki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:50, Prince07 napisał:

Oj ja przeszedłem podstawkę moim mnichem wraz z towarzyszem mnichem (dwójka nie do zatrzymania)
mając 19 poziom ;) Grając solo zapewne lajtowo można dobić do 20 lvl.

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, nawet jakbyś wymordował wszystkie żyjące istoty w grze, i wykonał wszystkie qesty, to z towarzyszem nie masz szans na 19 level, a 20 to czysta teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:53, sodolis napisał:

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, nawet jakbyś wymordował wszystkie żyjące istoty w grze,
i wykonał wszystkie qesty, to z towarzyszem nie masz szans na 19 level, a 20 to czysta
teoria.


Pomyliłem się a edycja minęła, nie 19 a 18 (wskoczył akurat po zabiciu Moragi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:53, sodolis napisał:


Mam pytanko, i mały problem. Mianowicie, moja postać nie ma w grze okrzyków typu "do boju" itp. Wiecie o co mi chodzi, po prostu nie ma ich gdy moja postać naciera na przeciwnika, i walczy.
Dodam, że po naciśnięciu V i wybraniu jakiegoś dialektu jest on normalnie odtwarzany. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:46, Badyl13 napisał:

Mam pytanko, i mały problem. Mianowicie, moja postać nie ma w grze okrzyków typu "do
boju" itp. Wiecie o co mi chodzi, po prostu nie ma ich gdy moja postać naciera na przeciwnika,
i walczy.

Głowy nie dam, bo nigdy takiego problemu nie miałem, ale może przejrzyj ustawienia, możliwe, że częstość odtwarzania tych fraz jest ustawiona na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 18:01, sodolis napisał:

> Mam pytanko, i mały problem. Mianowicie, moja postać nie ma w grze okrzyków typu
"do
> boju" itp. Wiecie o co mi chodzi, po prostu nie ma ich gdy moja postać naciera na
przeciwnika,
> i walczy.
Głowy nie dam, bo nigdy takiego problemu nie miałem, ale może przejrzyj ustawienia, możliwe,
że częstość odtwarzania tych fraz jest ustawiona na zero.


Albo nie zauważyłem, albo w ustawieniach nie ma takiej opcji : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:08, Badyl13 napisał:

>
Mam pytanie, jaki polski serwer możecie mi polecić?
>
Mam pytanie, jaki polski serwer możecie mi polecić?

Po 1: Ja już zadawałem to pytanie (swoją drogą nikt mi nie odpisał...) i było niedawno zadawane przez kogoś innego ;)
Po 2.: To zależy do czego (czyt. zależy co lubisz)... Jak wyrzynanie potworków to na pewno Krainy Cienia (z tym że są tam lagi...), do odgrywania rol to podobno dobre to Amia i Consulare Draconis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:44, Lord Andre 1 napisał:

Pamięta ktoś może gdzie znajdują się buty szybkości (podstawka)

W Rozdziale 2 mogą (ale nie muszą) wypaść gdzieś lub w 3 Rozdziale u krasnoluda w świątyni Tyra można kupić, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Robię moduł w neverwinterze i zastanawiam się czy jest możliwość robienia bardziej skomplikowanych zadań jak np. pociągnij za dźwignię a otworzą się drzwi lub usunie się pułapkę oraz jak zrobić by np. od określonej ilości umiejętności perswazji mieć możliwość uzyskania jakiś dodatkowych informacji od postaci, jak to zrobić i połączyć by wyszło? Jak możecie to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kim by tu lepiej grać zaczołem gre czarodziejem ale za każdym razem musze regenerować swjoe czary czego czarwonik nie musi robić, więc nie wiem kim tu grać......proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:09, Pyrd napisał:

Witam, kim by tu lepiej grać zaczołem gre czarodziejem ale za każdym razem musze regenerować
swjoe czary czego czarwonik nie musi robić, więc nie wiem kim tu grać......proszę o wasze
opinie

ależ musi, on po prostu może rzucić między odpoczynkami określoną ilość czarów danego poziomu (ale za to ma ich mniejszy asortyment niż czarodziej),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:09, Pyrd napisał:

Witam, kim by tu lepiej grać zaczołem gre czarodziejem ale za każdym razem musze regenerować
swjoe czary czego czarwonik nie musi robić, więc nie wiem kim tu grać......proszę o wasze
opinie.


Grałeś czarodziejem, więc nie muszę ci chyba tłumaczyć, że u niego wybiera się czary i później, jak się skończą, trzeba iść lulu. Czarownik może np. rzucić 7 razy dowolne czary z poziomu 2. I później, gdy rzuci je 7 razy i tak musi iść odpoczywać. I tak na każdym poziomie. Czarodziej rzuca mniej czarów między odpoczynkami, ale zna ich więcej.
Czarownik rzuca zaklęcia częściej lecz zna ich mniej. U czarownika najważniejsza cecha to charyzma a u czarodzieja inteligencja. Inteligencja decyduje o tym ile punktów możemy przeznaczyć na umiejętności przechodząc na następny poziom ( 4 + modyfikator inteligencji właśnie). Charyzma daje nam bonusy podczas rozmowy z innymi postaciami i jej modyfikator jest doliczany do rzutów na perswazje. Mi lepiej grało się jednak czarownikiem z uwagi, że morze on dłużej czarować. Oraz, że przy pomocy perswazji mogłem zawsze wyciągnąc trochę więcej kasy za zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:23, Pawciu45 napisał:

Inteligencja decyduje o tym ile punktów możemy przeznaczyć na umiejętności przechodząc na następny
poziom ( 4 + modyfikator inteligencji właśnie).


To zależy od klasy, ale dla Czarowników i Czarodziejów wynosi 2 + Int.

Dnia 24.06.2008 o 22:23, Pawciu45 napisał:

Charyzma daje nam bonusy podczas rozmowy z innymi postaciami i jej modyfikator
jest doliczany do rzutów na perswazje. Mi lepiej grało się jednak czarownikiem z uwagi,
że morze on dłużej czarować. Oraz, że przy pomocy perswazji mogłem zawsze wyciągnąc trochę
więcej kasy za zadania.


Perswazja to żaden argument. Czarodziej ma więcej punktów na umiejętności dzięki większej (i wzrastającej) Inteligencji, więc spokojnie może sobie rozwijać Perswazję jako umiejętność. W rezultacie co drugi poziom podnosi mu się tak, jakby dostał właśnie +2 do Charyzmy. Różnica widoczna jest więc na początkowych poziomach, gdy cechy bardziej się liczą, ale później się to wyrównuje, a nawet może wyjść na korzyść Czarodzieja przy odpowiednio wyciągniętej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować