Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Mam taki mały problem, może ktoś się z tym spotkał... W Diamentowej Edycji zainstalowałem patch 1.68 (ten dołączony do płyty) i w grze zniknęły polskie znaki (działają jedynie w dialogach). Da się coś z tym zrobić bez przeinstalowania gry? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przedstawiam mój problem. Drugi rozdział , Trzecia część komnaty starożytnych/prastarych czy jak im tam :P. Mianowicie przeszukałem wszystkie komnaty i nie znalazłem klucza do wejścia gdzie przebywają ci prastarzy. Ta misja z archeologami jakby kto nie wiedział. Wszystkie skrzynie też zostały przeszukane i nic...Jak otworzyć tą bramę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:58, deih napisał:

Dobra przedstawiam mój problem. Drugi rozdział , Trzecia część komnaty starożytnych/prastarych
czy jak im tam :P. Mianowicie przeszukałem wszystkie komnaty i nie znalazłem klucza do wejścia
gdzie przebywają ci prastarzy. Ta misja z archeologami jakby kto nie wiedział. Wszystkie skrzynie
też zostały przeszukane i nic...Jak otworzyć tą bramę?

Klucz powinien znajdowac się albo w pozostałościach po golemie strażniczym, lub przy zwłokach martwego złodzieja, przeszukaj jeszcze raz a na pewno go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:48, skaybay napisał:

> Ja mam taki problem. Zainstalowałem Neverwintera z platynowej kolekcji (3 płytki), a następnie

> patcha z płytki dodatkowej (zdaje się 1.62). Następnie chciałem zacząć instalację dodatków

> z extra klasyki, ale wyskoczyło okienko że "nie wykrywa zainsalowanego neverwintera, instalacja

> przerwana". Myślałem że to wina patcha więc ściągnąłem najnowszego critpatcha i zainstalowałem,

> ale też nie pomogło. Nadal wyskakuje to okienko. Czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić

> aby zainstalować te dodatki?

Wydaje mi się że jest już specjalny patch rozwiązujący Twój problem :) Zerknij tu - http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=38&p=1243



Heh, sam rozwiązałem problem jakiś czas temu. Tu chodzi o to, że gra wpisywana jest do rejestru dopiero po uruchomieniu, dlatego najpierw należy ją włączyć a dopiero potem instalować dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:55, Rafal G napisał:

Mam taki mały problem, może ktoś się z tym spotkał... W Diamentowej Edycji zainstalowałem patch
1.68 (ten dołączony do płyty) i w grze zniknęły polskie znaki (działają jedynie w dialogach).
Da się coś z tym zrobić bez przeinstalowania gry? Z góry dzięki za odpowiedź.


No to źle. Jeśli instalujesz patcha to jest on tylko do podstawki, a w tym są także dodatki. Więc zainstaluj patche do dodatków też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:34, Arkads napisał:

No to źle. Jeśli instalujesz patcha to jest on tylko do podstawki, a w tym są także dodatki.
Więc zainstaluj patche do dodatków też. :)


Wyobraź sobie, że zauważyłem, że DE zawiera dodatki. Patch na płycie, czego nietrudno się domyślić, jest przeznaczony właśnie do takiej wersji (z dodatkami). Więc to nie jest rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:29, Rafal G napisał:

> No to źle. Jeśli instalujesz patcha to jest on tylko do podstawki, a w tym są także dodatki.

> Więc zainstaluj patche do dodatków też. :)

Wyobraź sobie, że zauważyłem, że DE zawiera dodatki. Patch na płycie, czego nietrudno się domyślić,
jest przeznaczony właśnie do takiej wersji (z dodatkami). Więc to nie jest rozwiązanie.



Tja, to graj bez patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:37, BURFF napisał:

hej ludziska pomocy mam oryginalne nwn a jak gram to cienie cały czas mi migaja


Zainstaluj nowsze stery do karty grafy. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter nights podst.

Nie wiem z jakiego powodu ten błąd występuje ale do rzeczy.

Po chwili gry , gdy już dojdę do świątyni i chcę wyjść przez drzwi (obok nich stoi postać, która chce się przyłączyć do drużyny) wywala mi błąd windows (nwmmain spowodował nieprawidłową operację itd. )

Czy ktoś może mi pomóc?

---
Neverwinter Nights - Edycja Kolekcjonerska, extra klasyka, v 1.67


Win 98, 256 ram, radeon 9000; RV250 64mb ( chyba, jestem beznadziejny jezeli chodzi o sprzęt), Celeron 2 Ghz

DX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:54, Blaszy napisał:

Czy ktoś może mi pomóc?

Jasne

Dnia 01.05.2007 o 18:54, Blaszy napisał:

Neverwinter Nights - Edycja Kolekcjonerska, extra klasyka, v 1.67

Ściągnij sobie patcha 1.68 (critical rebuild), jeżeli nie pomoże zgraj save''a i reinstaluj NwN - technika która pomaga w 98% przypadków.

Dnia 01.05.2007 o 18:54, Blaszy napisał:

( chyba, jestem beznadziejny jezeli chodzi o sprzęt)

Pomijając radeona nie jest tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd widoczny na obrazku pojawia się po około 5 minutach gry.
Proszę o pomoc. Mam najnowsze patche , mój komp to p4 1,6 ghz , 256 RAM , geforce 2 mx 440 64 mb VRAM. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

20070502065330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz przepraszam , podam cos co mogłoby jeszcze pomóc...

Wypróbowałem metody podane parę postów powyżej , niestety zero skutku...

20070502124119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:02, kamiln napisał:

> Czy ktoś może mi pomóc?
Jasne
> Neverwinter Nights - Edycja Kolekcjonerska, extra klasyka, v 1.67
Ściągnij sobie patcha 1.68 (critical rebuild), jeżeli nie pomoże zgraj save''a i reinstaluj
NwN - technika która pomaga w 98% przypadków.
> ( chyba, jestem beznadziejny jezeli chodzi o sprzęt)
Pomijając radeona nie jest tak najgorzej.


Teraz mam z kolei problem z patchem, kiedy już go ściągne i chcę rozpakować wyskakuje błąd:
"Cannot open file: it does not appear to be a valid archive. If you downloaded this file, try downloading the file again" (ściągałem 2 razy i zawsze to samo)

Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!
gram w SoU i w kuchni Mary we Wrzącym Kotle nie pokazuje mi się kociołek z którego mam wziąć jagody z krzewu Helma oraz w elfickiej krypcie nie znalazłam miecz dla ducha. co robię nie tak . Może mi ktoś podpowie .
Jestem nowicjuszem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam mały problem: otóż ostatnio chciałem pograć w Neverwinter Nights Diamentowa Edycja przez neta (pierwszy raz) ale nie mogę zaimportować mojej postaci z kampani z dodatku Hordes of the Underdark. Czy ktos wie w czym leży problem? Przy wyborze postaci nie jest widziana przez grę absolutnie żadna, ani moja z kampani ani gotowe postacie z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:55, prat napisał:

Witam forumowiczów. Mam mały problem: otóż ostatnio chciałem pograć w Neverwinter Nights Diamentowa
Edycja przez neta (pierwszy raz) ale nie mogę zaimportować mojej postaci z kampani z dodatku
Hordes of the Underdark. Czy ktos wie w czym leży problem? Przy wyborze postaci nie jest widziana
przez grę absolutnie żadna, ani moja z kampani ani gotowe postacie z gry.


Jak rozumiem, znalazłeś jakiś serwer i na niego wszedłeś? Część serwerów nie pozwala na wykorzystywanie postaci lokalnych, posiadanych przez graczy. Trzeba tam stworzyć nową postać i rozwijać ją wyłącznie na serwerze. Prawdę powiedziawszy lepiej grać właśnie na takich serwerach, bo na tych które dopuszczają lokalne postacie dużo łatwiej o oszustwa. Ktoś może sobie zrobić postać na 40 poziomie, z wykręconym sprzętem i jeszcze podnieść wszystkie statystyki na 200 i czymś takim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować