Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 13:22, edeń napisał:

Można też włączyć moduł Contest of the Champions, i tam awansują Ciebie od razu na 10 lvl.
A przedmioty stworzyć samemu, jak ja to robię.



No ale w HotU masz 15 a nie 10 ^^. Pfff... :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 08:18, Skarmory napisał:

zrobie sobie 20 lev w podst i potem do SoU ;)


Jak już mówiłem 20 lvl do podstawki jak i do SoU jest moim zdaniem za wysoki... Osobiście polecam ukończyć podstawkę, zaczynając SoU zrobić nową postać i gdy się przejdzie SoU zacząć nią grać w HotU ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś w III rozdziale. I odpowiadam. Nie, nie ma wpływu na fabułę. Gwarantuje jedynie trochę przedmiotów i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:02, PolishWerewolf napisał:

Rozumiem, że jesteś w III rozdziale. I odpowiadam. Nie, nie ma wpływu na fabułę. Gwarantuje
jedynie trochę przedmiotów i doświadczenia.

A ruiny rasy stwórców ??? Tam podobno jest Słowo Mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam.
Brak odpowiedzi z waszej strony oznacza iz nie ma instrukcji do edytora? Kupilem oryginal i w pudeleczku jest tylko instrukcja oraz poradnik do gry.
POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz grę z Extra Klasyki Next, to po zainstalowaniu na dysku masz pełną instrukcję do gry ("papierowa" z pudełka to tylko jej część) i tam jest kilka stron o edytorze. Znajdź w menu "Start" Neverwinter Nights i dalej Dokumentacja -> Instrukcja użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:49, edeń napisał:

> No ale w HotU masz 15 a nie 10 ^^. Pfff... :P.

W ostateczności możesz przecież sciągnąć moduł, dzięki któremu awansujesz na 40 poziom bez
problemu :)



Ja i tak gram od 1 lvl''u, taka przyjemność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dalczego przy 1GB RAM, 2,08GHz proca, i GF 5700LE(gówno) NWN tnie mi się w średnich detalach w rozdzielczości 800-600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 08:16, Skarmory napisał:

wczoraj do 23 grałem i przeszedłem NWN ;] teraz importuje sobie postać do SoU i będzie jazda
! xD

Też tego próbowałem ale sam zobaczysz, że po godzinie stracisz chęć do grania ;-)
Już lepiej od razu zacznij HotU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:57, sodolis napisał:

> wczoraj do 23 grałem i przeszedłem NWN ;] teraz importuje sobie postać do SoU i będzie
jazda
> ! xD
Też tego próbowałem ale sam zobaczysz, że po godzinie stracisz chęć do grania ;-)
Już lepiej od razu zacznij HotU ;-)

może nie będzie az tak źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 07:08, fataem napisał:

Może mi ktoś powiedzieć dalczego przy 1GB RAM, 2,08GHz proca, i GF 5700LE(gówno) NWN tnie mi
się w średnich detalach w rozdzielczości 800-600?


Dopiero co zainstalowałeś grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 07:08, fataem napisał:

Może mi ktoś powiedzieć dalczego przy 1GB RAM, 2,08GHz proca, i GF 5700LE(gówno) NWN tnie mi
się w średnich detalach w rozdzielczości 800-600?




Też tak miałem, tyle że na starym kompie, 1GHz, 512 RAM, Radeon 7500 (straszne gówno), ale potem mi jakoś zaczeło ładnie śmigać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:30, Arkads napisał:

Też tak miałem, tyle że na starym kompie, 1GHz, 512 RAM, Radeon 7500 (straszne gówno), ale
potem mi jakoś zaczeło ładnie śmigać :).


Na początku zawsze się tak jakoś dziwnie zacina, nawet na super sprzęcie. Potem jednak zaczyna śmigać jak odrzutowiec.

fataem ---> Pograj i pomęcz się trochę, niedługo przyjdzie poprawa i będziesz mógł grać na najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:42, edeń napisał:

> Też tak miałem, tyle że na starym kompie, 1GHz, 512 RAM, Radeon 7500 (straszne gówno),
ale
> potem mi jakoś zaczeło ładnie śmigać :).

Na początku zawsze się tak jakoś dziwnie zacina, nawet na super sprzęcie. Potem jednak zaczyna
śmigać jak odrzutowiec.

fataem ---> Pograj i pomęcz się trochę, niedługo przyjdzie poprawa i będziesz mógł
grać na najwyższych detalach.



No tak, zrobiłem że włączyłem gre, wyłączyłem i mi działała pięknie. Ale chyba jakieś kodeki zainstalowałem, chodź sam nie wiem. A na tym sprzęcie (shit!) na max detalach na 1024x756 chodziło mi bardzo dobrze, lekkie zacinanie się gdy było powyżej 10 postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:45, Arkads napisał:

No tak, zrobiłem że włączyłem gre, wyłączyłem i mi działała pięknie. Ale chyba jakieś kodeki
zainstalowałem, chodź sam nie wiem. A na tym sprzęcie (shit!) na max detalach na 1024x756 chodziło
mi bardzo dobrze, lekkie zacinanie się gdy było powyżej 10 postaci.


Ja wyłączałem i włączałem grę pare razy, ale nic nie pomagało. Ponownie urochomiłem komputer i podziałało. Pędziło jakby biczem śmigane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:48, edeń napisał:

> No tak, zrobiłem że włączyłem gre, wyłączyłem i mi działała pięknie. Ale chyba jakieś
kodeki
> zainstalowałem, chodź sam nie wiem. A na tym sprzęcie (shit!) na max detalach na 1024x756
chodziło
> mi bardzo dobrze, lekkie zacinanie się gdy było powyżej 10 postaci.

Ja wyłączałem i włączałem grę pare razy, ale nic nie pomagało. Ponownie urochomiłem komputer
i podziałało. Pędziło jakby biczem śmigane :)



No teraz nowy sprzęt, i miałem lekki zamiar kupić NWN2, ale mnie pokusiło na dodatki do NWN plus Guild Wars. No ale grałem w NWN2, i jest tam coś czego nie było nigdzie indziej. Można grać drowem! Ja chce drowa! :( ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować