Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II w Polsce bez edycji kolekcjonerskiej

97 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 16:13, MatiSkc napisał:

Dostałem dzisiaj TW2 i co widzę? Babola! O aktywacji internetowej nie było wcześniej
mowy!


Jak aktywujesz grę to będziesz mógł grac zarówno w single jak i multi oraz dostaniesz kod bonusowy na jakiś specjalny przedmiot.Jak nie aktywujesz to będziesz mógł grać tylko w single.

Dnia 10.11.2010 o 16:13, MatiSkc napisał:

=================
PYTANIE
=================

Czy to jest aktywacja jak w earth 2160 czy ma limity instalacji itp???


LUDZIE! ODPOWIEDZCIE



To wszystko jest tak samo jak w "jedynce".TW1 instalowałem 6 razy i za każdym aktywowałem i wszystko był ok.Więc raczej limitu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 16:29, lis_23 napisał:

Vojtas - Chciałbyś być tak robiony w konia jak wszyscy ci,którzy zamówili EK


Nie chciałbym i nikt zapewne by nie chciał. Ale jestem w stanie zrozumieć, że CDP nie jest w stanie tej kolekcjonerki wysłać. Będziesz miał rekompensatę, mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 14:43, lis_23 napisał:

... No tak ...
wybaczamy wszystko i prosimy o robienie " w konia ",dalej ...


A co, może nie wybaczysz i nie kupisz TWII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO GRAM.PL LUB CDPROJEKT:

Czy gra TW2 w wersji na PS3 wyląduje na półkach sklepowych 12 listopada?
Jeśli nie, to kiedy mniej więcej można się spodziewać tej gry?

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe zainteresowanie grą to nie ma Kolekcjonerki albo brak pieniędzy na wydanie EK co jest bardziej prawdopodobne jak to w Polsce bywa... Szkoda daliście plamę bo tak nie robi się informując klienta dopiero w dniu premiery !!!!!!
Wiedźmin was nie nauczył i zrobiliście plamę !!!! a teraz z Two Worlds II

żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to CD Projektu już tak naprawdę nie ma. Właściciele sprzedali go Optimusowi i niedługo po płomiennych zapewnieniach o nowej lepszej przyszłości obaj odeszli na przejściowy urlop stały. Więc nie ma co się dziwić. Chyba, że coś pokręciłem. Zresztą po ostatnich bojach Cenegi z Falloutem (licytacja na Allegro połączona z jednoczesnym odwoływaniem zamówień na EK) nic mnie już nie zdziwi. Moje rozwiązanie to www.game.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:44, bora napisał:

Z tego co pamiętam to CD Projektu już tak naprawdę nie ma. Właściciele sprzedali go Optimusowi
i niedługo po płomiennych zapewnieniach o nowej lepszej przyszłości obaj odeszli na przejściowy
urlop stały. Więc nie ma co się dziwić. Chyba, że coś pokręciłem. Zresztą po ostatnich
bojach Cenegi z Falloutem (licytacja na Allegro połączona z jednoczesnym odwoływaniem
zamówień na EK) nic mnie już nie zdziwi. Moje rozwiązanie to www.game.co.uk


Sam ze sklepu Game korzystam regularnie (bardzo sporadycznie korzystam z oferty polskich wydawców ze względu na kiepskie polonizacje bądź wydawanie "specjalnych" edycji gier np steamowych do których DLC wyjdzie na świętego nigdy) ale niestety tym razem nie wchodzi to w grę gdyż Game nie ma TW2 na PC w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2010 o 19:13, Jarden napisał:


Sam ze sklepu Game korzystam regularnie (bardzo sporadycznie korzystam z oferty polskich
wydawców ze względu na kiepskie polonizacje bądź wydawanie "specjalnych" edycji gier
np steamowych do których DLC wyjdzie na świętego nigdy) ale niestety tym razem nie wchodzi
to w grę gdyż Game nie ma TW2 na PC w ogóle...


Bo w UK gra jeszcze nie wyszła / grudzień lub styczeń 2011 /
ja nigdy nie kupowałem gier za granicą,polonizacja mi nie przeszkadza tylko ułatwia grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy tylko ja ie potrafie zrozumieć tekstu? Z tego co przeczytałem że wydawca nie ma nic wspolnego z tym brakiem EK. Czyli producent dał pupy.

A poza tym jaka polska gra? Jak dla mnie to jest gra robiona przez firme ktora jest zarejestrowana w polsce, przez osoby z polskim obywatelstwem bo jak by to była Polska firma, to by wydali polska gre, a nie angielska i kinówkę.
Bo nigdy w życiu bym nie dał tyle kasy tym ludziom co mają Polaków i polski jezyk w pupie (mówiac delikatnie).
Jak były zapowiedzi tej gry że jest polska produkcją to planowałem zakup. A teraz to nawet za darmo bym tego badziewia nie wziąłbym.

MAm nadzieję że dabilizm Redom nie przyjdzie do głowy żeby wiedzmina wydać po angielsku na polski rynek.

P.S.
Jakie poszanowanie klienta to taka wersja Edycji Kolekcjonerskiej, tyle powiem

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:19, lis_23 napisał:

Bo w UK gra jeszcze nie wyszła / grudzień lub styczeń 2011 /
ja nigdy nie kupowałem gier za granicą,polonizacja mi nie przeszkadza tylko ułatwia grę


Że nie wyszła to ja wiem, problem w tym że nie ma pre ordera nawet, albo raczej jest w pre orderze podana informacja że która specjalnie sensu nie ma a mianowicie "sorry out of stock" i brak możliwości złożenia zamówienia.

Mi nie przeszkadzają polonizacje do momentu gdy są to napisy bądź możliwość wyboru między wersją angielską a polską pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2010 o 20:18, Jarden napisał:


Mi nie przeszkadzają polonizacje do momentu gdy są to napisy bądź możliwość wyboru między
wersją angielską a polską pełną.


Ja jestem osobom słabowidzącą i słabosłyszącą i dlatego polonizacja / najlepiej dubbing / jest mi jak najbardziej na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:21, Phantom_Lord napisał:

A poza tym jaka polska gra? Jak dla mnie to jest gra robiona przez firme ktora jest zarejestrowana
w polsce, przez osoby z polskim obywatelstwem bo jak by to była Polska firma, to by wydali
polska gre, a nie angielska i kinówkę.


Polska firma i polska gra, problem w tym (używam słowa "problem" chociaż dlamnie to nie jest problem) że polska ma tylko 40 milionów mieszkańców a świat anglo-języczny jest wielokrotnie większy (w samym USA żyje mniej/więcej 300 milionów ludzi) także decyzja o wydaniu angielskiej wersji z polskimi napisami jest jak dlamnie jak najbardziej uzasadniona (pomijam tutaj fakt że mam wielka niechęć do pełnych polskich wersji gier), kinowa polonizacja jest znacznie tańsza niż dubbingowanie.

Nie rozumie natomiast tego oświadczenia CDP, jakim cudem umywają ręce (tak to dlamnie wygląda jak narazie) od odpowiedzialności za brak EK w polsce i jako winnych podają niemieckiego wydawcę.
Pomijam tutaj sam fakt że CDP o braku możliwości wydania EK w polsce wiedziało już przynajmniej od kilku tygodni tyle że info dopiero chamsko podali w dzień premiery:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:24, lis_23 napisał:

Ja jestem osobom słabowidzącą i słabosłyszącą i dlatego polonizacja / najlepiej dubbing
/ jest mi jak najbardziej na rękę.


Rozumie to i dlatego lubię wydania z możliwością wyboru języka (vide Arcania), nie lubię natomiast jak mi się narzuca kiepską polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:25, Jarden napisał:

Polska firma i polska gra, problem w tym (używam słowa "problem" chociaż dlamnie to nie
jest problem) że polska ma tylko 40 milionów mieszkańców a świat anglo-języczny jest
wielokrotnie większy (w samym USA żyje mniej/więcej 300 milionów ludzi) także decyzja
o wydaniu angielskiej wersji z polskimi napisami jest jak dlamnie jak najbardziej uzasadniona
(pomijam tutaj fakt że mam wielka niechęć do pełnych polskich wersji gier), kinowa polonizacja
jest znacznie tańsza niż dubbingowanie.


to według twojego toku myslenia, to Radzi tez powinni zrezygować z polskiej wersji Wiedzmina? i wszelcy inni polscy wydawcy, tylko dlatego ze w polsce mieszka tylko 40 milionów mieszkańców?

ale za aktorów którzy mówia po angielsku też trzeba zatrudnić i im zapłacić, prawda? to co to za problem zatrudnić polskich aktorów którzyż potrafia bardzo dobrze język angielski?

Jeszcze jedna rzecz, to powiedz mi po co dawac nawet polskie napisy, za to też trzeba zapłacić, za tłumaczenie. Przecież głośna część polskich graczy nie lubi polskiego języka w grach, z tego co zauważyłem tylko krytykują jakie to gry z polskimi dialogami są złe, niedobre itd. To może najlepiej wydawać gry tak jak było przez wiele lat na konsole czyli 100% wersje angielski ?

jeszcze bym mógł zrozumieć że ten gniot jest tylko w wersji z napisami jakby to była jakas bijatyka czy strzelanka, ale nie cRPG.
Albo jak się zasugerowali Polskimi opiniami ze język polski jest beee i cześc polskich graczy kocha język angielski to co to za problem dac możliwosc wybory dialogów mówionych?

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego uważasz że ta gra jest " gniotem " tylko dlatego że nie ma dubbingu i ma kłopoty wydawnicze?
CDP bardzo mnie zdenerwował całym tym zamieszaniem z brakiem EK ale nie będę się odgrywał na grze bo oceny / także graczy / są jak na razie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemce naskładali pre-orderów, a producent nie spodziewał się aż tylu i cały zapas, który miał iść na Polskę poszedł zaspokoić tamten rynek. Możliwy taki scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:52, Phantom_Lord napisał:

to według twojego toku myslenia, to Radzi tez powinni zrezygować z polskiej wersji Wiedzmina?
i wszelcy inni polscy wydawcy, tylko dlatego ze w polsce mieszka tylko 40 milionów mieszkańców?


Wiedzmina myślę że to nie czeka bo jednak pierwsza część okazała się sporym sukcesem, nawet jeśli CDP nie odzyskało całej włożonej w niego kasy.
Zrozumie tą decyzję jeśli jednak Wiedzmin nie będzie w pełni polonizowany, chociaż w tym jednym przypadku mam nadzieję na polonizację bo polska wersja jedynki była lepsza niż angielska.

Dnia 10.11.2010 o 20:52, Phantom_Lord napisał:

ale za aktorów którzy mówia po angielsku też trzeba zatrudnić i im zapłacić, prawda?
to co to za problem zatrudnić polskich aktorów którzyż potrafia bardzo dobrze język angielski?


Aktorzy zapewne dostają kasę za ilość dialogow jaką nagrają albo za ilość godzin spędzonych przy dubbingowaniu danej gry więc jeśli obetniemy od tego dubbing dla polaków na pewno studiu uda się zaoszczędzić sporo kasy.
W polsce niestety jest mało dobrze mówiących ludzi w ogóle nie wspominając o aktorach, do tego dochodzi jeszcze sprawa czy producent chce by konkretne postacie mówiły specyficznym slangiem/akcentem.
Znacznie łatwiej jest to zrobić w przypadku 40 milionowego kraju/narodu niż odciąć sobie język angielski dla reszty świata, szczególnie przy projekcie który nie mierzy tylko w nasz mały naród a w światową publikę.

Dnia 10.11.2010 o 20:52, Phantom_Lord napisał:

Jeszcze jedna rzecz, to powiedz mi po co dawac nawet polskie napisy, za to też trzeba
zapłacić, za tłumaczenie. Przecież głośna część polskich graczy nie lubi polskiego języka
w grach, z tego co zauważyłem tylko krytykują jakie to gry z polskimi dialogami są złe,
niedobre itd. To może najlepiej wydawać gry tak jak było przez wiele lat na konsole czyli
100% wersje angielski ?


Po to że osoby które języka angielskiego nie znają będa miały szanse zrozumieć o co chodzi w grze a zatrudnienie tylko tłumacza (bądź tłumaczy) jest nieporównywalnie tańszym rozwiązaniem niż tłumacze + aktorów do dubbingu.
Poza tym napisy dla osób które nie lubią dubbingów (np Ja) są mniejszym złem i można w ten sposób zadowolić dwie grupy graczy, tych co nie znają angielskiego i tych co go znają.

Dnia 10.11.2010 o 20:52, Phantom_Lord napisał:

jeszcze bym mógł zrozumieć że ten gniot jest tylko w wersji z napisami jakby to była
jakas bijatyka czy strzelanka, ale nie cRPG.
Albo jak się zasugerowali Polskimi opiniami ze język polski jest beee i cześc polskich
graczy kocha język angielski to co to za problem dac możliwosc wybory dialogów mówionych?


Kasa, zawsze chodzi o kase.
Ale popieram całym sercem polonizowanie i dubbingowanie o ile daje się możliwość wybpru wersji językowej a nie narzuca z góry tylko polski język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować